2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

Canim cok dusuk daha atesi mudahale etme hemen verme bisey.beziyle dursun serinlesin.yukselirse verirsin.gecmis olsun simdiden

Canim cok dusuk daha atesi mudahale etme hemen verme bisey.beziyle dursun serinlesin.yukselirse verirsin.gecmis olsun simdiden

geçmiş olsun cnm hiç kullanmadım o şurubu bilgim yok maalesef

neden bana kimse yazmıyor.. çalışan anneler destege ihtiycm var

evet cnm emziğe alışsa çok ii olur senin açından benim oğlumda zor yiyo ben sadece yemek yerken pepe açıyourm ona bakarken yiyo yoksa zor aslında tw çok zararlı ama sadece yemek yerken açıyorum dier zamanlar izletmiyorum asla ben bu yüzden işimi bıraktım malesef

saol cnm işte burnu akıyo bide hapşuruyo ara ara tam soğuk algınlığı inşallah ilerlemez ya ne yapcağımı şaşırdım

İhlamur icir canim tek zibin olsun ustunde takip et atesini korkma Allahin izniyle atese cok mudahele etmemek gerek 39u gormedikce.gecmis olsun

çok saol cnm walla müdahele ettim sanırım

Olsun panikle olmustur oyle sen annesisin cocugun icin en iyisini sen bilirsin ama bundan sonrasi icin takip et canim bence vermemeye calis ben sunneti haric hic vermedim ilac olmadida bisey cok sukur.duzenli olc sadece 38,5ugu gordunmu mudahele edersin ki insaallah gormezsiniz😘

ayyy hele sünnett asla hayatım boyunca unutmuyacağım bi olay bende girdim sünnetine ikimizde ağlaya ağlaya öldük walla oğlan çocugu hastasıyım şükür rabbime werdi ama 2. de oğlan olursa çok sewinirim sadece üzen tek sey bi daha sünnet olayını yaşamak olur çok zor yaa

cnm ben nisan ayında çalışmaya başladım. düşün ne kadar erken ama süt iznimle yarım gün çalışıyorum velhasıl eylülde 15.30 a kadar çalışcam.
gel gelelim stresine. işe başlayınca hepsi uçup gidicek emin olabilirsin. yanılmıyorsam kv bakacaktı çocuğa. eğer öyleyse 10 numara. bakıcıya bırakırken insan biraz daha endişeli oluyor. ama insanın canından birinin bakması huzur verici. en kötü oğlu gibi bakar :))
ona sevgisini tam verir. elbette bazı şeyler senin isteğin dışı olur o da normal. bazen eşlerimizin bile çocuğa bakması ya da verdiği bir şey bizi kızdırabiliyor.
şimdi işteyim ve oğlumu deli gibi özledim. inan emzirirken bile verimli emziriyorum. hep yan yana olunca yoruluyorum kaliteli vakit geçirmeye halim kalmıyor. yaramazlığına razıyım yine de sağlığı yerinde olsun da inş.

hiç korkma hayatın tamamen düzene girecek her şey planlı programlı olacak. benim tek sorunum temizlik evimi b.k götürüyor afedersin ama evde olsam da yorgunluktan zor yapıyorum.

sakın kendini boşa strese sokma..

Bende girdim mecbur onu sakinlestirebilmek icin bende mahvoldum vallahi onlar hemen unutuyo erken yaptirmak iyi oluyo ama bende cok etkilenmistim

saooll cnmmm işte duymak istedğim şeyler dışardan çalışan bir anneden duymak daha rahatlatıcı oluyor.. evet kv bakacak biraz telaşlı panik bir kadın ama en azından kv kp birlikte bakar oyalarlar. Sen de erken başlamssın baya cnm...
neyse dediğin gbib Mete'ler sağlıklı neşeli olsunlar da...

benim endişendiğim şey bırakıp gidiyrm diye metenin küsmesi ne biliyim belki çok saçma gelebilir ama aklıma geliyor işte babaanney düşkün olup bana bakmazsa oracıkta ölürüm heralde

Son düzenleme:

Ben calismiyorum ama arada kvye birakmam gerektiginde bi gun bile olsa ayni endiseyi bende duyuyorum psikolojik cnaim bizimki.biz nasil annemizin yerine kimseyi koyamiyosak onlarda oyle kokumuzdan bile ayirt ediyolar:)is donusu ikinizde birbirinizi ozlemis olur koklasirsiniz vakit gecirirsiniz unuturmu seni hic:)

bu endişeyi birtek ben yaşıyorum sanıyordum kimselere söyleyemiyordumda ayıplarlar beni diye, ama tercuman oldun bende kv. bakacağı için çok rahatım şükürler olsun çok düşkün kızıma tek torun çünkü zaten kv yapı olarak da çok sevecen ılımlı fedakar bir insan, valla kendi annemin yanında kv ninki kadar rahat etmiyorum işte iki gün sonra benim kızımda öyle olursa diye korkuyorum ya beni dinlemezse ya beni sevmezse beni sallamazsa:18: bende çalışan bir annenin kızıyım anneannem baktı bana oyüzden anneanneme daha düşkündüm küçükken hatta liseye kadar simdi aynı şeyleri kızıma yaşatacağım üstelik sabah 7,30 ta evden çıkıp akşam 7 de eve geleceğim çocuğu al yemek yap vs derken çocukla haftasonları dışında ilgilenemeyeceğim aralıkta başlamayı düşünüyordum lanet olsun şu parasızlık tek maaşla çok zor nisanda ayrıldım ücretsiz izine valla göçüklerdeyiz

Aynı benim hislerim aynı... g090 ın da dediği gibi kv iyi çok da düşkün çocuğa ama korkuyotum ona daha çok bağlanırsa diye

Aynı benim hislerim aynı... g090 ın da dediği gibi kv iyi çok da düşkün çocuğa ama korkuyotum ona daha çok bağlanırsa diye

Yaa uste kzlar bakar elbet guzel bakar da korkyrm ben de annem brk gdyr babaaem hep yanmda dwmez insallh ama yapacak bsy yook fonul isterki buyutelum kendmz ama olmyr

Canım ne olur stres yapma, çalışmaya başlamanla birlikte su yolunu bulacak, bi şekilde uyuyacak o bebek, uykusu gelince iki sallamaya uyuyorlar merak etme, ben nisanın1 inde işe başladım, zaman zaman prıblemler oluyor ama çözülüyor bir gün uyumaz iki gn uyumaz üçüncü gün mecbur uyur hem artık uyku saatleri azaldı günde iki defa uyku yetiyor onlara ondada sallanarak uyur,
Yemek meselesine gelince sütünü işteki sağma saatlerine göre sağ ve işe başlayana kadar biberonla ver bence en azından iki sefer öyle alıştır, sen varken almak istemeyebilir çünkü swnde meme olduğunu biliyor ancak sen yokkken kolayca yer yemeğini alır biberonunu

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım benım allah yardımcımız olsun ben senden daha beter durumdayım inan. n azından kv onu sever ona canı gibi bakar gözün arkada kalmaz ben çok yıpranıcam ama olacak olmalı . eylülde işe başlıcam benım kızım ben yanında yatmadan uyumuyor ve yabancılrı hiç istemiyor konuşmalarına bile tahammulu yok yabancılarla aynı ortamda durmuyor bile hep mızmız anane babaanne ye bile gitmiyor kımsede durmuyor başkasında yemek yemıyor babasından bile düşün. uyurken illa yanında olucam yoksa dalmıyor uykuya sallanmaktan pışpıştan anlamıyor burda hata etmişim keşke sallayarak uyutsaydım diyporum . ve bakıcı bakacak olması da en büyük endişem yani ben annesiyken bazen sinirlerim yıpranıyor mızmızlamalarına o napsın patlatır gider (allah korusun hep kafamda bu düşünceler var. bir ay önceden bakıcı başlayacak beraber idare edicez önce ona alıştırmamız gerekecek bir aydır memleketteyız sırf insanlara kalabalığa alışsın diye geldik ama hiç ilerleme kaydededemedık daha bir düşkün oldu bana bırakıp gitmemden çok korkuyor odanın kapısından çıkıp gitsem basıyor yaygarayı . günler geçtikçe kafayı yiyecek gibi oluyorum yani yabancı birine alıştırma konusu en büyük derdimiz onu bir aşşak herşey yoluna girecek . Allah hepimizin yardımcısı olsun hakkımızda hayırlısı olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…