2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Alooo nerde bu kizlar yahu yinemi arkabahceye kacti bunlar:s

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Cnm ne gyzel anlatmssin. Benim kv bakacak. Bakici arayanlar senin gbisiyle karsilasirci nsallh

ben senelerce bu işi yaptım ama inanın kızımı başkasına kolay kolay bırakamam anne olmak başka bişey ... masal mşl özel bir çocuk ii bir bakıcı bulmak zor gerçekten abancı birini tanıma sürecindense aileden tanıdık birinin bakması daha ii olur ..
ben bu işi yapmış biri olarak aileler benden memnundu ama bende onlardan memnundum bende mutluydum hatta kızım büyüsün tekrar düşünüyorum çocuk bakmayı

Gercektem cok zor hakikaten birakmak halamla suan hersey yolnda ama kendi egitimim eksik kaldi
Uyku egitimi vardi en azindan gece kendi kendine uyurdu ama artk uyumuyor huyuda degisiyor

yataktan düşenler kervanına benim kızımda katıldı mutfağa gıdıp kızıma su alana kadar pat diye bir ses ve ağlama duydum fırladım Allahtan yanına yastık koymuştum yastığı yalamak isterken düştü muhtemelen kafası yastığın üstünde yastık da beşik ile yatak arasında kalmıştı . öyle görünce rahatladım ama yinede çok korktum kendimi suçladııım. burda bebeği düşürenleri okuyunca içim ürperiyor zeynep düşse ben naparım diyordum çünkü bizim yatak çok yüksek1 metreye falan yükseklik. şuan iyi gibi ama dr a götürsemmi bilemedim:26:

Kızlar herkese merhaba...
Buraya yazamadım kaç gündürde giremiyorum ama cogu arkadasım biliyor face e yazmıştım çünkü
Aral bisiklet kazası geçirdi çenesi yarıldı 4 dikişi var
Kulağın içinden Kan geliyordu baya hemde
Tabi herseyine bakıldı
Önce özel i hastaneye gittik bahçede olduğumuz için hemen taxi çağırdı arkadasım
Ben attım cocugu en yakın özel hastaneye gittik
Ordan Uludağ Üniversitesi tıp fak. Gittik bu arada babamız geldi vs
Akşam cıktık hastaneden

Benim sorum şu.. Dikiş izi için krem varmış bilen Yada kullanan var mı
Sezeryandan sonra da kullananlar olmuştu sanki
Dr iz kalır dedi aral I'n cenesindeki dikiş için
Krem işe yarıyorsa dikişler alındıktan sonra kullanmak istiyorum
Tabi Dr a gidicez onada sorucam
Ama işe yarıyor mu mrk ediyorum

Biraz karışık yazmış olabilirim kusura bakmayın
Cok başım kalabalık..

tekrardan geçmiş olsun DEniz,
http://www.ilacpedia.com/contractubex-jel bu krem diye hatırlıyorum ben ama arkadfaşlar yazar doğrusunu

canım ben face den Arzu. eşime sordum arkadasın yazdığı kremi önerdi. dikişler alındıktan 10 gün sonra günde iki sefer kullansın didi

tekrardan geçmiş olsun DEniz,
http://www.ilacpedia.com/contractubex-jel bu krem diye hatırlıyorum ben ama arkadfaşlar yazar doğrusunu

canım ben face den Arzu. eşime sordum arkadasın yazdığı kremi önerdi. dikişler alındıktan 10 gün sonra günde iki sefer kullansın didi

Sagolun kızlar ....

Arzucum eşin Dr mu?
Birde Dr biR dikişler alındıktan. 1 gun sonra havuza girebilir dedi
Bunuda sorar mısın eşine

aylar oldu giremedim
o kadar sorum ve sorunum varkı bebekle ilgiliher sayfayı okuyasım var sırfbenzer bişeyler yakalamak için....umarım anneler de bebekleri de iyidir

Kizlaaar Allah baska dert vermesin bin sukur halimize ama artik oglusuma sarilmaya korkar oldum oynamak istemiyorum inanin emerken bile eli sacimda sinilerim oynuyo artik resmen o kadar kuvvetli cekiyoki valla boneylemi gezsem falan diye dusunmeye basladim artik.sizinkilerde boylemiiii

Cnm seni korkutmak istemem ama saça dikkat et. Birkaç yazı okumuştum eline ayağına dolanan saç kangrene çevirebilirsiniz ellerini ayaklarını hep kontrol et küçük diline dolanan Allah korusun ben pipiyi bile kontrol ediyorum benim oğlumda kimin kucağındaysa yoluyla çünkü her yerden saç çıkıyor

Sagol canim aynen bende pipisine bile bakiyorum asiri cekiyo cunku heryerine dolaniyo surekli sac temizler oldum.

aylar oldu giremedim
o kadar sorum ve sorunum varkı bebekle ilgiliher sayfayı okuyasım var sırfbenzer bişeyler yakalamak için....umarım anneler de bebekleri de iyidir
canım nerelerdesin? ne gibi sorunların var bilemedim, yaz buraya cevaplayan oluyor. oğluşun nasıl? bugün kızımı yataktan düşürdüm çok üzgünüm genel olarak birşey yok ama yinede endişe ediyorum

buarada bebek bisküvisi için bir tarif denedim şahane oldu hiçbirşey yemeyen kızım 2 tane bisküvi yedi şeftali püresine karışmış halde.

1 c.b tam bugday unu
1 c.b pirinç unu
1 ç.k. irmik
2 y.k tuzsuz tereyağ
1-2 y.k yoğurt
175 derecede 20 dk da falan pışıyor

pekmezin fırına girmemesi gerektiğini okudum birkaç sitede oyüzden pekmez koymadım.

dehşete kapıldım valla bende kızım 1-2 tel yolunca şikayetleniyordum

Yok emerken doluyo eline yakaladigini ve oldugu gibi cekiyo gercekten sinirlerim kaldirmiyo artik.bi pedegogla gorussemmi acaba?

Benim kizimin sinirini dr bile kesfetti ama bisey demedi. Sinirlerin ce kendimi sıkıyor kafa kipkirmizi oluyor vuruyor elindeki şeyleri fırlatıyor saclarimi yoluyor ama ben bunlarin kesfetme ve tepki asamasi oldigunu düşünüyorum gerci seninki fena yolmus sac kalmaz valla kafanda

Sinirli bi bebek degil aksine uyumlu sakin bi bebek bi sıkntsı olmadigi surece.bunu kendine oyun haline getirdi bogusuyosak hemen saclarima doluyo bide emerken inanki dev bi topuz yapip bandana takiyorumki yakalamasin:)kel kalcam yoksa gercekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…