2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

dün de yazmıştım ama görmedin sanırım fıstık gibi olmuşsun fotonu gördüm de maşallahınn varr kendini yetersiz hisstme canım maşllah iki çocuk birde koca gayet iyi idare ediyorsun bende araba kullanmayı bilsem keşke kocayı bekliyoruz hep biyere gtmek için havalarda kötü gidiyor bahar gelseee

eladeniz günde 5-6 kere kaka yapıyoo az az ama normal renkte kıvamıda normal endişelenmelımıyım sayısı çok mu kızlar

Bugün sana yazmaya çalıştım ama mıçtıgım ayfonda hata oluştu hep :))
Elayı koyup adını yazdığınız resimler bi harika

Bayıldım. Öp kokla onu

Bu arada endişelenmedi cok guzel ve normal
Cok yapmıyor sonuçta azar azar yapıyormuş
Projeksiyon aldım seninkinden :)
Bnmki henüz onunla uyumuyo kerata
Terle karışık Meme kokusunu tercih edio

sağol canım bende sıkılıyrum ne yapcamı sasırdım artık iyi barii hiç yapmaz derken arttırdı kaka işini valla beynim sulandı o normal mı bu hastalık belirtisi mi diye araştırmaktan. sen her gece koy bir müdeet sonra alışır alicikk bizimkide delitrtıyo benı uyumuyoo 2ye kadar gündüz de uyanmak bilmıyo öğleye kadar uyuyor daha erken yatması nı nasıl sağlarım bilmem

Görmedim onu canım cok sagol
Daha fazlalığım var ama olsun hiç takamiciiimm
Aral ile akşamlar spor yapıyorum
Bacaklarımı çalıştıracak spor cok komik eğlenceli hemde Aral a oyun oluyor
Bacaklarımı açıp kapatıyorum ayakta iken makas gibi Aral aradan sürünecek hızlıca geciyor
Güya makasa yakalanmamaya çalışıyor
Sonra yine ayakta bale yapar gibi açıp kapıyorum yani pile yapıyorum yine Aral geciyor
Ve inanılmaz yakıyor bacaklarımı çünkü sürekli ac kapa ve hızlıca yapıyorum
Kollarım için ise kerem i kullanıyorum
Popomuda her aklıma geldiğinde sıkıp bırakıyorum

Pile değil pile olacak o hareketin adı
Maloki klavye yine bi yerinden Uydurmuş :)
Hızlıca yapıyorum vala
Merdiven inip çıkmayada başladım
Onca yoğunluğa bunları yapabilmek bi mucize
Haziran'da havuz açılıyor sırt ağrımı ancak orda gidericem
Yada tuba dedi barfix demir i alıp eve takmam lazım
Sırtımı barfix rahatlatırmış valla yalvarıyorum eşim nolur masaj die
Bıktı adam artık :))
Şu sırt ağrımasa dagları devircem ama nerdeee

maşallah diyrum sana canıım ben ancak göbek büyütüyorum gtikçe kılo alıyoruum kendimi tanıyamaz oldum ama bunun geçmesi içinde maalesef bişey yapmıyoruum

Kızlar bide bişey sorucam. Yogurt yapıcam ilk kez. Maya olarak sütaş babymix kullancam. Ama inek sütündenmi keçi sütündenmi yapmalıyım ?

keçi sütü anne sütüne daha yakın, daha faydalı diyorlar, ben de bir kere aldım ama kokusu ve tadı bana garip geldi, benim damak tadıma uymadı
ben inek sütüyle yapıyorum yoğurdumu, sen de dene hangisini beğenirsen onunla devam edersin

geçmiş olsun,
kimin aklına gelir ki böyle birşey
uyardığın için sağol

Aaa bilmiyorum kiiii bana saglık ocagındaki Dr dedi 18 aylıkkende yapılıyor die:/
Netten arastıriiim bi.
Sen napıon denizim. İyice ayrı düştük
Ecrelina napıyorrr sana mı benziyor
Eminim cok güzeldir

canım rotayı iyi araştır, tüm dozlar 8 aylıktan önce bitmeli diye biliyorum ben

Evet Cnm araştırdım oyleymiş 6 aylığa kdr yapılabiliyormuş
Hakketten salak bizim saglık ocagındaki daktır

Gizemm keçi sütünden yoğurt katı tutmuyor, cıvık oluyor haberin oldun :) sonra ben niye tutturamadım bunu diye üzülmee

kızlar yaa normal doğumun en kötü yanı dikişmiş ( benim açıldığı için 2.kez dikilmişti
gene açılmış gibi geldi bana doktora gittim şükür iyileşmiş. düzzensiz kanamalarım vardı meğer rahim ağzı yarasıymış, ilaç verdi.
muhakkak smear testi yaptır yaran var dedi, doğumdan sonra kontrole gitmeyenler muhakkak gitsinler ben 3. ayı bekledim korkudan.

Ayyyyy Cnm ya mrk ediyordum seni
Dmk ikinci kez dikildi
Neden dikememiş Yada neden öyle oldu (
Bnm ilk doğumda dikişim hemen iyileşmişti anlatmıştım biliyorsun
Ama iki mahvetti hala ara ara sızlıyor
Oraya bastırınca acıyo
Aslında normal dogum en güzeli ama işte ikimizde piyango vurdu dmk ki (

slm kızlar nasılsınız biz dün 3. ay kont. gittik bebeğim 6 kilo olmuş bu ay 700 gr almış kilosu ideal ama 800grda olabirdi dedi sonra doğum kilosu kaçtı dedi bende 2600 diyince doğum kilosuna göre çok çok iyi dedi boyuda 58 cm olmuş gayet iyi dedi Sütün yeterlimi dedi bende evet dedim mama veriyormusun dedi bende hayır dedim anne sütü şuan için yeterli o zaman dedi ama önümüzdeki ay ek gıdaya geçebiliriz dedi benden şimdilik bu kadar ama bu kadar Bunalım derseniz bende tavan yapmış durumda

iyi düğüm atılmamıştır ya da sıcak banyo yapmışsındır dedi doktor canım,
benim de geç iyileşti dikişlerim ve aynı şekilde arada sızlıyor
gerçekten bizim şansımıza böyle oldu Deniz (
arkadaşımın kardeşi 4.200 kilolu tosuncuğumuzu dikişsiz doğurdu maşallah :)) 2. doğumuydu
inşallah ileriki doğumlarımız böyle olur.

mrhaba bende aralık annesiyıim ...bende ilk dikişimde rahattım ama ikinci doğumumun dikişleri hala acıyor.oysa ikincisi estetik dikiş oldu.6 .aya kadar herşeyin iyi olacağı umuduyla bekliyorum..

ama sennn çok tatlı olmuşsun kuzummmm maşallahh kırkbin kere
Sağol Gızem teyzesı Eylulumde çook guzel prensesımız..Ilk dogdugunda çok komıktı Alı Şuayıpe benzıyordı şukur guzelleştı..
Çok huzursuz evet Mırakar kesınlıkle göturucem kakasını ıncelıycem sureklı sağol tavsıyen ıçın mukuslu evet kakası canım
İyiyyim canım sen nasılsın?Evet çok degıştı senın kıde babaya çok benzıyordu değişmedımı?Alı hala bana çok benzemıyor ama bana benzıycek kucukken saçlarım altın sarısıydı ınşallah Alınınde sararır. Numaran yok bende Anıl acıl saatım telefonu butun numaralarda gıttı hatta yok alırım Denızden canım ararım.ARAS NASIL OLDU?sEN NASILSIN?
sAĞOL teYZESI BENDE YEŞIL OLUR DIYE DUŞUNUYORUM AMA INŞALLAH DEGIŞMEZ..
Plieeeeeeeee
Ohhhhbeee sonunda oldu :)))

bENDE ÇOK ÇEKTIM dENIZ DIKIŞTEN BENCE YANLIŞ KESIM OLDUGUNDAN OKADAR ÇEKTIK HALA OTURURKEN BIR ANDA SANKI IGNE SOKUYOLAR DIKIŞE COK CANIM YANIYOR..

iyigeceler muhabbetoniz bol bebislernz saglikli olsun aranizda bebegi kolik olan yok mu hic konusu gecmiyor dark ettim bizimki hala cekiyor yavrum

Kizlar ben artik ev isi cocuk gelen giden tadilat derken forumu iyice bosladim benim kizim sizinkilerin blasi sayilir 17 kasim da dogdu hatirlarsaniz erken doğum yaptim tüm cabalara ragmen hersey yolunda benim fazla kilolarim disinda a

Selam hanımlar aralık anneleri nasılsınız? Sizleri uzaktan takip ediyorum yazamıyorum. Öncelikle şunları söylemek istiyorum bebeklerinizin uyku düzene girmesi için melisa çayı öneriyorum çünkü benim kızımda gece en geç 2 de uyuyordu 2 gündür gece 11 de uyuyor ve sabah 6 da uyanıyor Artı anne sütünüzün kalitesini arttırmak için bolbol sık marul yiyin fark ettiyseniz marulun kökünü sıktığınızda süt çıkıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…