2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
burcuuuu
yakadım seniii
naber??

Buluşma bi evde olur yine dışarda rezil oluruz bebekler le :))
Bu uyumuyo yaaa
Tüm ağlaması da bana beni görünce resmen kucak istiyo
Hemen aglıyo elini uzatıyor
Ben bırakıp gidemiyorum bacikom :/
Resmen oynatıyor bizi :))
Birde abisini tanıyo ona gülüyo hep onu izliyo
Abisi ağladığında bağırdığında delimi bu cocuk dercesine
Gari garip bakıyo ona anlamaya çalışıyor
Resmen kıçıyla gülüyor :/

oy yerim onun kıçını dışarda düşünemiyorum
belki bebekleri babalarına bırakıp ama en iyisi evde dediğin gibi
bırakıp çıkmıyon mu hiç, kv ye bırakıp çıkıyosun sanıyodum
ben de mecbur kalmassam çıkmıyorum kısa ve mecburi çıkmalar o da annemdeyken
allahtan annemle çok uzak sayılmayız yürüyerek 13-15 dk ama oraya da babam sabah işe gitmeden arabayla alıp atıyo bizi
benim de ayağımda şuan, sallıyodum.. cuma saati diye yasin açtım bi yandan dinliyoduk uyudu çok şükür

Ayyyy esselaa durmadı delirdi bende attım arabasına Migros a gittik orda uyudu
Bi yogurt aldım şuan uyuyo evdeyiz :/
Yok böyle bişi ya
Anneme bırakamıyorum yani kv ye çünkü dizleri aşırı ağrıyor
Bakamıyor bu ayakta tutulmak istiyor meme kokusu arıyor
Kaç aydr sinemaya gidicez olmuyoooo (
Annemde durmuyor
Bakar ama işte cok zorlanır bende ona kıyamıyorum

Merhaba herkese.herkes evde sıkılmaya başlamış.3 ayımızı doldurduk şükür.bizim kızda suçiçeği geçirdik yaraların iyileşmesini beklioruz.gece geç yarsada şükür gece uykumuz iyi.ben ilçedeğim tek lüksüm maket,bim oda hafta sonu eşim evde olduğnda.kimsem yok burda çarşıya çıkıp deliler gibi geçmeyi çok özleeddiimm......

iyi yapmışınız oh uyusun minnoş
ben de arabasına koyup tek çıkmadım henüz
apartman asansörlü ama aşağıda baya bi basamak var bina kapısının önünde
orda arabayla birlikte ikisini nasıl indiririm bilmiyorum :/
biz bırakıp gittik bi akşam
çok bunalmıştım biara eşim de ikna edip sinemaya kaçırdı beni Düğün Dernek' e gitmiştik komedi film iyi gelmişti

aa çok geçmiş olsun canım
nasıl oluyor bütün vücudu kırmızı sivilce mi oluyo sanırım dimi
allah şifa versin canım, allah beterinden korusun
çoğumuz aynı işte anca market, bim
sinema bi istisnaydı kimbilir bi daha ne zaman

Ay canım küçücük su çiçeği oldu ha geçmiş olsun... Senin de zor ya hakkarideydin sanırsam? Allah yardımcınız olsun...

Kızlar canimi sıkan bişey var bi türlü randevu alip götüremedim hep dolu sizlere bi soriym dedim benim oglumun pipisi yamuk duruyor normalmi acaba suzinkilerde öylemi ucu sola dogru dönük cevap yazarmisiniz lütfen

Kızlar canimi sıkan bişey var bi türlü randevu alip götüremedim hep dolu sizlere bi soriym dedim benim oglumun pipisi yamuk duruyor normalmi acaba suzinkilerde öylemi ucu sola dogru dönük cevap yazarmisiniz lütfen

Bizde öyle bir yok dikkatini çekmedi hiç doktor sadece toplarına baktı yukarıda olmasın kısırlık olabiliyor dedi başka birşeye dikkat etmemizi söylemedi kesinlikle git doktora

benimkininide bazen bezi ilk açtıgımda öyle oldugunu görüyrm ama sonra düzeliyor sanırım arkadaşın dediği gibi toplarına bakıyor doktor sadece bi de bana ucunu sıyırma haerekti yapmamı söyledi her gün sünnete hazırlamak için ama doktora sormanda fayda var tabii

Merhaba arkadaşım benim oglumunda pipisi sola doğru doğuştan Mayıs ayin ayında bir operasyon geçirmek. Mutlaka çocuk cerrahisinde doktora göstermelisiniz. Kalıcı sorunlara neden olabiliyor. Erkek çocuğu ihmal etmemek lazım. Telaslanmanada gerek yok geçmiş olsun canm :)

burcuuuu
yakadım seniii
naber??

Burcuuuuu Cnm nerdesin yaaa w u dada yoksun?
İyimisinizzz

Canlarım buralardayım ara sıra girip okuyorum ama rüzgar hiç durmuyo gündüz uyuması mucize en fazla 10 dk sadece mememde geceleri de sürekli uyanıp duruyo manyak oldum iyice memede diilse hep ağlıyo memede uyuyo sadece aşırı gazlı bi bebekti zaten
Ne var ne yok her yemeği çıkarttım hayatımdan nerdyse sırf ağlamasın diye bi ekmek kaldı yediğim diyebilirm canım neler çekiyo ama yiyemiyorumişte :/
E bide tekim kimselere bırakamıyorum
Offf çok bunaldım çokkk
Mevlüt işinide çıkarttık geçen cumartesi aradan üstmden yük kalktı valla
Öyle çok yazasım konuşasım var ama halim yok kızlar
Son 10 gündür fln deli gibi olan kolik ağlamalarımız azaldı çok şükür eskiden üstümü başımı yoluyodu ağlarken kıvranırken
Belkide gaz yapan şeyleri yemediğim içindr bilemiyorum
Gerçi 2-3 gündr azar azar yemeye başladım inş eskiye üdönmez sancıları
Şimdide hep mızmız hep meme istiyo
Büyüme atağı diyolar onu yaşıyoruz şuan sanırım :/
Sürekli ıkınma dvm ediyo tabi her emmeden snra kaka yapmak istiyo günde 4-6 kez yapıyo sadece anne sütü alıyo normal sanırım
Gazını çıkarması için ayaklarını karnına ittiriyorum oda alıştı artık bn o hareketi yapınca ıkınıp yardm ediyo hemen
Pıt pıt atıyoruz :))
Kısacası yapışık ikiz gbyiz
Akşamları eşim uyutuyoda ikş dk uyuyorum gece uyana a kdr
Şansıma ikinci çocuğumda çok zor bi çocuk çıktı
Birincisi 8 ini doldurcak rüzgardan daha çok yoruyo benş orası ayrı
Pert b, haldeyim a dostlar!!

Denizim bnmhat iptal oldu
Yenisinden yazim hmn kaydet

Canim yaa bak şimdi daha telaşlandim dwmek ben yanilmamisım yamuk olabiliyor nasil bi operasyon gecirecek büyùkmü ne dediler nicin oluyormus lütfen bildiklerini paylasirmisin benimle simdi esim randevu almıs ürolojiden orasida bakiyormus galiba bir hafta sonraya vermis doluymus arastirma hastanesi napsamki geçmi olurki

Canım cevabın teşekkür ederim ucunu sıyıriyorum bende ama tam olmuyor

Ayyyy inanmıyorum yaaa Cnm bnm guzel arkadasım
Ah ah hepsi gecicek te nasıl bilmiyorum
Şuan bende mememde kerem ile yazıyorum

Kaydettim balım
Derin hala aynı mı ya niye öyle yapıyo :/
Aral da zor ama Allah'tan kerem biraz daha kolay

Aynen kuzummm geçicek biliyorum da nası geçicek vallahi bilemiyorum
Bende kendimden geçiyorum valla
Yok Denizim yaa hiç anlamıyo laftan hala
Çok dağınık çok pasaklı ne desem ne yapsam boş
Odasını her gün topla ertesi gün her yer boya kaelmtraş açacağı kırpık kağıtlar giyilmiş giyilmemiş kıyafetler bütün oyuncaklar
Valla delirmemek elde değil
Bide diğer odalarada götürüyo dağınıklığını
Kızım yetişemiyorum görmüyomusun diyorum çok üzülüyorum diyorum yok anlamıyo sanki 2 yaşında
İyice huy değiştrdi büyüdükçe
Bide cevap vermelere başladı
Ne desem hayır banane fln
Okuldaki arkadaşları çok fazla etkiliyo geçen sene bu tarzda konuşmazdı hiç
B sene okul değştirince konuşması ve tavırları çok değişti
Alın beni bu okuldan çok mutsuzum öğretmenimi hiç sevmiyorum diyip duruyo
Eski öğretmnimi istiyorum diyo :26:
Kavga dövüş yaşıyoruz işte

Canım cevabın teşekkür ederim ucunu sıyıriyorum bende ama tam olmuyor

Bizede banyodan banyoya yapın dedi çok zorlamadan sıcakta daha iyi oluyormuş bide ayıptır solemesi eşim tutturmuş bi oyna bakım kalkicak mi diyo tobe yarabbim diyorum öyle birşey varmı yokmu bilmiyorum o var olmazmi diyo ama ben ne yapıyorum ne yaptırıyorum kızıyorum ama varmı böyle birşey acaba olsa doktorlar söylemez mi bilemedin

tmm bu sene sandim ben ama gecen seneydi o.Zumreyiz yani benimkiker de 2. sinif su an. ucretli ogretmnimiz var su an. ama kimse memnun degil sen naaptin iznin devam ediyor mu

yaa ordaki adın neydi canm

valla bşizdede ücretli öğretmen vardı. veliler arıyor yerinizi tutmaz diye.. az ödev veriyor diyolar.. ama baya bi kitap şu bu aldırmışşş...

ay kızlarr bugun dişçiye gittim sadece azi dişimin biri sızlıyor dıyee

sonuçç

6 çürük ve biri derin çürükk çekilmesi lazım dediii :18::18::18:
offfffff napcamm o kadar moralim bozuldukii
dişlerim saglam hiç şikayetim yoktu. sadece biri hafiff sızlıyor diye gittim söxdee

her hamilelik en az 1 diş demektir der kv demm
diş hastanesinde hemşireyddi kendi.. doğuymuşşş

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…