2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

Sallayarakta uyumuyo memedede uyumuyo uyusada en uzun uykusu 30-60 dk ve 24 saatin 5 saatini ancak uyuyo bunun sebebi uyumayı bilmemesi.ya öğrencek yada uykusu oldugu ve uyuyamadığı için hep ağlayan mutsuz bi bebek olucak.

Son düzenleme:

Eylülde bi emzik tutsa rahatlicaz belki ya (

Canim benimkide cok zor tuttu 1 damla gaz surubu falan yokmu batir ber ne olacak sanki valla ben 1 iki defa recele battim azicik tuttu simdi biseye gerek yok benim oglum ne kaka yapiyodu ne uyudu ama simdi zaten zaaman geçtikçe ogrendi baya farkediyor biraz sabir birak uyumasin uykusu gelince dayanamaz zaten uyur kendini strese sokma uyumuyo diye anlarlayip daha huzursuz oluyorlarms

canım bana kalsa anında göz doktoruna götürecektim ama eşim götürmedi, sürekli pinpirikli olmakla suçluyor beni. dr 6. aydan sonra olursa hemen dr a götürün ozamana kadar takip edin dedi oyüzden gereksiz görüyor göz doktoruna götürmeyi
ankarada yaşıyorum ben burda bile her hastane farklı mesela ankara ünv ne götürecektim ayrıca randevu veriliyor ultrason için dediler bende sincan devlet hastanesine götürdüm çok yoğun değil diye hemen çektiler

Nemlendiricisini kullanıyorum canım memnunum ben şöyle yalap şap önünü arkasını kremleyip giydiriyrm napıyım
dün banyo yaptırdım sürecektim ama çenesi titredi yavrumun odada iki tane ısıtıcı açık olmasına rağmen oyüzden süremedim

tv yi kapatırız ama ışığa nasıl bir çözüm bulacağız ya dayıyor gözünü ışığa ... gerçi kızıma şaşılık bile çok yakışıyor ama olmasın Allah korusuuuuuun

GUnaydınnnn canlarım....
Herkese mutlu huzurlu bol bebiş gülücüklü günler diliyorummmm
Bu pazar Mevlüt var gun gun temizlik yapıyorum
Çünkü istediğim gibi bi kadın bulamadım.!
Bu arada dün Aral ile uğraştım
İçime bi his dogdu ve iş yaparken birden herseyi bırakıp okula gittim
Resim atölyesine gidicrklermiş.
Tam o an Aral karşıma dikildi. Gözü kapanmak üzere elmacık kemiği morarıyo ve gözde yanakt şiş!!!
Şokkk olduk içim cızzzz etti. Kanım çekildi o an sanki.
Sakince noldu dedim hemen öğretmenleri açıkladılar
Arkadaşı ile çarpışmış koşarşarken.
Cok ağladı eve gelmek için ama almadım.
Erken alıcam seni deyip bıraktım orda
Eve döndüm tabi hiç bişey yapamadım
Sadece balkonu temizledim leş gibi olmuş 1,5 saatimi aldı
Sonra erken aldım ve tüm gun onunla evde iş yapmak hayal olduğu için yemek bile yapmadım
Pek giremiyorum. Ama hep aklımdasınzzz
Umarım herkes iyidir

Canım emziğı değiştirdin mi hiç ben chicconun yarım damak emzginı almıstım dogmadan once ama dogduktan sonra asla emmedi kusuyor gibı yapıyordu kendını sonra wee nin yuvarlak uclu emzıgını aldık onu cuk dıye emdı agzını anca doldurdu oglumun

inanmiyorum yaa peki amip olmadigi ortaya cikinca ne teşhisi konuldu yine ilaç kullandinmi aşimiz bu yüzden ertelendi biliyormusun napsamki kelebekte bi yazi paylasmis iyice kafam karisti. sen yine ilk göturdugun hastaneye goturup doktormu degistirdin yoksa hastaneyimi degiştirdin

4 gündür kızıma tuvalet eğitimi veriyorum arada altına kaçırıyo ha bire çamaşır yıkayıp asıyorum katlıyorum
Oğlum akıllı yoksa bende depresyona girerdim.kocam yardım etmesede psikolojik destek(gaz) veriyoevi topladım şimdi yemek yapma zamanı

cnm emzik emiyor ilk gunden beri. hatta uykuya dalmasini kolaylastirdigi dogru. ama uyudugu gibi firlatiyor. uyurken agzinda tutmuyor. uyaninca da basiyir yaygarayi. ac mi acaba diye mama da verdim. yine 2,5 saat uyudu. l baska napabilirim?

Arkadaslar bebekler elleri boslukta oldugu icin uyuduklari an korkarak veya sicrayarak kalkarlar iyuzden uyuduklari an ellerini bir sure battaniyesinin icine koyun

canım 2 bucuk aylığız bende çok zor tutturdum öğüre öğüre ilk başlarda kıyamadım ama o ögg dedikçe ben soktuum ağzına hala yapıyor ama tuttumu brakmıyor inşallah başarılı olursun
canıım geçmiş olsuun ah bu çocuklar sana allah kolaylık versin yakışıklı oğluşlarını da öpüyorum aralın canı çok yanmıyordur umarıım

bizde weenın küçücük yuvarlak uçlu olanını tuturabildik ağzı küçücük yavrumun

Eklentiler

• $IMG_5036.jpg
    29,7 KB · Görüntüleme: 27
aventin ortodontik yenidogan emzigini aldik 0-6 ay arasi. ilk dogdugu an aldi. hic sikinti cekmedik. tavsiye ederim.

ben ne tatlıdan uzak durabiliyorum ne hamurişinden, hamilelikte yiyemediğimin acısını çıkarıyorum şekerim yükseliyor ama hiç umrumda değil öyle özlemişim ki tatlıları, hamurişlerini, patates kızartmalarını daha da tutamıyorum kendimi yiyorum valla
bi trambolin de bana lazım herhalde 5 yıldır 10 kilo fazlam var veremedim

birde yeni haber
eylül dilini emiyor
nasıl mı ?? ne bilim yahu cuk cuk sürekli emiyor bizim doktor istifa edecek bizim yüzümüzden

ay ne tatlı görünüyor dimi, benim kızda emerdi sürekli birkaç kez oğlanı da yakaladım emerken

canım o 4 saat boyu aynı meme olayını bende deniyorum, göğsüm aşırı dolmuşsa önsütün bi kısmını sağıyorum baya işe yarıyor
ama unutup diğer tarafı verirsem ya da önsütün bir kısmını sağmadan verirsem yine yeşil oluyor kakası

benimki emziği birkaç kez tuttu, daha da almıyor, memede uyumak daha cazip geliyor herhalde
emziğe alışmaması iyi mi kötü bilemiyorum, kızım tam bi emzik aşığıydı bıraktırana kadar baya uğraştım, en azından bunu bıraktırmaya uğraşmıycam ama bu da memede uyumaya alıştı emzirmeyi bırakırken zorlanıcaz herhalde

Ben contractubex kullanıyorum artık etkisini bekleyip görücem inş fayda eder gerçekten çok çirkin (

görünümünde iyileşme var mı? kaçıncı günde kullanmaya başladın? sanırım ben geç kalmışım kullanmak için

anladım canım, inşallah randevusuz çekerler bizimkini de...
bizde de aynı durum oldu ilk bebeğimde, ödüm kopuyordu bebeğim şaşı kalıcak diye, göz doktoruna götürelim diye eşime söylenip duruyordum o da durmadan hastalık bulma, boşu boşuna hırpalattırıyosun çocuğu diye kızıyodu bana sonuçta 6 aydan sonra şaşılık falan kalmadı ama 6 boyunca acaba geçecek mi diye tedirgin oldum

tv yi kapatırız ama ışığa nasıl bir çözüm bulacağız ya dayıyor gözünü ışığa ... gerçi kızıma şaşılık bile çok yakışıyor ama olmasın Allah korusuuuuuun

bu aylarda parlak ışıklara, seslere çok bakarlar, madem bakacak göz kaslarını zorlamayacak, ışığı direkt göreceği bir yere yatır, ben kızımda çareyi öyle bulmuştum

günaydın canım, geçmiş olsun, anne yüreği işte hissediyor bişeylerin ters gittiğini

ben de chicco yarım damak almıştım başlarda birkaç kez tutmuştu bir aydır falan aynen seninki gibi yapıyor, başka bir emzikte denemedim,
chicco nun mini damlasını alacaktım ama onu da bir türlü bulamadım, wee nin kini deniyim o zaman bende bulabilirsem
en azından uykuya dalana kadar tutsa, çünkü emerek uyuyor karnı tok olduğu halde emmeye devam ettiği için de kusuyor

Cok mutsuzum. Galiba depresyona giriyorum

aman girme gülüm, çık çabuk ordan iyi değil oralar, taşikardin de vardı senin mazallah bi girersen çok sıkıntı çekersin
yok mu sana destek olcak birileri en azından günde 1-2 saat destek verseler sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…