2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

her kaka yapmayan bebek kabız değildir, kakası tane tane çıkmıyorsa ona kabız denmiyor
bebeğine rahatsızlık vermiyorsa 10 güne kadar beklenebilir diyor doktorlar, rahatsızlık veriyorsa
poposuna zeytinyağı sürmek, karnına sıcak havlu koymak, karın ve sırt masajı, birkaç damla zeytinyağı içirmek, deneyebileceğin şeyler bunlara rağmen hala yapmıyorsa
gliserin kansuk fitili eninden ve boyundan hemen hemen 1/3 ü kalana kadar küçült zeytinyağı ya da suyla ıslat ki kolay girsin acıtmasın, fitili koyunca birkaç sn elini çekme popodan ki hemen atmasın dışarı, inşallah fitile gerek kalmadan yapar

Kızlarr huni en son kimdeydi dün gece ve bu sabahtan sonra bana yaraşır çıldırmama az kaldı p
Kollarımda derman kalmadı düşürücem çocuğu diye korkuyorum :/
Meryem uzerli gelsin de tükenmişlik send u nedir bizde görsün anacım

Yakamdan paçamdan uyku akıyor 40 ından sonra birşeyler oldu oğluma sabah 6 da uyuyor meme tiryakisi zaten elimi kolumu yalıyor devamlı yalanıyor normal mi geceleri pek aglama huyu yok devamlı gözümün içine bakıp bakıp gülüyor alay eder gibi dün bi kaka yaptı saçına kadar beli kolları kaka içinde kaldı gözlerim kapalı geziyorum evde artık uykuyu zevk için değil gözlerim açılsın diye istiyorum 1 saat uyusam ağzımin sulari akmış bi vaziyette uyanıyorum püfff :-( tipim kaydı valla üstüm basım berbat halde anne olmak gerçekten zormuş :-( gogus yaraları olan arkadaşlar ben şifayı gold lanolin kremde buldum deneyebilirsiniz çok rahatlatıyor 2 günde geçti çok şükür artık emzirmenin keyfini çıkarıyorum çok şükür Allah düşmanıma vermesin çok zor...uykusuz her geceeeeeee !!!!!!!!!!!

Bende doğumdan önce temin edeceğim inşallah.
Faydasını görmene çok sevindim.
Sağlıkla büyüsün kuzun içinde, iyi dileklerin için de çok teşekkür ederim.

Tatlim. bebegin kabiz degil anne sutu alanlarda 2 hafta normal benim bebegimde yapmadi 10 gunde 1 yapiyordu daha yeni 3 gune dustu endise edecek bir sey yok yani

Al bendende okadar sabah uyanirken emzirmek icin kaldiramiyorum inanki bende tukenmislik sendromundayim bide esimle kusuz dusun hepsi bi arada

cnm cvbın ıçın cok teşekkur ederım ıcımı rahatlattıı ama kızım ıcın cok uzuluyorum sonucta anne sutu en kolay sındırılen besın cıkartamaması benı korkutuyo acaba benım yedıklerımden mı kaynaklanıyor bılemedım kıı

Tatlim. bebegin kabiz degil anne sutu alanlarda 2 hafta normal benim bebegimde yapmadi 10 gunde 1 yapiyordu daha yeni 3 gune dustu endise edecek bir sey yok yani

canım cvbın ıcın sanada tesekkurler doktorun sana uzun sure yapamamsının nedenı olarak bısey soyledı mı? bana anne sutu alan cocugun yapamaması normal degıl deyıp lavman verdıı onuda ben kullanmak ıstemedım baska bıseyde soylemedı

kızlar slm , bende aynı durumdayım kollarımın dermanı kalmadı uykusuzluktan avutmaktan , pazartesi günü 2. ay aşımız var, yalnız bişey sorcam, rotavirüs aşısı isteğe bağlı sizler yaptırdınızmı

Yok canim ben bu konuda mastır yaptim sana okadar soyleyim gitmedik diktor kalmadi int cok arastirdim bebek doldur bosalt olarak yapiyor dedi hwrkes diyo ki fitil aliskanli yapr once vermedim sonra bi dr buldum yeni doganda 5gunden sonra ver korkma ddedi hic bisey olmaz bio gaia damla verdi onuda kullaniyorum gaz icin mamasina zeytin yagi koyuyorum cani isese yapar cunku mekonyumunu falan rahat yapti popoda darlik olsa aglar ama simdi fitile gerek bile kalmadi ben 2aylik oldu toplamda 6kere kakali bez almadim fitille yaptirsim simde kendi yapiyo zaten bebwgin gaz cikariyorsa kesinlikle kabiz degil

Bide yediklerin le alakasi yok 5 gunden sonra fitil ver lavman yapma

Amin cnm allah başka dert vermesin bunlar dert değill
Doysunlarda ben 6 ay sağmaya razıyım

Önce kv anladı sonra 3 farklı dr baktı üçüdd şiddetle sünnet dedi

Ayyy buna çok güldümmm:))
Hakikaten gelse de görse tükenmişlik nasıl oluooo

kizlar dun neler yasadik neler can dikici olaylarrr ama sonra detaylandiricam.

Bu arada kizlar benim bebeğim dun ikindiden beri memede uyuyo uyuyo diye koyuyorum uyaniyo napicami sasirdim ya bu çocuğun boyle huyu yoktu neden oldu ne yapmam lazim bi yardim edin noluuuurr hala memede çocuk ben iki saat bile uyumadim dun sabahtan beri sinirlerin çok bozuk!!!!

Tuğbaaa hiç bilmem ama emZik versen olmuo mu tutmuyo kanmıyo mu sıpA

Neler oldu anlattttt

Ayrıca aras da su an koynumda uyuyo yüzü koyun
Bunu da yeni huy edindi

Bazı arkadaşlar sormuş ben iki bebeğimide gece yatarak emzirdim bi sorun yaşamadım.fosur fosur uyuyoruz iki üç kere uyanır memeyi takıp ikimizde uyumaya devam ediyoruzdört kişi bi yatakta

Bu arada benim gögüs uçlarım yara içinde kanıyor artık.gündüz mama da veriyorum gece sadece emziriyorum uyuduğumdan acı hissetmiyorum

Tuğbaaa hiç bilmem ama emZik versen olmuo mu tutmuyo kanmıyo mu sıpA

Neler oldu anlattttt

Ayrıca aras da su an koynumda uyuyo yüzü koyun
Bunu da yeni huy edindi

Offf anılll rüzgarda aynı yaaaa
Yüzükoyun göğsümde uyumaya bayılıyo
Mümkünatı yok gündüz başka şekilde uyumuyo yatırdığım anda uyanıyo
Yerimden kalkamıyırum
Üstüne yattığı göğsümde süt dolmuyo bu sefer
Şuandada hatta aynen bu o şekil uyuyo
Çokta huzursuz ıkınıyo sürekli bıktım bu gazın yavruma çektirdiklerinden
Napcaz bu uyuma şeklini

Huninin isi bittiyse alabilir miyim
Kizim uyumama rekoruna kosuyor
Kendi rekorunu kirdi
Sira dunya rekorunda

Dunden beri kizim da bi tuhaf oldu
Ya neden boylelerki
Kac saattir uyumadi hatirlamiorum bile

Minigimin adaşi:))
Rota yi dr onerdi bize
Bende yaptirma taraftariyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…