2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Kızlar rotavirüs aşısını yaptırdınız mı bizim Perşembe günü kontrolümüz var ama çok kararsızım yaptırsam mı yaptırmasam mı

Dünden beri kafayı yiyecem.kuzucun hasta oldu öksürüyor.genzinde hırıltı var ve emmiyor saat 11 de biraz emmişti hala emmedi.kucağıma alıyorum emsin diye diliyle itiyor sonra uyuya kalıyor.12 den beri emmesi için uğraşıorum.çok uyudu yaaa.normal değilbu kadar uyumas heralde.elleri ağzında ama.napıcammmm

Dünden beri kafayı yiyecem.kuzucun hasta oldu öksürüyor.genzinde hırıltı var ve emmiyor saat 11 de biraz emmişti hala emmedi.kucağıma alıyorum emsin diye diliyle itiyor sonra uyuya kalıyor.12 den beri emmesi için uğraşıorum.çok uyudu yaaa.normal değilbu kadar uyumas heralde.elleri ağzında ama.napıcammmm

once dur telas yapma.
burnynu ac serumla,

memeyi oyle ver.
burundan nefes alsin

kızlar bebişer büyüyooo
benim tosun maşallah çooook tatlı insan kıyamıyo yavrusuna
benim sorunum hemorid ve çatlak yani fissür daha önceden vardı ama bu günlerde dayanamz hal aldı ve ameliyat olmayı düşünüyorum işin ehli iyi bi dr buldum cumartsei olcam
acaba daha sonra iyileşme sürecinde agrı sızıdan dolayı oturup kalkamazsam diye korkuyorum yani max 1 hafta böyle olabilir aranızda bu ameliyatı olan varmı biliilerinizi bekliyorum

annem oldu.dedigin gibi 1hafta zorlandi.
ama deligi fazzla acmislar.dikkat et.
tuvaleti gelnce hemen gitmesi gerekiyor.
iyi bir dr bul.muhakkak

canım aç olsa ağlar, karnını doyurmadan susturamazsın merak etme,
bebekler büyüdükçe daha kısa sürede doyuyorlar ve daha geç acıkıyorlar,
bebeğin emerken tıkanması da sütün çok gelmesinden dolayı oluyormuş

Evet canin ac olsa aglarmis doktora goturdum dayanamadim agzina bakti pamukcugi yokmus sut artiymis kulaklarinda da biseyi yok kilosuda gayet iyimis zorlma dedi doktorda oda artik kisa surede memeyi bosaltirlar dedi

Evet canin ac olsa aglarmis doktora goturdum dayanamadim agzina bakti pamukcugi yokmus sut artiymis kulaklarinda da biseyi yok kilosuda gayet iyimis zorlma dedi doktorda oda artik kisa surede memeyi bosaltirlar dedi

İyi cnm cok sevindim leke dil ustunde mi
Dedim ya artik cabuk emiolar

ayy bi koptum unuttum unutturdum kendimi :KK17: 25 günlükken bronşit olduk bi hafta sabah akşam iğne yedik toparlandık çok şükür şimdi 53 günlük olduk annemizi babamızı tanıyoruz,konuşuverenlere gülücükler saçıyoruz,uyku düzenimiz 2-3 günlük düzenler halinde olup hemen bozuluyo malesef,çok çok meme hayranıyız,göğüsler sallam sullam cıvıyana kadar içiboşalana kadar emiliyo,dibini sıyırıyo deyim yerindeyse:KK9:eee sizler nasılsınız ne alemlerdesiniz heyecanla beklediğimiz günler geçti de büyüdük bile epey ele avuca gelir oldu bebişler...zaman nasıl da geçiyo:KK31::KK31::KK31::KK31:

Eklentiler

• $1016550_3926346375245_1165219644_n.jpg
    $1016550_3926346375245_1165219644_n.jpg
    28,9 KB · Görüntüleme: 40
Burnunu açtım.memeyi hiç almıyor ağzına ağlmaya başlıyor hemen sonra uyku.yerine koyduğuma uyanıyor.12 den beri aynıyız.offffffff

halamii ya...uyuyo mu peki hic mmeden 5 dk bile emse bazen yetiyor bnlara..belki oyle biseydir...
bide kucaginda uyuyup yerine koyunca mi uyaniyor.
bizimkide oyle eger oyleyse

Kızlar benim oğlum zayıfladı maşallah yanaklar tombul tombuldu iki gündür hafifledi yanakları küçüldü genel durumunda bi değişiklik yok bol gazlı ve sanki biraz daha fazla ağlıyor gaz için sab simplex kullanıyordum son 5 gündür biogaia kullanıyorum acaba o mu yaptı biraz ağır bi ilaç diye okumuştum aynı durumu yaşayan var mı?

Canım istersen biraz sag cay kaşıgıyla vermeye calış birazcık olsun belki alır çok gecmiş olsun

ayy bi koptum unuttum unutturdum kendimi :KK17: 25 günlükken bronşit olduk bi hafta sabah akşam iğne yedik toparlandık çok şükür şimdi 53 günlük olduk annemizi babamızı tanıyoruz,konuşuverenlere gülücükler saçıyoruz,uyku düzenimiz 2-3 günlük düzenler halinde olup hemen bozuluyo malesef,çok çok meme hayranıyız,göğüsler sallam sullam cıvıyana kadar içiboşalana kadar emiliyo,dibini sıyırıyo deyim yerindeyse:KK9:eee sizler nasılsınız ne alemlerdesiniz heyecanla beklediğimiz günler geçti de büyüdük bile epey ele avuca gelir oldu bebişler...zaman nasıl da geçiyo:KK31::KK31::KK31::KK31:

Oyyy çok ne güzel maşallah:nazar:

sen neden et tavuk balık yiyemiosun bende bir sürü sey yiyemiyorum
dr süt alerjisi süphesi olduğundan sıkı bir diyet verdi
bıktım aynı seyleri yemekten
küçüklükten gelen bir durum canım o yüzden kendi çocuğuma kesinlikle zorla birşey yedirmeyi düşünmüyorum. tavuk ve balığı asla ağzıma sürmüyorum ama hamile olduğumdan bu yana ufak tefek köfte sucuk yemeye çalışıyorum 1-2 tane yesem o da kardır mantığıyla. bebeğin kakasında kan mı vardı süt diyeti verdi? benim bebeğimin kakasında da 2 kez gördüm toplu iğne başı kadar 3-4 tane kan.

canım korkutmak istemem ama bir doktora gitsen iyi olur bence, bahsettiğin bütün durumlar bizde de vardı gerçi iştahsızlık pek olmadı ama dr a götürdüğümüzde antibiyotik, balgam söktürücü ve buhar tedavisi uyguladı 1 haftada ancak düzeldi, insallah seninki bizimki gibi değildir ama çok küçükler baştan tedbir almak önemli antibiyotiğe başlamadan önce 2 günde bir dr a götürmemize rağmen düzelmedi dr lar burnunu açın sadece dediler ama biranda kontrole götürdüğümde bronşit olduğunu öğrendim 1 aylıkken belki ilk öksürdüğünde götürdüğümde tedaviye başlansaydı bukadar ilerlemezdi

küçüklükten gelen bir durum canım o yüzden kendi çocuğuma kesinlikle zorla birşey yedirmeyi düşünmüyorum. tavuk ve balığı asla ağzıma sürmüyorum ama hamile olduğumdan bu yana ufak tefek köfte sucuk yemeye çalışıyorum 1-2 tane yesem o da kardır mantığıyla. bebeğin kakasında kan mı vardı süt diyeti verdi? benim bebeğimin kakasında da 2 kez gördüm toplu iğne başı kadar 3-4 tane kan.

Offf evt bende ayni seklde iki defa kan gordum
Bende asla yumurta yemem
Pogacalara bile surmem
Kan icin bisey dedimi dr sana
Ya insallah alerji cikmaz

Offf evt bende ayni seklde iki defa kan gordum
Bende asla yumurta yemem
Pogacalara bile surmem
Kan icin bisey dedimi dr sana
Ya insallah alerji cikmaz
ya gördüğüm kan parçaları çok küçük olduğu için dr a götürmedim, senin bebeğindeki de mi benim tarif ettiğim küçüklükteydi? öksürdüğünde sık sık dr a götürdüm çocuk hastalıktan kurtulmadı o yüzden bebeğimi artık fazla dışarı çıkarmamaya özen gösteriyorum ankarada yaşıyorum soğuk burası bebek için

ya gördüğüm kan parçaları çok küçük olduğu için dr a götürmedim, senin bebeğindeki de mi benim tarif ettiğim küçüklükteydi? öksürdüğünde sık sık dr a götürdüm çocuk hastalıktan kurtulmadı o yüzden bebeğimi artık fazla dışarı çıkarmamaya özen gösteriyorum ankarada yaşıyorum soğuk burası bebek için

Ayni oyleydi cnm toplu igne ucu kadar
Dr un biri amip dedi ben inanmadim tahlil yaptirdim cunku cok titizizdir
Amip yok
Baska dra gittik o sut alerjisinden suphelendi
Sizin kilo alimi nasil
Kardesim doktor abla alerji olsa kilo alamaz dio ama napcagimi sasirdim

kızlar gögsümü sıkınca süt ince bir yerden fıskırıyor
ama kızım bu saatler oldumu uykuya direniyor sürekli meme istiyor
sütüm mü yok desem süt cıkmaması lazım dimi
infantil kolik teshisi koydu dr acaba sancı mı oluyorda uyumuyor hep bu saatlerde uyku sıkıntımız var
3-5 saat cebellesiyor kuzum

X