2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Gülüm senin tel markası ne işletim sistemi android mi? Benimki gibiyse anlatiyim da o yüzden şeyeddim:))

Sen onu gel bana sor gizem bu resimleri zor çektim valla bu resimlerin bi önceki ve bi sonraki resimleri mizildak düzgün bi anı yokki çekek resim.

Daha eşim ben ahmedin bi arada olduğumuz resim yok valla. Ya uyuyo ki çok nadir ya emiyo yada agliyo Yavrucak :)) tesekkur ederiz gizem teyzesi o sizin tatliliginiz :) valla eylülde çok sevimli deniz benden önce davrandi yoksa bende talip olacaktim:) esimde çok beğendi Eylülü onay vermişti:)))))

Ben onu bile yapamiyorum gizemcim totom yatağa surttugu an uyaniyo yavrum alip meme veriyorum memede uyuyo koyuyorum uyaniyo kerata.

İyi gozunuz aydin canim çok sevindim. Bende her kontrolden sonra agliuorum dayanamayip:)) pamukçuk ile sut artigi nasilayirt eediliyor ki? Ben Dr gidince unuttum sormayi yaa
pamukçuk bütün ağzında olurmuş süt artığı sadece dilinde

kızlar aşı konusunu yine siz bilirsiniz ama
tanıdığımız bir ebe aşıların sağlık ocağında taze olduğunu
özel hastanelerde daha uzun süre bekletildiğini
o yüzden sağlık ocağını tercih etmemi söylemişti
yine siz bilirsiniz tabi ben sadece bilgimi paylaşmak istedim

Ben de aynı şeyiduydum ya... Ama. Gün dr kontrolüm var hastanede bir de sağlık ocağına git gel nasıl olur bilmiyorum..kararsızım..

benımde kızım büyüyoor:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Eki Görüntüle 946070
Kizlar iste buda benim oglusum Ahmed Yasin :KK16: en sonunda basardim telden yuklemeyi. Anlatmamaktada israr ettiniz ama basardim:KK9:

Oyyy maşallah güzelliklere bakın:)

Canım experia telefonum android yani :) hadi insallah bende ögreniyim su isi :KK66:

Canim senin telefonda da seçenek düğmesi var galib. Genelde anaekran sugmesinin yaninda bir geri birde seçenek tuslari oluyo beninkisinde var her telefonda olmuyor iPhone da yok mesela. Kendi telefonundan seçenek düğmesini bul :) ilk önce konuya cvp ver de forumda sonra o seçenek düğmesine bas masaustu sitesi iste var ona tikla (ona tiklayinca forumun görüntüsü PC den girmissin gibi oluyo. ) sonra o sayfada kenarında ataç olan bi buton var ekle yaziyo galiba yaninda ona tiklicaksin geri kalani zati kendin halledersin canim:)

Valla biraz karisik oldu galiba kusura bakma 24saattir uyumuyorumda kafam pek yerinde değil canim ama sen sor soracagini biliyosam yanitlarim

Canim senin telefonda da seçenek düğmesi var galib. Genelde anaekran sugmesinin yaninda bir geri birde seçenek tuslari oluyo beninkisinde var her telefonda olmuyor iPhone da yok mesela. Kendi telefonundan seçenek düğmesini bul :) ilk önce konuya cvp ver de forumda sonra o seçenek düğmesine bas masaustu sitesi iste var ona tikla (ona tiklayinca forumun görüntüsü PC den girmissin gibi oluyo. ) sonra o sayfada kenarında ataç olan bi buton var ekle yaziyo galiba yaninda ona tiklicaksin geri kalani zati kendin halledersin canim:)

Valla biraz karisik oldu galiba kusura bakma 24saattir uyumuyorumda kafam pek yerinde değil canim ama sen sor soracagini biliyosam yanitlarim

Cok guzel anlatmıssın canım ama galiba ben beceremedm desteklenmiyor gbi bi hata werio ayarlardan sanırım neyse cok sagol tugbacım :)

maşallah sübhanallah çok tatlı bir bebek, biliyorsun benim kızla aynı gün doğdu ama senin yavrun maşallah toparlanmış benim kızım daha yeni 3,5 kg oldu, birde bronşit oldu yavrum, yarın hepatit b nin 2. dozu var, kalça ultrasonu için gittik doğum yaptığım hastanenin bize verdiği kağıtta 1-2 aylıkken yapılacak yazıyordu ama gittiğimiz özel hastanedeki dr 3. ayda yapılıyor kalça ultrasonu dedi. canım dr la konuştunmu hiç ne kadar beslemen gerektiği konusunda? ben artık sadece anne sütü veriyorum dr a da sordum dün mama vereyimi diye gerek yok dedi ama 15 günde 500gr az gibi geldi:26:

canım bir aylık oldu prensesim, alıştım bakarken içim titriyor, charms da var poff -charms ve ben aynı gün doğum yaptık. bu arada çok bilen tayfasından şikayetlenmişsin, aynı durumu yaşıyoruz, sanki tedavi ve hamilelik sürecindeki okadar fedakarlığı sıkıntıyı ben yaşamamışım gibi herkes bebeğe nasıl bakacağım konusunda bir nutuk atıyor. çocuğum bronşit oldu ama bunun sebebinin sürekli şapkasını ve battanıyesini çıkaran işten gelir gelmez ellerini bile yıkamadan kızımı öpen eşim olduğunu düşünüyorum, yoksa evin içinde neden bronşit olsun:KK14:

cnm benimki biraz iri doğmuştu ztn 3860gr 54 cm doğdu, sonrada ilk 2 gün hastanede sütüm gelmediği için mama verdiler sonrasında hep anne sütü ile besleniyor 2 saatte bir emziriyorum gece de 3 saatte bir veriyorum. baya emiyo benimki obur biraz sanırım :) biz cuma vurdurduk aşıyı kalça için birinci ay dedi bize 2 doktor ve sağlık ocağı onu da yaptırdık. mama vermemi istemiyor doktorlar sık sık anne sütü, bakalım iş başı yapınca yetebilecekmiyim en büyük endişem o:KK43: elleri yıkamak önemli cnm bizde annemler eşim fln elini yıkamadan almıyorlar, beresi eldivenleri de hep takılı arada çıkarıyorum takıyorum yine hemen. çok geçmiş olsun bebeklerin hasta olmasına dayanamıyorum :KK25:

Merhaba kızlar,çok özledim sizinle sohbet etmeyi...
Çok zor günler geçirdim biliyorsunuz aAllaha şükür bitti hepsi
Geride kaldı..15 gün yattı kızım kuvezde,ona süt sağdım götürdüm her gün
Crp'si önce 20 ye sonra 40a yükseldi..Daha sonrada 0,9 a düşünce taburcu olduk
Başparmağım kırılmıştı hatırlarsanız,onun sargılarıda dün alındı topallıom hala:KK43:
Çocuklar salgından çok kötü etkilendi iyileşselerde aradan bir hafta geçince yeniden hastalar..
Spiral taktırdım bende bir hafta oldu,mik mik bizde de yok hala:))

merhabalar umarım herkesler çok iyidir. geçmişi okuyamadım birazdan okuyacam inşallah.

bebek telsizi alan kullanan veya araştıran var mı? nasıl olsa 3-4 ay sonra odasını ayırınca alacam şimdiden alayım diyorum, uyurken mutfakta iş yapamıyorum sürekli aklım onda kalıyor, şimdiden kullanmaya başlarım en azından.

bugün bebeğimin 1.ay aşısı var.. öğleden sonra gidecez sağlık ocağına.

topuk kanı alınırken hemşireyle kavga etmiştim eğer yine o varsa vurdurmadan geri dönecem. başka sağlık ocağına gidersemde yaparlar mı?

Başparmağım kırılmıştı hatırlarsanız,onun sargılarıda dün alındı topallıom hala:KK43:
Çocuklar salgından çok kötü etkilendi iyileşselerde aradan bir hafta geçince yeniden hastalar..

canım çok geçmiş olsun tekrar, çok şükür atlattınız inşallah bir daha da ömrü boyunca uzak olsun hastalıklar.

birde kızlar oyuncak almak istiyorum bende, ama nasıl bişey almalıyım bilemedim. tavsiyeleriniz var mı? bebek telsizini int.den almayı düşünüyorum oyuncağıda sanırm int.den alırım. dışarı çıkıp araştırmaya vaktim olmuyor.

bu halleri çirkin gelcekse nasıl bişey olcaklar merak ediyorum :))

Cadı gibi olacaklar senin kızın huyları aynı benimki gibi bende fenalardaydim hâlâ da öyle korkutmak istemem ama huyu nasılsa öyle kalıyor tabi diretmezsen ben hiç kiyamadigim için çok güzel kullaniyor şimdi çok nazlı çok mizmiz

Canim ben anladım sayende oldu benimkinden teşekkürler

merhabalar umarım herkesler çok iyidir. geçmişi okuyamadım birazdan okuyacam inşallah.

bebek telsizi alan kullanan veya araştıran var mı? nasıl olsa 3-4 ay sonra odasını ayırınca alacam şimdiden alayım diyorum, uyurken mutfakta iş yapamıyorum sürekli aklım onda kalıyor, şimdiden kullanmaya başlarım en azından.

Canim ben weewell alicam e bebekten goruntulu olanindan
http://www.e-bebek.com/weewell-dijital-bebek-izleme-cihazi-kablosuz_WEE-63325

Son düzenleme:

Canim seni merak ettim cok sukur iyisin rabbim ailene hayirlar versin

Cok guzel anlatmissin cnm saol sayende bende ogrenmis oldum

X