2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Al benden de o kdr!! Keske sezeryan olsaydım ama eşim cok etkiledi psikolojimi
Bide bnmki 3.800 dü denizim sen düşün tahribatı.!
Allahım dusundukce deliricemmmm
Cok mutsuz oluyorum o an gelince aklıma:KK43:
İlk doğumum ne güzeldi ya sonrası da cok kolaydı
Cok pişmanım çok.! :KK43:(
Sanırım basıcam parayı terapi gorucem:KK43:
Psikolojim iyileşmiyor bi türlü :KK43:(

ay denizm sorma ben.kus kadar cikardm seni dusunemiyorum helal olsun bi cok insan bebis buyuk se direkt sezeryan oluyo bakalim haftaya ufak ufak baslicaz bizim ki fenalarda cunku...
Her halti biz cekiyoruz yaaaaa.

$PhotoGrid_1390430007545.jpg
Kizlar iste buda benim oglusum Ahmed Yasin :KK16: en sonunda basardim telden yuklemeyi. Anlatmamaktada israr ettiniz ama basardim:KK9:

Bu gece kontrole gittik, çok şükür kilo almış, boyu da uzamış. Hatta arabada oto koltuğunda yattı, mutluluktan ağlayacaktım:)) Doktorumuz 1 ay sonra daha yoluna gireceğini söylüyor. Kalça ultrasonunu bu hafta çektireceğiz, 50 günlüğüz. Dili beyazdı, pamukçuk değil süt artğıymış. Bir de yüzüstü yatırmayın kesinlikle dedi. Ani bebek ölümüne yol açabiliyormuş Allah korusun.

Bu gece kontrole gittik, çok şükür kilo almış, boyu da uzamış. Hatta arabada oto koltuğunda yattı, mutluluktan ağlayacaktım:)) Doktorumuz 1 ay sonra daha yoluna gireceğini söylüyor. Kalça ultrasonunu bu hafta çektireceğiz, 50 günlüğüz. Dili beyazdı, pamukçuk değil süt artğıymış. Bir de yüzüstü yatırmayın kesinlikle dedi. Ani bebek ölümüne yol açabiliyormuş Allah korusun.

maşallah canıımmm :))
bişey sorcam neden gece gittiniz acaba:KK9:

Tugbacm sende hayrına bna anlat bari :)
Gülüm senin tel markası ne işletim sistemi android mi? Benimki gibiyse anlatiyim da o yüzden şeyeddim:))
Oyy pasammmmm benimmm tugbiiis masallah cok tatli bu yaaaa kuzu gibi cocuk gunahini aliyosun kolik diye diye:KK70: nazar degmesinnn masallahh kirk bin kere tutuuutuuu :)))
Sen onu gel bana sor gizem bu resimleri zor çektim valla bu resimlerin bi önceki ve bi sonraki resimleri mizildak düzgün bi anı yokki çekek resim.

Daha eşim ben ahmedin bi arada olduğumuz resim yok valla. Ya uyuyo ki çok nadir ya emiyo yada agliyo Yavrucak :)) tesekkur ederiz gizem teyzesi o sizin tatliliginiz :) valla eylülde çok sevimli deniz benden önce davrandi yoksa bende talip olacaktim:) esimde çok beğendi Eylülü onay vermişti:)))))
Eylul yemin etmis kesin ben kafami yastiga koydugum an uyanmaya :KK43:((
Ben onu bile yapamiyorum gizemcim totom yatağa surttugu an uyaniyo yavrum alip meme veriyorum memede uyuyo koyuyorum uyaniyo kerata.

İyi gozunuz aydin canim çok sevindim. Bende her kontrolden sonra agliuorum dayanamayip:)) pamukçuk ile sut artigi nasilayirt eediliyor ki? Ben Dr gidince unuttum sormayi yaa

maşallah sübhanallah çok tatlı bir bebek, biliyorsun benim kızla aynı gün doğdu ama senin yavrun maşallah toparlanmış benim kızım daha yeni 3,5 kg oldu, birde bronşit oldu yavrum, yarın hepatit b nin 2. dozu var, kalça ultrasonu için gittik doğum yaptığım hastanenin bize verdiği kağıtta 1-2 aylıkken yapılacak yazıyordu ama gittiğimiz özel hastanedeki dr 3. ayda yapılıyor kalça ultrasonu dedi. canım dr la konuştunmu hiç ne kadar beslemen gerektiği konusunda? ben artık sadece anne sütü veriyorum dr a da sordum dün mama vereyimi diye gerek yok dedi ama 15 günde 500gr az gibi geldi:26:

canım bir aylık oldu prensesim, alıştım bakarken içim titriyor, charms da var poff -charms ve ben aynı gün doğum yaptık. bu arada çok bilen tayfasından şikayetlenmişsin, aynı durumu yaşıyoruz, sanki tedavi ve hamilelik sürecindeki okadar fedakarlığı sıkıntıyı ben yaşamamışım gibi herkes bebeğe nasıl bakacağım konusunda bir nutuk atıyor. çocuğum bronşit oldu ama bunun sebebinin sürekli şapkasını ve battanıyesini çıkaran işten gelir gelmez ellerini bile yıkamadan kızımı öpen eşim olduğunu düşünüyorum, yoksa evin içinde neden bronşit olsun:KK14:
canım günlük 30 gr alması gerekiyor, 15 günde 450 gr. Siİnki çok iyi. Sütün yetiyor üzülme.
Evin sıcaklığı nasıl? Hep şapkalı ve üstünde battanîye mi var? Her çocuk farklı tabi ama ben uyku dışında hiç battaniye kullanmıyorum, o da tek kat. Şapkayı da ancak çok soğukta dışarı çıkarken takıyorum. Terlerse hasta olur diye. O da alıştı böyle. Biz daha hiç öpmüyoruz, dışarıdan gelen herkes elini yıkamak zorunda. Bi kere enfeksiyon yaşayınca insan korkuyor.

X