2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Poff yavrun cokk tatlıyı maşallah sübhanallah canım
Mrk etme nazar değmez inşallah Cnm

Guelbeyaz seninde miniğin cok tatlı yaa
Maşallah topikce anaları guzel biz napakkk dimi
Kesinlikle oyle diger topiklere fark atariz :)))
3 aşı dimi hepsi koldanmıı

Yok cnm birini koluna birini sag bacaga birini de sol bacaga vuruyorlar.yalniz en son sag bacaga vurdugu karma asi biraz yakiyormus oyle dedi ebe

Kesinlikle oyle diger topiklere fark atariz :)))

Yok cnm birini koluna birini sag bacaga birini de sol bacaga vuruyorlar.yalniz en son sag bacaga vurdugu karma asi biraz yakiyormus oyle dedi ebe

çok korkuyorum yaa ateşlenmez inş calpol verdinmi canım her ihtimale karşı öncesinde veya sonrasında

çok korkuyorum yaa ateşlenmez inş calpol verdinmi canım her ihtimale karşı öncesinde veya sonrasında

Yok cnm korkma ateslenme olmuyor.1 ayda vurdugumuz asida ateslenme olur diye o zaman fitil vermisti ebe ama olmadigi icin kullanmadik.bunda bisey demedi ebe ateslenme konusunda zaten ateslenme olmadi hatta o gun hep uyudu kizim huzurlu bi sekilde.devamli kontrol ettim atesini biseyi yoktu.

bcg aşısı verem aşısı oluyomuş bizim yine hastanede olucak sadece perşembe günleri oluyomuş 6 şubatta olucak o yüzden.sağlık ocağında olmicak yani canımm

Belki de muayenehanede olmuyordur, hastaneye gitmiyoruz biz. Sağlık ocağı da sadece Çarşamba günleri aşı yapıyormuş.
Kıyamam boncuğuma(

kızlar aşı konusunu yine siz bilirsiniz ama
tanıdığımız bir ebe aşıların sağlık ocağında taze olduğunu
özel hastanelerde daha uzun süre bekletildiğini
o yüzden sağlık ocağını tercih etmemi söylemişti
yine siz bilirsiniz tabi ben sadece bilgimi paylaşmak istedim

çok geçmiş olsun cnm yaa işin zor Allah yardımcın olsun, benimki de kusunca aklıma reflü geldi ama devam etmedi çok şükür. sadece anne sütü mü alıyor bebeğin sürekli kusunca süt yetiştirmek de zor olur benimki hiç gelemiyor beklemeye, ilk aylar oluyor malesef cnm dayanıcaz mecburen kendine iyi bak ki sütün azalmasın, kalitesi düşmesin hiç bişi yapamıyosan da bol su iç, ben de iş başı yapınca napıcam onu düşünüyorum kara kara benim de hafatya kırk çıkınca gidecek annnem o hafta mevlidi yapıcaz oda gözümde büyüyor çocuğa hiç yoktan mikrop kaptırcam diye korkuyorum mevlitte..

Arkadaşlar doğum yapalı 37 gün oldu hamilelikte 10 kilo aldım 9 gitti 1 kilo kaldı hamilelikten önceki halime döndüm önceden de biraz göbüş vardı şimdi o esli göbüş dikişin üstüne sarkıyo bu nasıl geçer yaptığınız bişiler var mı

Doğru diyorsun, emin olmak lazım saklama koşullarından.

İyi kilo vermişsin. Göbek sarkıklığı da zamanla toparlanıyormuş. 6 ay falan diyorlardı. Göreceğiz bakalım.

bu da oğlumun bi aylık halii dayanamadım paylaştım, eşim pek istemiyor aslında paylaşmamı Eki Görüntüle 945102
maşallah sübhanallah çok tatlı bir bebek, biliyorsun benim kızla aynı gün doğdu ama senin yavrun maşallah toparlanmış benim kızım daha yeni 3,5 kg oldu, birde bronşit oldu yavrum, yarın hepatit b nin 2. dozu var, kalça ultrasonu için gittik doğum yaptığım hastanenin bize verdiği kağıtta 1-2 aylıkken yapılacak yazıyordu ama gittiğimiz özel hastanedeki dr 3. ayda yapılıyor kalça ultrasonu dedi. canım dr la konuştunmu hiç ne kadar beslemen gerektiği konusunda? ben artık sadece anne sütü veriyorum dr a da sordum dün mama vereyimi diye gerek yok dedi ama 15 günde 500gr az gibi geldi:26:

Iyi bitanem cok şirin bir sipa.evet çooook alistim ya nasil işe baslayacagim bilmiyorum.senin bebis nasil.sizleri burada bulmak cok guzel.poffve sen .bizden kimler varr daha
canım bir aylık oldu prensesim, alıştım bakarken içim titriyor, charms da var poff -charms ve ben aynı gün doğum yaptık. bu arada çok bilen tayfasından şikayetlenmişsin, aynı durumu yaşıyoruz, sanki tedavi ve hamilelik sürecindeki okadar fedakarlığı sıkıntıyı ben yaşamamışım gibi herkes bebeğe nasıl bakacağım konusunda bir nutuk atıyor. çocuğum bronşit oldu ama bunun sebebinin sürekli şapkasını ve battanıyesini çıkaran işten gelir gelmez ellerini bile yıkamadan kızımı öpen eşim olduğunu düşünüyorum, yoksa evin içinde neden bronşit olsun

ay bende 6 aylık gibiyım hala yaza kaar gitse bari ama ben bu yiyişleee dahaçook şişerim
eylülü oyun halısına koydum oynuyo 1 saattir oyuncaklara bakıyo
ben de alıcam cnm hangisini kullanıyorsunuz bu arada kızın çoook çok güzel çok can yakacak maşallah
Yok cnm ateslenme falan olmadi benim kiz bi vurulunca o an icin agladi o kadar.bide 2 gun yikanmiyacak dedi ebe.kolundaki asi kabuk tutacak sakin endise etmeyin dedi

biim de aşımız yarın 3 gun yıkanmayacak deidiler bizede

Yok canim oyle düşünme. Esin cok üzülür. Olacagi varmış. Allah sifa versin.benimde sut sıkıntım var.hala tam manasi ile cozemedim.doyup doymadigini anlayamiyorum.mama takviyesi yapiyorum.bebegin kac kila dogdu ki kilosunu bu kadar takiyorsun.charmsla gorusuyorum.onun bebisle benimki arasinda tam bir hafta var.

teşekkürler teyzesiii :))
tiny love tekmele oyna kullanıyoruz canımcımmm :))

Merhaba canim seni burada bulduguma cok sevindim.sut zaten sikintili birde bunlar yedi beni.bebis nasıl?

Sende hakkisin tabi işlem korkunçccc:))
Bizde yapmadik mikmik benim lekelenmem devam ediyor ztn. Ormani geç canim bildiğin amazon ormani oldu hem de. İyice iyilesmismidir dışı deniz ya? Benim hala arada bicaklar saplaniyo sanki aci oluyo.
Valla bende çok kiziyorum Dr uma popo tarafina doğru kesmiş galiba kabariklik var hala tam kaynamamis galiba o taraf.
Hayatim hem okuduğum kitapta hem de tectubemde gördüm ama sizde tutar mi bilmem. 6. HaftamiZ berbat geçti aksam 9 dan sabah 6.30 a kadar surdu bu hafta 3-5 saat arasi bunada şükür dedim en azindan arada bi saat uyuyo. Bide anil sikica kundaklayip gaz cikartma pozisyonunda yukari asagi sallamak ve sşşşşşt sesini cikartmak sakinlestriyo. Bebeğin aglamasi ne kdr kuvvetliyse sizde sallamayi ve sesi o kdr kuvvetli yapin diyo. Bide saklarken basini hafif kafesle çok savrulmasin ama sabitte durmasin. O kitaptaki Dr diyoki bebek sallanma hissini kafasi sallandikca anlar gövdesinin salkanmasi bisi ifade etmez. O yüzden kafa sallansin ama korumali bi şekilde. İlk yaptigimizda olmadı ama sallama ve ses özellikle ise yariyo.

gizem arabaya bindirin demiş. Evet bizzimkinde arabada ise yaradı ama arabamiz yok. Esim alalım dedi bende önce ev dedim. Sanki bakkaldan sakiz aliyoz
aşkıım arabayla gezdirmeyi denedinizmi bizim bi akrabanın bebeği kolikti arabaları yoktu taksi tutup çıkıyolardı her gece.o derece işe yarıyomuş :)sizde de işe yarar belkii

Bizimkinden işe yaradu ama araba yok. Taksiye o kdan para vereceğime araba alirim iyi kotu daha iyi :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…