2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Karamel çok sevindim kavuşmuşsun yavruna sağlıklı sıhhatli günler dilerim canım tebrik ederim

sezeryan tarihin ne zaman belli oldu mu canım ?

Evet bu akşam belli oldu cmt günü spinal sezeryan olacak saat için msj atacaklarmış o kesin değil . O kadar heyecanlıyız ki eşimle bu hafta sonu olmasını çok istiyordum ama ya dr yoğundur ya hast yoğundur yada istediğimiz suit oda doludur diye düşünmüştüm hepsi yolunda gitti çok şükür. Normal doğum olmasını çok istemiştim ama kısmet değilmiş napalım üzülmüyorum yinede.

Tebrik ederim hayırlı oldun bebeğin sağlıklı sıhhatli uzun ömürlü oldun inşallah

Papatyacım şimdi geçmişi okurken gördüm çok çok çok üzüldüm rabbim şifa versin canım benim. Doğum sırasında senin bebeğin için mutlaka dua edeceğim, doğum yaparken yapılan dua kabul olurmuş sezeryanda da olur mu bilmem ama mutlaka dua edeceğim

Son düzenleyen: Moderatör:

Yuce Rabbim herkesin yavrusunu bagıslasın. Sağlık uzun ömür versin ... anılcımm uzulme hersey gecicek. gerekirse hastaneye yatış yap ,ama daha öncebaşka bir doktora daha göster bebişi.bazı hastaneler para almak için yatış yapıolar.inan cok zor bişey anlıyorum seni tatlım ama guclu olmalısın , kısa surede duzelicek eminim ben buna.

hastanedememeyi alsiin diye once sekerli su veriyorlr siringayla azcik snra hemn memeyi tutuyorlr
bende ilk gun ise yaramisti

maltana nedir nerede satiliyor

ANILIM...geçmişe bakamadım ama allahtan alıntılılardan birinde gördüm yazdıklarını
doğum anında o yukardaki ışıklara bakarken arasla sen geçtin kalbimden dudaklarımdan rabbim biran önce sağlık versin kuzumuza
sen artık annesin bitanem...hemde güçlü bir anne sadece lohusalıkla birleşen sağlık sorunlarınız seni fazlasıyla yıprattı hastanede neler gördüm rabbim hepsine şifa versin inan bitanem bu laf değil hepsi geride kalacak...

canım cok sevindim cok merak ettim seni. kız maşallah 57cm cok uzun bebek :) tuh tuh nazar değmesin. ultrasonda boyu kaçtı kilosu bebekle uyumlu mu ?
sağol cnm evet baya uzun herkesi şaşırttı ama doktorum zaten söylüyordu çektiğim sancılar hep uzun boyu yüzünden diye ama oda bu kadar beklemediğini itiraf etti
kilosu doktorumun en son söylediğinden 50gr fazla darısı sağlıcakla kalanların başına inşallah

Kızlar benim bebeğimin gaz sancısı var sürekli ağlıor gazı yüzünden ne yapabilirim onun için nasıl giderilir kimyonlu su veriyorum ama gazı gitsede 1 saat sonra yine sancı yapıyor yavruma
rezene iç cnm ama şu milupa çayları falan değil aktardan iyi bir rezene al onu iç birde kendine dikkat et benim kızımda gaz yok ama bende olduğunda oda çok çekti özellikle sezeryan sonrası bende gaz olmayınca ondada olmadı

nazım canım...allah razı olsun yazıcam sanada ilk fırsatta allah razı olsun hepsinden

Karamelimmm gozun aydin cnmm Allah anali babali buyutsun
Masallah boylu poslu olcak cimcimee :)
En kisa zmnda detaylari bekliyrz
sorma cnm normal kiloda bir bebek doğurcam derken benim kızda abisini aratmadı biri kiloda biri boyda aştı :)
allah razı olsun cnm

benim ilk gün yaşadığım ameliyat sonrası sorunlar yüzünden bişey yiyemedim dolayısıyla sütümde çok çok azdı ve mama verdik emzirme uzmanları geldi ilk emzirmeye ve mama vermeye süt olmasa da önce anneyi emecek ağlasa da sonrasında meme seviyesinde tuttuğun mamayı vereceksin şimdi kızım beni emiyor sadece geceleri bir kere mama veriyorum oda biraz olsun dinlenebilmek içindi eşim bakarken çünkü tekim ve gücüm kalmıyor hem ameliyatlı olup hem annelik zor gidiyor kızımda bir öğün sütünden feragat ediyor ama sonrasında biriken sütü ağız tadıyla emiyor

hastanedememeyi alsiin diye once sekerli su veriyorlr siringayla azcik snra hemn memeyi tutuyorlr
bende ilk gun ise yaramisti

maltana nedir nerede satiliyor

migrostan alıyorum ben ama başka marketlerde de bulabiliyorum
gizem sağolsun o dediği için aklımda kalmıştı sevmesemde denedim gerçekten işe yarıyor allah razı olsun

kızlar gözümden kaçanlar vardır kusura bakmayın denizim seni göremedim inşallah iyisindir
hepinizi öpüyorum ve mesaime dönüyorum :)
buda kızımdan ilk kare ben hala ameliyattayken

http://img7.imageshack.us/img7/4449/y0tk.jpg

Kızlar günaydın . Geçmişi okumam imkansız yüzlerce sayfalar geçmiş . Ben 9 Aralık pzt günü Epidural sezeryanla bebeğimi dünyaya getirdim ama az kalsın ben çıkamayacaktım ameliyathaneden tekrar ameliyata alındım kanamam durmadı falan kabus gibiydi Epidural old için herşeyi yaşadım. Ailem dışlarda perişan olmuş. Bebeğim 10 dk sonra ben 3 saat sonra çıktım canınızı sıkmak istemiyorum çok şükür evimdeyim . Şimdi bebeğimizi büyütürken birbirimize destek olacağız inşallah .

Canimmmm ne mutlu sanaa yaa kzinida gordumm cok tatli cokkk
Allah nazardan saklasin
Allah guc kuvvet versin..
Bu arada ne kdr yakisikli bi oglun varmisss
Kizinda sana benzersee afet bisey olucak yani arkadasimm masallahh tu tu tuuuu

Canım nerelerdesin doğum yaptınmı seni merak ediyorum inş doğum olmuştur ve zor bir süreçten sonra evladımı kucağına almışsındır canım benım

Anılın canım yazını okudum niyr tekrar yatcakmış ya başka hastaneyede götürsen cumanın hürmetine evladına allahımda şifa diliyorum sanada sabır diliyorum kardeşim

karamel canım gözün aydın maşallah çok tatlı bi kızın olmuş şimdiden kızına talibim:))) şaka bi tarafa allah uzun ömürler versin canım...

canım canını sıkma evet başka doktorada git sakın kendini bırakma sen güçlü olmalısın ki oğlunu doyurabilesin...sakin ol.. ben artık hangi doktora inanacağımı şaşrdım inan ki yazın yaşadıklarımı bir ben bir allah bilir oğluma neler neler dediler ama şuan şükür çok iyi... emininm bebeğin geyet iyidir hiç üzülme ufak tefek sorunlar varsada atlatırsın inşallah...

doktordan geldik doğum kilosuna dönmüş şükürler olsun 3620 olmuş.böyle devam dedi.dünden beri gaz sancılarımız başladı ama çok acı çekiyo (

Allah hepinizden razı olsun kızla
dün size yazdıktan sonra üzüntüden mi neden bilmem ateşlendim
önce 38 di sonra 39,5 a çıktı ateşim
4 saat kadar yattım ıslak bez kompres yaptık düştü şükürler olsun.
muhtemelen çok sıkıldım üzüldüm bir anda direncim düştü
yemin ederim iliklerimin çekildiğini hissettim ellerim ayaklarımın dermenı kalmadı.dizlerimden kırılıyordu bacaklarım yatakta duramadım.
sütüm de çok azaldı.
üzmemem lazım kendimi bakalım...nasıl yapacaksam
Kızlar ben 4 saatte bir sağıyorum taş çatlasın 60 cc çıkıyo iki göğüsten nasıl arttırıcaz bu anne sütünü yaaa..
lactamil maltana hipp ve humana içiyorum günde 1 er bardak.sende dene ve günde 3 litre su iç muhakkak.
Kızlar benim bebeğimin gaz sancısı var sürekli ağlıor gazı yüzünden ne yapabilirim onun için nasıl giderilir kimyonlu su veriyorum ama gazı gitsede 1 saat sonra yine sancı yapıyor yavruma
kimyonlu suyu verdiğinden dr unun bilgisi var mı cnm.ben korkuyorum zeytinyağ kimyonlu su falan vermeyee=(
kuzum bnimm..yazını kuyunca nasıl duygulandım ben gelmişim aklına=(Allah bin kere razı olsun...
Tebrik ederim seni de sonnda kavuştun yavruna.kurban olsunlar verene.....Allahım izlere bağışlasın....Nazar değdirmeyin kendinize sakın...çok öpüyorum seni cnm arkadaşım....

bizimkide gündüz devamlı uyuyor.gece tam 5 saat ayakta her gece..
ama inan hiç şikayeti değilim senin gibi..yanımda olsun da uyumasın kuzum.bir daha nasıl veririm oğlumu oralara...=((
sende uyanık olduğunda hep koklaa konuş onunla annesi.gözleri görsün seni...
Cnm seni de tebrik ederim.ALLAH analı babalı büyütsün.

doktordan geldik doğum kilosuna dönmüş şükürler olsun 3620 olmuş.böyle devam dedi.dünden beri gaz sancılarımız başladı ama çok acı çekiyo (

Cnm cesitli seyler var ama bebekten bebege farkediyor
Birine iyi gelen digerine kar etmiyor
Bebekler 34 ay sonra hereketlenmeye baslayinca gaz sorunu ortadan kalkacaktir
Masaj yapin bol bol dizlerini karnina dogru ittirr fln

Anilim...
Bisey diyemiyorummm senden hbr beklemekten baska bisey gelmiyor elimden
Neden duzelmiyor bu cocuk cok uzuluyorum..
Dua ediyoruz surekli cnm
Biz bu kdr uzulurken seni dusunemiyorum bile..

maşşallah eylüşe..bizde dün tartıldık pek bi kilo almamışız..
günde 30 gr mı almsı lazım bebeklerin acaba ortalama?

Papatyam benim dr vurdumduymaz kör ayvaz :) ona getir çok önemli değilse ne ilaç veriyo nede başka bişey bide şikayetleri söyleyince fırça atıyo ben çok nadir emzik veriyorum kızdı bana sen yaşlanınca huzur evine bıraksın oda seni gör dedi :) ali ye başka dr antibiyotik iğne verdi 6 tane bizim dr ne iğnesi bişeyi yok baticon sür geçer dedi

Doktordan geldim şimdi, bebeğim 4146 kg. olmuş , daha salı günü gittiğimizde 3579 kg. dı. nasıl bu kadar hızlı kilo aldı bilmiyorum. Bugün 39+6 olduk ama bizimkinin gelmeye niyeti yok hala. P.tesi tekrar gidicem. En geç salı çarşambaya kadar bekleriz dedi doktor. Bu kilo doğruysa normal doğumu nasıl yapıcam kara kara düşünüyorum. Suni sancı taraftarı değil doktorum doğal yolla gelmiyorsa doğanın bir bildiği vardır zorlamaya gerek yok dedi. Bunu takmıyorum hayırlısı neyse öyle olsun diyorum.

Diyabet nedeniyle diyet yapıyordum ama son günler diye bıraktım diyeti suçluluk duyuyorum şimdi ben mi yaptım acaba. Benim kilom 2 haftadır aynı ama son 20 günde 1kg. almış çocuk ya çok şaşırıyorum. Ben de yanlış ölçmüş olabilirim dedi dr. Bizde durumlar böyle biraz moralim bozuldu kilosundan dolayı inşallah sağlığını etkilemiyordur bebişimin.

Yeni doğum yapan arkadaşları da tebrik ederim, hasta olanlara allah acil şifalar versin.

Karamelim.. Geçmiş olsun,gözün aydın,Allahım analı babalı büyütsün inşallah Çok tatlı bir bebek,fotoğrafını gördüm içim bir hoş oldu vallahi ❤️ Annelik duygularım kıpraştı,ben bebekleri çok seviyorum eşimde yine bebek sevdasında.Valla seni takip edeceğim diye buralara takılıyorum ama gidişat başka yerlere gidiyor sanki
Allahım tüm bebek isteyenlere bu duyguyu,sevinci tattırsın inşallah.Hâlâ Doğum yapmayanlara,gün sayanlarada Allah güç kuvvet sabır ve kolaylık versin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…