2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
mrb kızlar bi sorum var 32 günlük oldu bebegim. biraz hırıltı var dr. bi damla verdi . eşim onun dediği ilacı bulamamış aynı tip diye eczanede otri bebe modonoz vermiş. dün gece kullandık bi tana çok ağladı ama kullanan varmı içinde kullanım kılavuzunda özel bişey yazmıyo ama dr. un dediği öbür ilaç için yemeden 20 dk önce uyumadan 20 dk önce demişti ??? nasıl kullanıyorsunuz birde ?? gaz ilacı kullanan varmı OM-X isimli bi ilaç almış eşim kullanan varmı memnunmusunz ??? dün akşam çıldırttı bizi resmen gazdan huysuzluktan uyumadı doğru dürüst ağla ağla (

arkadaşlarım napıyorsunuz

su zaman akıp geçse de buraya gelsem yıne yazışsak gelen giden oluyor misafir ağırla hergün sil süpür emzir alt aç uyut derken 24 günlük olmuşuz
annem gidiyor yarın kayınvalıdem gelecek iş başa düşecek annem gibi yap et diyemem kendisi yaparsa artık. kızcağızım büyüyor uslu allahıma binlerce şükür dualarım kabul oldu galıba bundan sonrası da değişmesin 40ından sonra huy değişrimiş ya benımkıde tersine dönmez umuyorum

geceleri kaç saatte bir emziriyorsunuz arkadaşlar bazen eşşek kafalı ben uyuyakalıyorum erteliyorum teli sanırım 4 saati buluyo ama bizimkıde ağlamıyor acıksa ağlar dimi ?i

gizo niye mama veriyosun yavru :44:
Canim sarilik oldu ya kilo fazla kaybetti hala dogum kilosuna donemedik mama vermek zorundayiz kilo toparlanana kadar
Eylulde masallah bayaa iyi kaka yapiyo demekki doyuyoda yapiyo dimi :/

Bben besige girip emzircem nerdeyse orda uyusun diye :)

Kizlar ananemler gidiyo cumartesi asil simdi basliyo maceramiz yani.uyandiginda asiri agliyo ben o arada mutfaga gidip nasil mama hazirlarim bilmiyorum.sizce evde rahat etmem iccin kanguru alsammi

Kizlar ananemler gidiyo cumartesi asil simdi basliyo maceramiz yani.uyandiginda asiri agliyo ben o arada mutfaga gidip nasil mama hazirlarim bilmiyorum.sizce evde rahat etmem iccin kanguru alsammi

Askim bnm
Iste emzik o anda tam bi kurtarici oluyorrrr
Ben mikirdaninca hemen kalkıyorum o ara esime diyorum emzigini ver diye..
Mutfakta kaynatilmis sogutulmus suyumuzu aksamdan hazir ediyoruz uzerini
Bardak altligi ile kapatıyorum toz olmasin diye
Neyse uyanip miziklaninca emzogi veriyorum
Mutfaga kosuyorum cezvedeki suyu ztn kaynamis sogumus oldugu icin ilitiyorum
Mamayi yapmam 3 dk mi alıyor
3 dk aglasa bile bisey olmaz ama aglamasin dersen emzikkkkk
Nuk un emxigini denedin mi sen gizosum :44:

Kızlar ya çok aklıma takılan bişey var, siz bebeğiniz odadayken televizyon ya da bilgisayar açıyo musunuz? Ben açıyorum ya ne yalan söyliyim annemler falan da bende başka türlü vakit geçmiyo, evde 4 tane de cep telefonu var bi arkadaşım kızdı da bana çocuk radyasyon manyağı olmuş ben tv yi bile açmazdım, tekefonu başka odada tutardım dedi ben de üzüldüm
Siz neler yapıyosunuz? Dikkat ediyo musunuz?

Ayni odada tv de acik oluyor tablet yada telefonda oluyor
Karnimizdaykende ha bire pc den telden burda yazisiyorduk
O zmnda maruz kaliyorlardi..

Canimm ben saat tutmuyorum saatebakmıyorum bile
Ama gunduz emzirdigim icin gece 3 kez mama iki kez meme veriyorumm

denizciiim teşekkür ederim cnm cevap için mama vermenızı dokotr mu söyledi canım ben hiç mama vermedim kılosunu da bilmiyorum ama ne zamn meme versem alıyor ac olsa ağlar dimi anlamadım kı ben bu işi herkes mama verıyorum yazmışş ben de mı verseem

sorum havada kaldı bir daha sorayım geceleri kaç satte bir emıyor mınıkler

Ben saat kurup 3 saatte bir kalkıyorum cnm, saat kurmak zorundayım çünkü kurmazsam uyur heralde sabaha kadar bi kere saat çalmamış ya da ben uyku sersemi ertelemiş olabilirim 5 saat aç kaldı hiç ağlamadı da.. Hala sarılık ya benimki çok halsiz o yüzden bi de gece çok uykulu olduğundan memeyi ememiyo uykudan ben de sağıp veriyorum onu içiyo cok cok

kızlar karamelden haber var mı ? cok merak ettim arkadaşımı ...yaptı mı doğumunu ?kaçta yapıcaktı bugun ?

canım sutun bolsa neden mama vericeksin ki , sonuçta bebek doymasa kaka yapmaz ,ağlar üstelik. mama veren arkadaşların sutu yetmediğinden veriyor. bolsa sutun bolbol içir bebişine. ohhh yag olsun göbek olsun.hay maşallah darısı bana inşallah

emziği tutturduk aşkım alışıyo ama emdikten sonra uykuya geçmek için kullanıyo şuan uyandığında açken imkanı yok almıyo deliriyo eldivenler olmasa kendini parçalıcak yani o derece sinirleniyo uyandığında hemen meme yada mama vermezsem :))bekletmemin imkanı yok yani emzikle falan oyalanmaz o arada hiç (

bizde su kaynatıp kavanoza koyuyoruz ordan hemen ılıtıp hazırlıyoruz ona rağmen o 3 dk.da ciğerleri parçalancak gibi ağlıyo ağzına bi damla süt gittiği an kedi oluyo hemen :))

nuk kauçuk veriyorum aşkım.aventin silikon biberon emzikler aldım sert diye sevmedi onları :/
bide biz mamayı kaşık biberonla veriyoruz rahata alışmasın diye çok zor onlada yedirmek

açık oluyo canım valla kucağımdayken dikkat ediyorum telefona leptopa dokunmuyorum aynı odadaykende uzak tutuyorum sadece.karnımızda yeterince maruz kaldılar artık radyasonun olmadığı bi alan yok malesef :/

sorum havada kaldı bir daha sorayım geceleri kaç satte bir emıyor mınıkler

3-4 saatte kendi uyanıyo canım uyanmazsa ben uyandırıyorum

Dun bir aylik oldu kizim hepatit b asisi oldu dun . Aksama kadar iyiydi aksam oldu mahvetti beni surekli emdi emdi yara yapti Göğüslerimi resmen agrisi vardi galiba masaj falan kar etmedi en son gece iki de uyudu allaha sukur yavrum . Allahtan ateslenmedi. 23 ocak da verem aşısı varmis off cok huysuzluk yapiyolar verem asisinda naparim bilmiyorum. Bide ben Göğüs kalkanini biraktigimdan beri sütüm artti allaha sukur ama tekrar kullanabilirim yara oluyo çünkü

Ben artik kızım nr zaman isterse o zaman emziriyorum geceleri allaha sukur bir kere uyaniyo ama zaten bir de uyuyo sabaha karsi 4 le 7 arasi uyaniyo tekrar uyuyo sonra dokuz gobi uyaniyo pniki ikide oyle devam ediyo kafasina göre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…