2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
sorum havada kaldı bir daha sorayım geceleri kaç satte bir emıyor mınıkler

gece 3 saatte bir kendiliğinden kalkıyor.. Emmek için.

Sarılık için iyi beslenmesi lazım kızlar.. Uykusu ağır olsa bile muhakkak satte bir 2 saatte bir emzirilmesi gerekiyormuş. Ne kadar iyi beslenirse sarılık o kadar kolay atlatılıyor.

Gizemcim kusura bskma Hümayla ilgilenmekten pek takip edemiyorum forumu eylül kac gunluk oldu iki haftalik olana kadar iki saatte bir emmeli sonra kendisi ne zaman isterse emmeli. Ben uyandirmiyorum sadecebgecen gun 7 saat hiv uyaayinca altini degistirdim yanmasin diye o arada uyandi emdirdim acikinca aayni eylul gibi ellerini emiyo :KK1: cok komik oluyor bide sunu soyliyim su ve sekerden bask bişi sit yapmadi bana pek bide emdormek arttiriyo sutu bence pompalarla bos yere ugrasmisim saatlerce kendi gogsumu emmeye basladigindan beri sutum iki katina cikti nerdeyse

Kızlar bende bişey sorucam sizin bebişleriniz günde kaç kere kaka yapiyor benimki 11 12 kere açik sarı yapiyor çok degilmii

kızlar merhaba bugün drum ameliyatta olduğu için kontrol olamadım. Yalnız bişey soracam 2-3 gündür hani böyle yemek yedikten sonra yürüyünce felan karın ağrısı olur ya bende bazen sağ bazen sol tarafımda o tarz bir ağrı oluyor. Normal midir bilemedim dr olmayınca soramadimda bilen varsa söylesin lütfen. Her ağrıyı doğuma yormak istiyorum :)

Gizemcim kusura bskma Hümayla ilgilenmekten pek takip edemiyorum forumu eylül kac gunluk oldu iki haftalik olana kadar iki saatte bir emmeli sonra kendisi ne zaman isterse emmeli. Ben uyandirmiyorum sadecebgecen gun 7 saat hiv uyaayinca altini degistirdim yanmasin diye o arada uyandi emdirdim acikinca aayni eylul gibi ellerini emiyo :KK1: cok komik oluyor bide sunu soyliyim su ve sekerden bask bişi sit yapmadi bana pek bide emdormek arttiriyo sutu bence pompalarla bos yere ugrasmisim saatlerce kendi gogsumu emmeye basladigindan beri sutum iki katina cikti nerdeyse

16 günlük oldu canım.ben malt içeçeklerden çok memnunum yeme konusunda iştahım hiç yok ne tatlı ne yemek görmek istemiyorum sadece sıvı alıyorum desem yeridir yani :KK43:
kilo kaybetti sarılıkta birazcık doğdugu kiloya geri dönene kadar uyandırıp emzirmem lazım bakalım inş alıcaz kilo :)

kızlaar karamel doğum yapmış gayet iyilermiş ameliyat çok iyi geçmiş ama spinal olduğu için sonrası biraz zor olmuş tam soramadım tutmak istemedim ama şuan sesi gayet iyiydi bebeğimizde iyiymiş maşallah hepimizin adına tebrik ettim ben o da herkese çok teşekkür etti:)

esracimmmm masallah size ne kdr guzel bi tablo
ayyyy dayanamicccimmmm darisi basima diyiciiimm:KK17:
Kizinin adi ne oldu esros cok tatli
ama oglunda cok yakisikliymissss:KK43:

çok teşeşkkür edrim canım ... Kızın adı birazdan nüfüstan gelcek babası tam belli değildi. Ayça mı olsa dedik.. Bi sürprizle gelir babası az sobnra sen koy istediğini dedim.. çağan tunayı ben koymuştum. Bunuda o koysun.. Annein adınıda koyabilirsindedim.
Aynı senin gibi bende kayınvalidemi çok severim...adı ayşe.. Bakalım bende bekliyorum adını :d:KK34::KK34::KK34:

BENİM BİLE KIZIM OLDUYSA SENİN 3. KESİN KIZ OLUR BENDE DİREK ERKEK ANNESİ TİPİ VAR. KKİME SORDUYSAM HEP OĞLUN OLUR DİYOLARDI... ANLİCAN BENİM BİLE OLDUYSA SENİN HAYDİ HAYDİ OLURR:KK52::KK52::KK52::KK52:

Son düzenleme:
kızlaar karamel doğum yapmış gayet iyilermiş ameliyat çok iyi geçmiş ama spinal olduğu için sonrası biraz zor olmuş tam soramadım tutmak istemedim ama şuan sesi gayet iyiydi bebeğimizde iyiymiş maşallah hepimizin adına tebrik ettim ben o da herkese çok teşekkür etti:)

OHHHH MAAŞALLLHHH:nazar::nazar::nazar::nazar:

merhaba kızlar benim doğumumada az kaldı inşallah rabbim meleklerimizi bize bağışlasın :emir_bebek: benim pazar nişanım geldi fakat bekliyoruz bilginiz olsun hemen doğum başlamıyomuş :KK1:

denizciiim teşekkür ederim cnm cevap için mama vermenızı dokotr mu söyledi canım ben hiç mama vermedim kılosunu da bilmiyorum ama ne zamn meme versem alıyor ac olsa ağlar dimi anlamadım kı ben bu işi herkes mama verıyorum yazmışş ben de mı verseem

Doktor soylemedi bana cnm bnm sutum cok azMecburen veriyorum:KK43:(
Eger doyuyorsa sakin verme ben aralima hic vermemistim

Merhaba aralik anneleri ben dogufotografcisiyim aralik bebeklerini ucrtsiz cekmek istiyorum istanbulda varmi cekim yaptirmak istiyen

Kizlar kizimin sariligi artmis,doymuyormus mama takviyesine basladik.once emzirip sonra mama veriyorum.siz mama ne kadar veriyorsunuz.bide sutun kalitesini arttirmak icinne yapmak lazim

Kizlar kizimin sariligi artmis,doymuyormus mama takviyesine basladik.once emzirip sonra mama veriyorum.siz mama ne kadar veriyorsunuz.bide sutun kalitesini arttirmak icinne yapmak lazim

Cnm bnmde sutim az bende mama ile takviye ediyorum
30 cc yada 45 cc veriyorum ancak yetiyor
Bazen mamadan once emziriyorum bazen sonra tatli niyetine emip uyuyor
Humana fln iciyorumm ben biraz ise yariyor
Ama uyuyabilme sansin oluyorsa gunduz 30 dk uyu.. o kdr faydası var ki sute
Ben Aralımda gunduzleri uyuyordum goguslerim şiş uyaniyordum

Cnm bnmde sutim az bende mama ile takviye ediyorum
30 cc yada 45 cc veriyorum ancak yetiyor
Bazen mamadan once emziriyorum bazen sonra tatli niyetine emip uyuyor
Humana fln iciyorumm ben biraz ise yariyor
Ama uyuyabilme sansin oluyorsa gunduz 30 dk uyu.. o kdr faydası var ki sute
Ben Aralımda gunduzleri uyuyordum goguslerim şiş uyaniyordum

Bende 30 cc veriyorum. Karni doyunca sariligi gecti ama kilosu azalmis.yarin kilosuna baktirmaya gidecegim.bende humana iciyorum insallah artar sutumuz.senin ilki farklibu farkli yani sut bakimindan cok tuhaf.her hamilelik her cocuk farkli oluyormus. Simdi malt icecek deneyecegim birde.kullananlar iyi demis

X