2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
ayy demin bende aynısını düşündüm....daha kaç gün var ama kocaman oldular bile maşallah.
aralığın ilk haftası çoğumuz doğum yaptı.20 sine kadar herkes doğum yapmış olur herhalde=)

valla aralığın ilk haftasında patır patır döküldük hepimiizz
hele sen son güne kadar bekler aras diyodunn

canımm hangi çocuk doktoru haftanın doktoruymuş kim baktı doğdugunda?
bizim doğumun olduğu hafta çocuk doktoru mecbur bu zamana kadar o baktı hep aşırı kötü bi doktor ama yarın sabaha ilke hanıma randevu aldım çok iyiydi eğitimde dinlemiştim.sen orayamı devam etceksin çocuk doktoru için hayatım?

bende mama veriyorum canım mecbur yoksa 3-5 saat emer bıraksam :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Cok hastayımm kızlar
Boğazlarım cok kötü aralda cok hasta hala
Sanırım ondan gecti
Kereme geçmez umarım.
Göğüsler de fena

Bizim doktorumuz erkan candı canım... Valla ilk izlenim olarak gayet hoşuma gitti doktorumuz ama diğerlerini de araştıracağım... Şimdilik oraya devam etmek istiyorum ama sağlık sigortası olayını yaparsam yeditepe üniversitesi hastanesi de olabilir... Ama medipol iyiymiş çocuk doktoru konusunda öyle diyorlar....

Son düzenleyen: Moderatör:

Evet evet seninle zaten durumumuz hep aynıydı... Erken doğum riski falan kiloları da aynı çıktı:)
Valla düzenli emzirmeye çalılıyorum evet baktı.m ki yetmiyor mama veriyorum bazen... İsmi Azra oldu canım:)

kıslarrr 9 aralık pazartesi saat sabah 8:25 hayatımın en güzel anı evladımı kucağıma aldım Rabbime şükürler olsun çok güzel bir duygu Rabbim isteyen herkese nasip etsin burdaki doğum yapmayan arkadaşlarıda Rabbim sağlıcakla kurtarsın bu arada oğlum pişik oldu bu şekilde olan var mı ve ne kullanıyor yardım edin ???

Son düzenleme:

Bana da drum epiyi böyle anlattı her hasta her doğum bir olmamalı bence
Birsürü epili rahat doğum duydum anneyi nstye bağlıyolar sancı gelince dr ıkın diyo fakat benm drum da seninki gibi epiyi az veriyo anne ıkınamıyo diyo baştan ümitlerimi söndürdü zaten

Mirakar ve Ramazcan,hayırlı olsun bebişleriniz canolar,Allah upuzun ömürler nasip etsin kuzucuklara...

Anıllll,doğum hikayen çok güsell bebişim,hep mutlu ol çok mutlu ol inşallah eşin ve Arascığımla

Gizoo ya suyun gelirken eşinle saç makyaj olayına girişmenize öldüm gülmekten

Deniz,geçmiş olsun kuzum yaa(
Kaan da Aral gibi grip,gözü burnu akıyor,sürekli hapşırıyor
Bize de geçerse yandık

22 aralık olan doğum tarihim ilk bebişim sezeryan olduğundan bu sabah 16 aralıkta gerçekleşecek inş. Dualarınızı bekliyorum bu arada acaip tırsıyorum. En çok da 2,5 yaşında ki kızım beni duygusallaştırıyor. Herkese slm hasret ve muhabbet ile wesselam

Cok hastayımm kızlar
Sanırım ondan gecti
Kereme geçmez umarım.
Göğüsler de fena
Canimm cok gecmis olsuunn iyilesirsin ins hemen
Yarinki doktora bi gidiyim canim anlatirim sanada dusuncelerimi:)

Bide kizdim adama sabah sabah duzgun duzlestiremiyosun dogru yap diye doktor senin acil cikmis halin bu mu dedi gidince haha sezeryanada makyajli girdim haliyle ciktigimdaki resimlerde iyi olmus ise yaramis

cezvede ısıtmıosunuz değil mi? benim bildiğim sutu biberonun içinde sıcak suda bekleticeksin oyle ısıtıcaksınız. ama ısıttıktan sonra kullanılmaz die biliyorum. bnce az ver ilk basta 30cc kadar bktın içio yine werirsin,içmezse boşuna dökmek zorunda kalırsın zayi olmasın. canım bu aarada arasın çıkmasına cok sevindim. zaten duzelicegine inanıyordum .Rabbim başka dert vermesin. tekrar geçmiş olsun canım...

Hayırlı olsun canım sağlıkla büyüt bebeğini inşallah... Ben pişik kremi olarak Sudocrem kullanıyorum.. Şimdilik çok şükür pişik olmadı öneririm...yurtdışından almıştım ben ama türkiyede de artık eczanelerde satılıyor...

Mirakar ve Ramazcan,hayırlı olsun bebişleriniz canolar,Allah upuzun ömürler nasip etsin kuzucuklara...

50:

Çok teşekkür ederim ederim Aysuncum:)

Yarinki doktora bi gidiyim canim anlatirim sanada dusuncelerimi:)

Tamam canım haberleşiriz:)

Hastane süperdi otel gbiydi ben cok memnun kaldm iyiki orda dogurmusum
40+2de dogdu icerde pislgni yemis strese grmis bde bende sekerwardı oda yorms yawrumu. Zaten hala hırıltılı nefes alıo. İnsallah bundan sonra hcbir sorun cıkmıycak allahm yasatmasnaynı günleri arasımada utkumada hckmsenin yawrusuna

günaydın kızlar bende doğumu bekliyorum bugün kont var doktora gidicem doğum tarihim 30 aralık ama bakalım hayırlısı diyelim biraz korku biraz merak var içimde Rabbi,m yardımcımız olsun siz bebeişleri büyüttünüz tabi ben kaldım en geride galiba

Guzel anne arkadaslarim allahin izniyle yarin sezaryan ile dogum yapacam insallah... Bugün kontrolum vardi dr yarin alalim dedi yarin insallah kizima saglikli bir sekilde kavusurum

hayırlısı olsun yanlız değilsin hala var doğurmayanlar çok azaldık ama hala varız
benim bugün ve yarın son günlerim
yarın tahliller yapılacak çarşamba sezeryanla kızıma kavuşcam inşallah
inşallah bir aksilik çıkmaz da bende rahatça atlatan annelerden kzımda sağlıkla gelen bebeklerden olur...

günaydın kızlar, topiğin çoğu doğum yaptı, biz tembeller daha listeye eklenmeyi bekliyoruz benim bugun kontrolum var, geçen hafta en geç 20 aralıkta alırım diyordu ama bakalım bugün ne diyecek doktorcum. şükürler olsun gribal enfeksiyonum hafifledi, biraz burun akıntısı biraz tıkanıklık kaldı, bunada şükür , verdiğim kilolar kızımı sarsmamıştır umarım, aksam güzel haberlerle dönerim umarım

Kızlar selam herkes iyidir umarım bir türlü giremiyorum foruma oğlumda birbirimize alışmaya çalışıyoruz ama hep aklımdasınız
Benim göğüs ucum çok çatladı kızlar çok canım yanıyor şansının kullanıyordum ama pek bir işe yaramadı dün aktardan kakar yağı aldım o da çok canımı yaktı sizin çatlak olup da kullanıp fayda gördüğümüz birşeyine varmı

Ben ilk oğlumdaki tecrübeden hareketle bunda da sebamedin pisik kremini kullanıyorum. Tavsiye ederim

cnm normal doğum anında ıkınrrken olabiliyrmuş.
O yüzden dr lar farkedemez ultrasona bağlı olmadığın için.
olsun öyle böyle atlattık. Rabbim beterinden korusun.
Cok hastayımm kızlar
Sanırım ondan gecti
Kereme geçmez umarım.
Göğüsler de fena
canımmmmmmm....inşallah geçmez.sütten geçebiliyor mu acaba ben hiç bilmiyorum.geçmiş olsunnnnnn.
canım güle güle büyüt bebeğini tebrik ederim....
bepantenin pişik kremni bana çok öenren oldu ben onu kullanıyorum henüz bir şey olmadı ama ufacık yapınca değiştiriyorum ben ondandır belki..
Canım inşallah güzel geçmiştir doğumun sağlıkla kucağına almışsındır....
yok benari usulü ısıtıyorum biberona koyuyorum sütümü kaynamış suyun içine oturuyorum.
ya ben kv ye diyorum 60 ısıt o ısıtıyo 100
,50 ısıt diyorum 90 ısıtıyo.şu an stokta hiç kalmadı sütüm...çok üzüldüm ya günah....
cnm dua et yoğun bakıma almamışlar.3 tane bebek vardı anne karnında kakasını yemiş enfeksiyon kapmış.
Allah korumuş..şükret kuzucum....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…