2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Doktordan geldik yeni doktorumuz cok iyi cok sevdikk:) sariligimiz gecmis kan alip olcmeme bile gerek yok dedi sukurler olsunn:) ama dogum kilosuna hala donememisiz :KK43: mamayi artiriyoruz :KK43: kilosu normalde donunce yavas yavas azaltip mamayi birakicakmisiz. Cuma tekrar tartiya cagirdi.kesinlikle malt icecekleri iciyosun gunde 2 kere harika sut artiriyo dedi.bide eylule d vitamini verdi 3 yil kullancakmisiz.bizden haberler boyle:)

Doktordan geldik yeni doktorumuz cok iyi cok sevdikk:) sariligimiz gecmis kan alip olcmeme bile gerek yok dedi sukurler olsunn:) ama dogum kilosuna hala donememisiz :KK43: mamayi artiriyoruz :KK43: kilosu normalde donunce yavas yavas azaltip mamayi birakicakmisiz. Cuma tekrar tartiya cagirdi.kesinlikle malt icecekleri iciyosun gunde 2 kere harika sut artiriyo dedi.bide eylule d vitamini verdi 3 yil kullancakmisiz.bizden haberler boyle:)

cnm hadi gözün aydın
bizim ki de atlattı sarılık 17 lere çktı ama ben umursamadım bile=))
Allah dermansız dert vermesin.
Bana da verdi o d vitamininden bir de her emzirmeden önce kulanmak için gaz ilacı verdi
bugün dr a gittik oğlum hasta öksürüyor hapşuruyo burnu akıyo ev çok sıcak ondan sınırım
ama ciğerlerinde bir şey yok aerji ksanırım dedi dr.öksürük şurubu verdi almadık.vermiez eşimle.
biz doğum kilomuzu geçmişiz maşallah sübhanallah.=)darısı eylüşün başına annesiiiii

kizlar hesapta olmayan isler cikti gecmisi okuyamadim hizlica papatyaya baktim kavusmus bebegine sukurler olsun
benim de sezeryanim 20 aralik cumaya. duaniza ihtiyacim var.

Maşallah insallah benimkide o kilodadir :)) benimki bakti çatıya en son gittigimde bundada bakar heralde açılma varmı die.. Evet cnm takip ediyorum ozellikle saat 11 gibi başlayıp beni uyutmayan ve alt taraftan canımı acıyacak hareketler yapıyor 2 gundur boyle alttan çıktı cikacak gibi..dogum icin hic mı bıse demedi.. Bide benim 2 gundur felaket gazım var anlamadım cok rahatsiz ediyor gaz yapacak seyler yemediğim halde cok fazla..

önce normali deneyceğiz, olmadı operasyon
2 kontroldür bunu konuşuyoruz
sancını bekleyelim dedi, tabi bunda benimde katkım var, endişeli bir yapım var, beni heyecanlandırmamak için ana bırakmış olabilir

Cok hastayımm kızlar
Boğazlarım cok kötü :KK43: aralda cok hasta hala
Sanırım ondan gecti
Kereme geçmez umarım.
Göğüsler de fena :KK43:

geçmiş olsun denizcim, ben de olmak üzereyim, çok korkuyorum :KK43:
doğum öncesi çok kötü oldu bu benim için
sende c vitamin desteği al ve hemen iyileş inşallah

kizlar hesapta olmayan isler cikti gecmisi okuyamadim hizlica papatyaya baktim kavusmus bebegine sukurler olsun
cnm benim çok teşekkür ederim Allah razı olsunnn..
az kalmış heyecan doruktadır şimdi...planlı gitmek daha bir heyecan yaratır.benim suyum geldiğinde şoktaydım doğumda bile.
heyecan korku sevinç hiç bir duygu yoktu..yalnızca bir an önce doğsun diyordum o kadar.sen tadını çıkart..

Kızlar size tavsiyem doğuma gitmeden bigün ö veya iki gün önceden bol bol kayisı kompostosu için sezeryandan sonra gaz için çok faydasi oluyor ben çok faydasini gördüm

cnm normal doğum anında ıkınrrken olabiliyrmuş.
O yüzden dr lar farkedemez ultrasona bağlı olmadığın için.
olsun öyle böyle atlattık. Rabbim beterinden korusun.

canımmmmmmm....inşallah geçmez.sütten geçebiliyor mu acaba ben hiç bilmiyorum.geçmiş olsunnnnnn.

canım güle güle büyüt bebeğini tebrik ederim....
bepantenin pişik kremni bana çok öenren oldu ben onu kullanıyorum henüz bir şey olmadı ama ufacık yapınca değiştiriyorum ben ondandır belki..

Canım inşallah güzel geçmiştir doğumun sağlıkla kucağına almışsındır....

yok benari usulü ısıtıyorum biberona koyuyorum sütümü kaynamış suyun içine oturuyorum.
ya ben kv ye diyorum 60 ısıt o ısıtıyo 100
,50 ısıt diyorum 90 ısıtıyo.şu an stokta hiç kalmadı sütüm...çok üzüldüm ya günah....

cnm dua et yoğun bakıma almamışlar.3 tane bebek vardı anne karnında kakasını yemiş enfeksiyon kapmış.
Allah korumuş..şükret kuzucum....

amin cnm, Allahım korusun biz de sağlıkla alalım inşallah kucağımıza

ay cnm belli oldu demek senin de ben de o gün sezeryanda olucam kader ortaklığımız orada da devam ediyor g090 da 20 aralıktı hatırladım kadarıyla hayırlısı olsun hakkımızda hangi hastanede olacaksın?

cnm hadi gözün aydın
bizim ki de atlattı sarılık 17 lere çktı ama ben umursamadım bile=))
Allah dermansız dert vermesin.
Bana da verdi o d vitamininden bir de her emzirmeden önce kulanmak için gaz ilacı verdi
bugün dr a gittik oğlum hasta öksürüyor hapşuruyo burnu akıyo ev çok sıcak ondan sınırım
ama ciğerlerinde bir şey yok aerji ksanırım dedi dr.öksürük şurubu verdi almadık.vermiez eşimle.
biz doğum kilomuzu geçmişiz maşallah sübhanallah.=)darısı eylüşün başına annesiiiii

Ben gaz ilacı sordum mecbur kalmadıkca vermiyoruz çok zorlanırsanız veriyim dedi :||
darısı başımıza kilo alımı iyi olur umarım cumaya kadar :KK43:

kızlar sabah belimin ağrısıyla uyandım hala da devam edıyor sankı adet olucak gibi karnım kasılıp duruyo sanki bebeğim toplanıyomus gibi 38+2 yim gecen hafta 1 cm acılmam vardı sancımda hep 30-40 larda gezdi sadece bir kere 100 ü vurdu o zmanda boyle bebgım toplanmıs gibi olmustu bebeğimde çok hareketli sizce bu doğum belirtisimi doktorumuz perşembe günü 40 haftayı göremicez seninle önümüzdeki hafta doğum yaparsın demişti sizce noluyo şu an

Hehe hadi bakalım sevindim canım doktordan memnun kalmana... Biz de doktordaydık bugün çok şükür sarılığı yok doktor beğendi kilo alımını cuma günü yine gideceğiz biz de:)

Kizlar bugun bebegim 1 aylik oldu. Saglik ocagina 2.asimizi vurdurmaya gittik kuzum biraz agladi.kiyamam ona.kizim bir ayda 1100 gr almis 4 cm de boyu uzamis.bunun disinda ebe gobegini baglayin boyle cikik durursa gobek fitigi olur dedi sizi bilgilendirmek istedim.gobegine para yada dugme koyup sarin dedi.pisik icin krem degilde zeytinyagi surun dedi.bunun disinda burun icin okyunus suyu gunde 3 defa kullanmamizi, karni sis oldugu icinde gaz ilaci olarak metsil yazdi.bunu da gunde 3 defa vermemizi soyledi.simdilik bizden bu kadar.bebislernizi benim icin koklayin.dogum yapacaklarada simdiden agrisiz hayirli dogumlar diliyorum.

Guelbeyazzz,1 aylık mı oldu kuzucuk ayy ne çabuk geçti :KK6:
Gerçii benim miniğim bile 15 günlük oldu normaldir:nazar:

Poff,nerde yapıyon kuzum sen doğumu

X