2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
merhaba aralık anneleri:) 9 aralıkta beklenen doğumum 2 aralık sabahı gerçekleşti.Şuan minik prensim kollarımda.Allah herkeze bu duyguyu yaşatsın.Karnımda olan bebegm şuan yanımda yatıyor :))))

Allah analı babalı büyütsün inş canım gözünüz Aydın bizede dua et çok korkuyorum ben sitres yaptım...

merhaba aralık anneleri:) 9 aralıkta beklenen doğumum 2 aralık sabahı gerçekleşti.Şuan minik prensim kollarımda.Allah herkeze bu duyguyu yaşatsın.Karnımda olan bebegm şuan yanımda yatıyor :))))

Hayırlı olsun:) Alah sağlıklı mutlu güzel bir ömür nasip etsin oğluna:):nazar:

Kizlar
Anil 22:00 gibi gorecek oglunu.
Degerlerine 3. Gun bakilacakmis
Ilac ancak 3 gunde etkisini gosterirmis

Bnm 4 dikisim vardi esracim
Ama cnm çok yaniyordu.
2 gundur daha rahat oturuyor um

Anne olmak o kadar farkliymiski ole tarif edilemez duygular icindeyimki bunu ancak sizler anlarsınız bebeği hasta olan arkadaşlarım içim aciyor yazdıklarınızı okuyunca. Ağlıyorum oğlumun gözünün içine bakıyorum. Allahım herkese acil şifalar versin bütün bebeklerimiz iyi olsun. Annelerinin koynundan ayrılmasın :KK43: ve bunu tüm herkes anlasın. .

Kizlar
Anil 22:00 gibi gorecek oglunu.
Degerlerine 3. Gun bakilacakmis
Ilac ancak 3 gunde etkisini gosterirmis

Bnm 4 dikisim vardi esracim
Ama cnm çok yaniyordu.
2 gundur daha rahat oturuyor um

Canım Allah şifa versin , sana da cok geçmiş olsun canım 4 dikişle yırtmışsın yine de :) ablama 27 dikiş atmışlardııııı ... 1 ay oturamadıı poposunun ustuneee:)

ay allahım sabrım deneniyo kesiinlikle şimdide pamukcuk oldu dili ya çıldırmak üzereyim

canım karbonatlı su ve asidi kaçmış sodayı tulbenti batırıp pamukcuklu yerlerin slindiğiini duymuştum... geçmiş olsun nazar var nazar dua okuyalım minik eyluleee ... canım Allah dermansız dert vermesin hepsii gecicii Allahın izniyleee,uzme kendini şeker:)

Iyi geceler kızlar.
Kızımın göbeğinden kan geliyor. Internette hiç iyi şeyler yazmıyor. Çok korkuyorum çok ağladım. Yarın sabah doktora gidecez ne olur dua edin.
Ayrıca bu konuda bilgisi olan var mi??

ay allahım sabrım deneniyo kesiinlikle şimdide pamukcuk oldu dili ya çıldırmak üzereyim

cnm karbonatlı su hemen alacaaktır üzülme ilerlemeden geçerse sorun olmuyor bide her emzirmenden sonra ağzının içini temiz tülbenti ıslat sil inan geçecektir emzik falan emiyorsa onuda karbonatlı suya batır göğsünüde karbonatlı suyla sil emzirmeden önce
mta cnm ben oğlumda aynı sıkıntıyı yaşadım
benide çok korkuttular ama inan korkulacak bişey değil benimki en kötüsüydü tek sıkıntım ağlamaması gerektiğinden oluyordu yani bebeği ağlatmamak zor
şimdilik fazla bişey yazmıcam aynı şey olup olmadığını bilmiyoruz şuan ama sen içini ferah tut 13 sene önce bile biz atlattık ki şimdi ooo teknoloji neleri iğleştirmiyor onun lafı bile olmaz
ikinizinde allah yardımcısı olsun...

kızlar bizde salı değil yarın gidiyoruz kontrole...

gidipte dönmemek var hayırlısı ile bende dua istiyorum banyomu yaptım bide kuku operasyonu yapsam tamamdır inş...:18::18::18::18:

canım karbonatlı su ve asidi kaçmış sodayı tulbenti batırıp pamukcuklu yerlerin slindiğiini duymuştum... geçmiş olsun nazar var nazar dua okuyalım minik eyluleee ... canım Allah dermansız dert vermesin hepsii gecicii Allahın izniyleee,uzme kendini şeker:)

gizemi görür görmez yazdım seni görmemişim ikimizde aynı şeyleri yazmışşız
okuyalım valla bu nedir yaa yavrular sağ salim geldiler dedik sıkıntılar bitmek bilmedi sabır ver rabbim...

kızlar bizde salı değil yarın gidiyoruz kontrole...

gidipte dönmemek var hayırlısı ile bende dua istiyorum banyomu yaptım bide kuku operasyonu yapsam tamamdır inş...:18::18::18::18:

hayırlısı olsun cnm inşallah
operasyondada kolay gelsin :)
güzel haberlerini almayı bekliyoruz bizede dua et olurmu

hayırlısı olsun cnm inşallah
operasyondada kolay gelsin :)
güzel haberlerini almayı bekliyoruz bizede dua et olurmu

evet hayırlısı olsun bakalım hele

sizde bana dua edin inş. Allah ne olursa olsun kolaylığını versin dayanma gücünü versin inş.

gizem sık sık giremiyor özelden msj atın isterseniz kızlar alıntı yapılınca artık uyarı gitmiyor ya? sayfalar arasında kaynar paylaştığınız bilgiler

gizemi görür görmez yazdım seni görmemişim ikimizde aynı şeyleri yazmışşız
okuyalım valla bu nedir yaa yavrular sağ salim geldiler dedik sıkıntılar bitmek bilmedi sabır ver rabbim...

evet canım ama sarılık ve pamukçuk zaten bebeklerde olası seyleer , önlemiini aldıktan sonra kısa zamanda iyileşecek , bu sefer gazıydı kabızlıktı ishaldi farklı sorunlar cıkıcak ,böyle büyüyecek bebişlerimiz. asıl en önemlisi bebekleri üşütmemek grip nezle olmamalarına dikkatt etmek , ziyarete gelen insanlar inşallah hasta hasta gelmezler bebeklerimizin yanına benim tek korkum bu canım.

evet canım ama sarılık ve pamukçuk zaten bebeklerde olası seyleer , önlemiini aldıktan sonra kısa zamanda iyileşecek , bu sefer gazıydı kabızlıktı ishaldi farklı sorunlar cıkıcak ,böyle büyüyecek bebişlerimiz. asıl en önemlisi bebekleri üşütmemek grip nezle olmamalarına dikkatt etmek , ziyarete gelen insanlar inşallah hasta hasta gelmezler bebeklerimizin yanına benim tek korkum bu canım.

gelmesinler valla
ben söylerim çocuğu hasta edip ona çektirmek günah
gelecek olan arkadaşlarım anlayışlılardır yapmazlar ama komşularım biraz vurdumduymaz bende şimdiden başladım söylemeye alışsınlar
öyle mıncıklamalarını falan istemem doğrusu
ben söylemesem eşim söyler zaten

gelmesinler valla
ben söylerim çocuğu hasta edip ona çektirmek günah
gelecek olan arkadaşlarım anlayışlılardır yapmazlar ama komşularım biraz vurdumduymaz bende şimdiden başladım söylemeye alışsınlar
öyle mıncıklamalarını falan istemem doğrusu
ben söylemesem eşim söyler zaten

bende istemiyorum öyle kucağa alınmasını mıncıklanmasını...eşime bile diyorum öyle kucağına falan aldırmam sevmek için diorum yeni dogmus bebek bence ihtiyacı dışında kucağa alınmamalı.canım yeni dogmus cocugun gribe yakalanması arabanın 140-150km hızla duvara çarpmasına eşitmiş dusun yaniii... o yüzden aklı olan grip hasta gelmesin. ben zaten cok titizim bu konularda.

bende istemiyorum öyle kucağa alınmasını mıncıklanmasını...eşime bile diyorum öyle kucağına falan aldırmam sevmek için diorum yeni dogmus bebek bence ihtiyacı dışında kucağa alınmamalı.canım yeni dogmus cocugun gribe yakalanması arabanın 140-150km hızla duvara çarpmasına eşitmiş dusun yaniii... o yüzden aklı olan grip hasta gelmesin. ben zaten cok titizim bu konularda.

ben oğlumdada böyle söylemiştim ama büyük konuşmamak lazımmış acı bir tecrübeyle öğrendim insanlar sağlıklıysa ve bebek sevmesini bildikten sonra sorun yok benim için
ben sadece boynunu koklarım asla öpmem başkasının bebeğini
bende aynısını isterim
ama haklsın grip gibi bulaşaıcı hastalık taşıyanların söylenmeden düşünmesi gerek

X