2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Anilcim çok geçmiş olsun hiç takma hepsi geçiyor gidiyor neredeyse sarılık olmayan bebek yok benim kizimda 40gun geçmemişti allah dermansiz dert vermesin

Doguma giden ve dogum yapan tüm annelere rabbim yar ve yardimcisi olsun bizde melegimle birbirimize alışmaya calısıoruz dun aksam hastaneden çıkıp evimize geldik sezeryanda süt gelmeyebilir diyolardı ama maşallah kızım surekli emiyo birde süt için humana stiil tea çayi kullaniyorum takviye olarak faydasını gordum diyebilirim bizden simdilik bu kadar

arkadaşlar yarın sabah saat 8 de sezeryan için hastaneye gideceğim ama çokk korkuyorum. şırnak ta bi devlet hastanesinde doğum yapacağım. spinal yada genel anestezi hakkında karar veremiyorum . siz ne önerirsiniz.doktorum anestezi uzmanı için iyi dedi. ben olsam spinali tercih ederim dedi ama çok heyecanlıyım çok korkuyorum.

güzel ve üzücü şeyler hepsi bir arada
Allah şifalarını versin kuzularınızın
daha beterinden sakınsın
şunu anladım ki doğsa bir dert doğmasa bir dert
doğum başlı başına bir dert
ben hala kötü ve kararsızım
sezeryan mı olsun normal mi karar veremiyorum :KK43:
zaman geçtikçe daralıyorum, aniden oluverse herşey sağlıkla :KK43:

arkadaşlar yarın sabah saat 8 de sezeryan için hastaneye gideceğim ama çokk korkuyorum. şırnak ta bi devlet hastanesinde doğum yapacağım. spinal yada genel anestezi hakkında karar veremiyorum . siz ne önerirsiniz.doktorum anestezi uzmanı için iyi dedi. ben olsam spinali tercih ederim dedi ama çok heyecanlıyım çok korkuyorum.

fikrim hiç yok :KK43:
sağlıklı doğum olsun dileyebiliyorum sadece :KK43:

allah yardımcın olsun cnm
zorunluluktan mı şırnaktasın
bende 2 sene kaldım hastanesini iyi bilirim doktorları çok iilgilidir
ama eğer imkanın varsa cizrede medical park hastanesi var arkadaşım orda doğum yaptı memnunda kaldı
istersen bi araştır ama mecbursan korkma devlettede sezeryanla yapan arkadaşımda çok rahattı sadece kimseyi almıyorlar yanına o biraz sinir bozucu oluyor yoksa herşey yolunda gitmişti

allah yardımcın olsun cnm
zorunluluktan mı şırnaktasın
bende 2 sene kaldım hastanesini iyi bilirim doktorları çok iilgilidir
ama eğer imkanın varsa cizrede medical park hastanesi var arkadaşım orda doğum yaptı memnunda kaldı
istersen bi araştır ama mecbursan korkma devlettede sezeryanla yapan arkadaşımda çok rahattı sadece kimseyi almıyorlar yanına o biraz sinir bozucu oluyor yoksa herşey yolunda gitmişti

evet canım eşim polis o yüzden buradayız hatta cizredeyiz. ama medikal park yok burada botan diye bi özel hastane var. ama oradaki doktor bebeğim biraz iri olduğu için yenidoğan yoğun bakımı olan bi yerde doğum yapmamı önerdi. o hastanede yokmuş o yüzden devleti tercih ettim bende. ama spinal anestezid e felç riski olduğu için devletteki anestezi uzmanına güvenmelimiyim bilmiyorumm

kızlar pazartesi kntrole gideriz Allah nasip ederse diyodum ya?

eşimin işi varmış pazartesi yoğunmuş salı gideriz Allah nasip ederse dedi

bende kendimi pazartesiye adapte etmiştim...

çarşamba günü zaten süremiz doluyo belkide yumuşamanda var açılmanda dicek suni sancı vermek isticek

bende kendi sancılarımı beklemek istiyorum ama bebekle irileşecek diye krkuyorum kafası zaten büyük :KK52::KK52::KK52::KK52:

ayyyyy geliyolar bana napıcam ben yaaaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

evet canım eşim polis o yüzden buradayız hatta cizredeyiz. ama medikal park yok burada botan diye bi özel hastane var. ama oradaki doktor bebeğim biraz iri olduğu için yenidoğan yoğun bakımı olan bi yerde doğum yapmamı önerdi. o hastanede yokmuş o yüzden devleti tercih ettim bende. ama spinal anestezid e felç riski olduğu için devletteki anestezi uzmanına güvenmelimiyim bilmiyorumm

ben ordayken medical park açılmıştı :44: demekki kapandı yada değişti
devletteki anestezi uzmanlarına ben daha çok güveniyorum aslında çünkü çok fazla pratik yapmış oluyorlar korma
bende epidural olucam ondada aynı risk var bende üniversite hastanesinde olucam doktorumu sevdiğimden ve çok güvendiğimden ayrılamadım
hastaneden yana korkun olmasın olacağı varsa heryerde olur allahım korusun inşallah sağlıcakla kavuşursun bebeğine
çıktığında bana yaz olurmu nasıl geçtiğini en azından iyiyi de sen şimdi aklımda kalırsın merak ederim ben :KK34:
bebeğinde iriymiş inşallah sorunsuz atlatırsınız ikinizde :KK16:

ben ordayken medical park açılmıştı :44: demekki kapandı yada değişti
devletteki anestezi uzmanlarına ben daha çok güveniyorum aslında çünkü çok fazla pratik yapmış oluyorlar korma
bende epidural olucam ondada aynı risk var bende üniversite hastanesinde olucam doktorumu sevdiğimden ve çok güvendiğimden ayrılamadım
hastaneden yana korkun olmasın olacağı varsa heryerde olur allahım korusun inşallah sağlıcakla kavuşursun bebeğine
çıktığında bana yaz olurmu nasıl geçtiğini en azından iyiyi de sen şimdi aklımda kalırsın merak ederim ben :KK34:
bebeğinde iriymiş inşallah sorunsuz atlatırsınız ikinizde :KK16:

sağol canım mutlaka haber veririm inşallah seninde sorunsuz bi doğum olur. senin niye sezeryan olucak? sende öğretmen misin burada ne işin vardı?

sağol canım mutlaka haber veririm inşallah seninde sorunsuz bi doğum olur. senin niye sezeryan olucak? sende öğretmen misin burada ne işin vardı?

çocuk gelişimi mezunu olsamda işimi yapamıyorum cnm ama orda yapıyordum eşim astubay 2 sene kaldık
benim ilkide sezeryan cnm ondan dolayı buda mecburiyetten öyle olacak

kızlar pazartesi kntrole gideriz Allah nasip ederse diyodum ya?

eşimin işi varmış pazartesi yoğunmuş salı gideriz Allah nasip ederse dedi

bende kendimi pazartesiye adapte etmiştim...

çarşamba günü zaten süremiz doluyo belkide yumuşamanda var açılmanda dicek suni sancı vermek isticek

bende kendi sancılarımı beklemek istiyorum ama bebekle irileşecek diye krkuyorum kafası zaten büyük :KK52::KK52::KK52::KK52:

ayyyyy geliyolar bana napıcam ben yaaaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

sen gidene kadar gelmiş olmasında :KK9:
maşallah 40 hafta bitmiş oluyor :KK52:

Allah'ım bu sıkıntılı günleri atlatmamıza yardımcı olsun doğumla bitmiyomuş yeni başlıyomuş herşey.yavrularımız sağlıklarına kavuşsun bi an önce.ona olucak olan herşey bana olsun istiyorum yeterki acı çekmesinler...

Allah hepimize dayanma gücü versin..

Allah'ım bu sıkıntılı günleri atlatmamıza yardımcı olsun doğumla bitmiyomuş yeni başlıyomuş herşey.yavrularımız sağlıklarına kavuşsun bi an önce.ona olucak olan herşey bana olsun istiyorum yeterki acı çekmesinler...

haklısın cnm
doğumla herşey bitmiyor aslında başlıyor
onlar büyüdükçe bizler hep daha fazla üzülüyoruz
gazlarıyla başlıyor emeklemeleri yürümeleri konuşmaları azcık geciksin hemen neden daha olmadı diyoruz
okula başlıyorlar hastalıkları kırgınlıkları üzüntüleri ilk aşkları inan yaşattıklarının hepsinin ayrı bir değeri var biz onlarla birlikte olgunlaşıyoruz aslında bizler anne olunca büyümeye başlıyoruz...
üzülme gizemim her geçen üzüntü mutluluğa bırakıyor yerini...

sen gidene kadar gelmiş olmasında :KK9:
maşallah 40 hafta bitmiş oluyor :KK52:
bakalım bende bilmiyorum ki inan gerildim iyice korkuyorum...

Allah herkesin hakkında ne hayırlısı ise onu nasip etsin kolaylık vertsin inş

amin canım amin Allah yardımcınız olsun... hepsi geçecek inş. üzülme :KK54:

Kızlar merhaba;
Ço kokuyamadım geçmişi ama Allah doğum yapanların bebeklerine de kendilerine de sağlık versin hayırlı olsun canım arkadaşlarım

Ben detayları sonra alnlatırım kısaca geçmeye çalışayım
Bugün çıkış yapacaktık ama crp si yüksek çıktı bir hafta yoğun bakım dedi dr çok ağladım çok.
bugünlük kalalım yanında dedik oda dtutttuk kaldık ama bundan soınra kalamma
en fazla bir haftaymış.inşallah hemen geçer ne olur dua edin.İnsan ayrılamıyor.Bu nasıl birşey böyle inanamıyorum=(((

10 saat susuz kaldığı için olabilir diyorlar ama daha fazla susuz kalan bebekler var..niye böyle oldu bilmiyorum

sütüm gelmiyor meme ucum yok.mama veriliyor devamlı.ona ayrıca çok üzülüyorum.doyuyoyr ama anne sütü hiç almadığı iç,n muhtemelen sarılık da çıkacak...

onun haricinde detaylı anlatırım kızlar.Ama çok çok zorlanmadım normal doğumda.sancı kötü ama beklediğim kadar korkutucu birşey değilmiş.Sancıları epidural olup son şiddetine kadar hissetmeme rağmen.
Korkmayın sakın.Ya da ben kendimi korkuttum..olunca da bu muymuş dedim...

canım sıkkın bu kadar yazabiliyorum...
Çok öpüyorum sizi....Allaha emanet olun....Kalnları da nRabbim bir avaz da rahatça kurtarsın inşallah.

öncelikle tebrik ederim.Allah analı babalı buyutsun.kısa zamanda bebişine kavuşmanı dilerim ama fazla takma bence ,cunku bebeğin sağlıkla dogdu ufak tefek iyileşebilecek sorunları dert edersek Allahın gücüne gider. inan senin yerinde olmak isteyen bir suru insan var , sen 1 hafta sonra bebeğine kavuşup evine göturuceksin Allahın izniyle merak etme canım.Rabbim kimseyi hastaneden eli boş çıkarmasın ,cok öyle insan tanıyorum.Bak kendini uzuntuye sokma sutun hiç gelmez ,benimde meme ucum yok ama eczanelerde meme ucuna benzeyen urunler satılıyor onları bir araştır canım.Oh valla sen ve diğer doğuranlar ne güzel kurtuldunuz o stres gitti ,eee ben ve benim gibi sırasını bekleyen arkadaşlarda hem tatlı bir heyecan hem de korku var. Lütfen böyle seyleri kendine dert etme. Bebişini kokla benim için ....

amin canım.. dua et bizim için arkdasımmm....

kızlar selam doktor ve ebe bebeğimin ters olduğunu ve dönmeyeceğini söylediler 37 haftam bitti salı günü gel dedi doktor sizce bana sezeryan günü verir mi?

X