2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

canım cok geçmiş olsun .Allah kurtarmış canım.Raslantı eserimi öğrendin kordonun dolandığını canım anlatır mısın ?

canım ben 2 defa kimyasal gebelik geçirdim ama hepsinde doğal yolla tedavisiz hamile kaldım ama kese oluşmadan gebeliğim bitiodu.Tabiri caize eşim ceketini bıraksa hamile kalıodum :) sebepleri araştırıldı troid hastalığı olan haşimato cıktı bende trombofoli paneli tahlillerimde c677t heterozigot kan pıhtılaşması cıktı bende. o yüzde iğne kullanıyorum ,inan troid ilacına başladığım ay hamile kaldım hemen iğneye başladık hamileliğim devam etti su an 9.ayımdayım Rabbimin izniyle iğneyi doğumdan 2-3 gun önce bırakmam gerekiyor.o nedenden dolayı normal doğum yapamıyorum canım .planlı doğum olması gerekiyor.

baya karışıkmış geçmiş olsun inşallah sağlıcakla sorunsuz kavuşursun miniğine az kaldı allahın izniyle yakında gazıydı uykusuydu muhabbetlerine katılıcaz bizde sen benden sonrasın ama çok fark yok aynı zamanda iyleşmiş oluruz inşallah

canlarııım yarın doğuma gidiyorum sezeryan olucak bana dua edin ben size ediyorum edicemde

allah yardımcın olsun cnm sağlıcakla kucakla bebeğini inşallah
artık hasretin bitiyor sezeryanın nasıl olacak genel mi epi mi spinal mi
sabaha kadar iyice uyu dinlen heycandan zor ama sonrası için güce ihtiyacın olacak

evet ben de açıklayabilirim : 5 aralık 2013 günü doğum yaptım, minik kelebeğime kavuştum :)) darısı hepinizin başına sağlıkla... :)

Hayırlı uğurlu olsun canım bebeğin:) allah sağlıklı mutlu analı babalı bir ömür versin:)

Sağlıklı mutlu güzel bir ömrü olsun bebeğinn canım.. Allah size bağıslasın:)

canlarııım yarın doğuma gidiyorum sezeryan olucak bana dua edin ben size ediyorum edicemde

Allah yardımcın olsun canım... Kolaylıkla sağlıkla kucağına al inşallah:)

slm yeni haberler var sanırımm dogum yapanlar olmuşş hayırlı olsunn Allah analı babalı büyütmeyii nasip etsinn kızlarr tebrik ederim ayrı ayrı hepinizii ..
pek giremiyorum oğluşumuz kucak arıo huysuzluk ediyo gaz sancıları uykusuz geceler yoruyo bizii .sarılık geçmedi daha kontrole gidip geliyoruz anca..

dogum bekleyenleree Allah kolaylık versinn sağlıkllaa mutluluklaa alınn inşş kucağınızaa sizdeee ..

Kızlar benim ağzıma lokma tamamla hareketlerin başlaması bir oluyor çok ilginç geliyor bu durum bana :) yani kana karışacak da bebeğime ulaşacak bu bile bir süre gerektirir .Herşey nasıl da mucize ...
Bir de sadece sancım hareketlerinden kaynaklı oluyor . Kafası resmen vajinaya vuruyor artık çok güçlü ve iri :) Sanırım doğum sancısını hiç hissedemicem Pazartesi doğum var

Hamişşşlerrr size birşey sormam gerekiyor . Hiç açılma yokken suni sancı alıp normali denemeyi teklif ediyim mi sizce doktoruma sezeryana girmeden ??? :44: çevrenizde böyle bir doğum hikayesi var mı?:26:

merhabalarrr
ben de kızımı 4 aralık çarşamba günü aldım kucağıma. idrarda protein göründü, hiç tahmin etmediğimiz bir zamanda kontrole giderken doğurdum da geldim. normal doğum beklerken sezeryan oldu gebelik zehirlenmesi olur korkusuyla. neyseki sağlıklı bir evladımız oldu. doğum çok da zor değil, hiç korkmayın derim. iki yıl sonra tekrar yapıcam inşallah :) annelik zaten harika. sütünüz 3 gün kadar gelmeyebilir ya da az gelip yetmeyebilir, çocuk sarılık olmaktansa mama şırıngayla verilebilir, hemen arkasından meme tutturdum. hamd olsun 4 günde yoluna girdi maşallah. darısı siz kızcelerin başına. çok mutluyummmmmmm

canım cok geçmiş olsun .Allah kurtarmış canım.Raslantı eserimi öğrendin kordonun dolandığını canım anlatır mısın ?

Çok sağol canım evet bu belirtilerle gittim gözlem altına alındım. Bir gün boyunca bebeğimin kalp atışları normaldi. Daha sonra 80 lerde oldu. Yarım saat izlendi ve hemen aniden sezaryana alındım. Sezeryan sırasında da kordon dolandı gi anlaşılmış. Doktorum tehlikeye atmak istemedi. Allahıma çok şükür Bebeğimi bana bağışladı allahım. O yüzden bence hiç bir belirti boşa atilmamali.

Tebrik ederim... Allah sağlıklı mutlu güzel bir ömür versin:) darısı başımıza inşallah:)

Arkadaşkar 2,5 yıl önce sezeryan oldum çok güzrl geçti cahil cesareti mi neydi bilmem 9 gün sonra 2. Ye sezeryanım var ama çok korkuyorum pisikolojim iyice bozuldu en çok da ameliyata girerken yanımdan hiç ayırmadığım kızımı geride bırakmak beni üzüyor ve ürkütüyor ufffffff kesilip biçilmek göz göre göre normal olsa bu kadar korkmam herhalde

korkularımız aynı ama bir fark benim 13 sene sonra ikinci sezeryanım olacak yani durum vahim
korkma ilkini kolay atlattıysan ikincide öyle kolay olsun inşallah
benim gibi yap sezeryanla doğum yapıp iyi geçenleri oku acaip motive oluyorsun
aralık annelerinde bol boll var

evet ben de açıklayabilirim : 5 aralık 2013 günü doğum yaptım, minik kelebeğime kavuştum :)) darısı hepinizin başına sağlıkla... :)

ayy tebr,ik ediyorum ikinizideee çok güzelelll

bizde bitirsek artık şu süreciiii

kolay sezaryen yapanlardan biri benimmmmmmmmmm..

çağan o kadar kolay oldu kii analatamm ben çok korkak bir insanım her şeyden tırsarım kan verirken bayılırım
ama o zaman bi metanet geldi sabır geldi güçlüydüm.. çok güzel geçti ameliyattt..

inşallah bu daöyle olur.
bu aradda ben hep epidurel sez. oldum sanıyodum meğer spinal olmuşum.. valla çok güzeldii
hiiiç korkulacak bişey değil ama yinede heyecanlanmamk elde değilll..
bende heyecanlanıyorumm.. nede olsa ameliyatt. sadece öncekini düşünüp teselli oluyorumm..

geçmiş olsun canım Allah analı babalı büyütsün canım çok şükür atlatmışsın... amin canımcım amin...

senin bebiş tembel demek kiii:) ama canım bebeğin cok durmasıda iyi değil anne karnında yaa ,kakasını yiyebilir diolar,aman kuzum dikkat et .
valla tembel mi sabırlı mı bişi diyemiyorum ayyyyy Allah korusun öyle şey kimseye göstermesin... inş. öyle bir şey olmaz...:)

Allah kolaylık versin canım tez elden toparlanırsın inş...

geçmiş olsun canım Allah hayırlı evlat olmasını nasip etsin.... tecrübelisin tabi önerilerini tikkate alacağız

geçte olsa öğrenmişsin ben spinal hiç düşünmedim niden acaba :44:
hep epidurale odaklandım hayırlısı ne ise o olsun inşallah
ne güzel kolay geçmiş inşallah buda öyle geçer darısı bizimde başımıza
ameliyat korkum yok desem yalan olur ama beni asıl sonrası korkutuyor :26:
sonra sezeryan olanları okuyup rahatlıyorum kötü olan hiç bişeye takılmıyorum

Gizemcim Allah analı bablı büyütsün..çok sevindim miniş kzına..sana bir de mesaj atmıitım umarım ulaştı sana..bugünler zor geliyor..insan uyumuyor ama sonra çok alışıyorsun inan..benim delikanlı bir ayı tamamladı bile..artık gözler fıldır fıldır daha az bile uyuyor..tekrardan tebrik ediyorum çokkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…