2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
çok teşekkür ederiz canlarım benim darısı bekleyenlerinde başına inş bi an evvel :)

Rabbim bu duyguyu isteyen bekleyen herkese yaşatsın inş..

giremesemde tuvalette falan telefondan okuyorum tek oturduğum yer orası da

uyuttum eylülü şuan benimde uyumam gerek aslında ama sizi merak ettim çok :)

öpüyorum hepiniziii :)

Muayeneden geldik. Iri bebek olmadığı için normal deneyebiliriz dedi doktor. Sanci da cikmadi. Hersey karmakarışık bir hal aldi. Sezeryandan normal dönmek hata mi onu da kestiremiyorum. O kadar kötüyümki sağlıklı bir karar verebildim mi bilmiyorum.

Gizemcim daha iyi olun inşallah. Cok gecmis olsun.

Ay hayırlısı ile bende doğursaydım.gece gündüz bekliyorum.artık bir an önce doğurup rahatlamak istiyorum.ne olur doğum yapan arkadaşlar bizlere çok dua edin.İhtiyacımız var

dogum yapanları tebrik ediyorum rabbim kuzularımızı tez zamanda sıkıntısızca büyütsün
ama ben dogrumak istemiyorum ondan ayrılmak kopmak istemiyorum bu günlerde ruh halimde değişdi kimseyle bebegim hakkında konuşmak bilgi vermek istemiyorum sanırım daha dogmadan onu paylaşmak istemiyorum

ben böyle mutluyum allah şükür sıkıntımızda yok ev işlerini yapıyorum yatıp kalkıyorumsadece sırtım hep agrıyo eee o kadar da olcak

canım eylülün fotosunu göremiyorum linki tıkladığım halde (( tatlı suratı ben nsıl görucemmm ?

evet ben de açıklayabilirim : 5 aralık 2013 günü doğum yaptım, minik kelebeğime kavuştum :)) darısı hepinizin başına sağlıkla... :)

Asiri alingan ve öfkeliyim, stresli bir bekleyiş (ben de dogurmak istemiyorum o ayri) 3.600 dedi. Ya 4 kiloysa, ya suyum doğuma kalmazsa icim sikisio

Ay hayırlısı ile bende doğursaydım.gece gündüz bekliyorum.artık bir an önce doğurup rahatlamak istiyorum.ne olur doğum yapan arkadaşlar bizlere çok dua edin.İhtiyacımız var

Al bendende okadar agrı hıssedınce gecmesın dıe dua edıyorum ya allahın gucune gtmesın sımdı agrım gelse gule oynaya gdrım doguma

evet ben de açıklayabilirim : 5 aralık 2013 günü doğum yaptım, minik kelebeğime kavuştum :)) darısı hepinizin başına sağlıkla... :)

Kız sen ne ara doğurdun ??? Aboooov maşşallah tevarekAllah nasıl doğurdun normal mi? Sende vajinismus vardı diye hatırlıyorum da şaşırdım canım :))) geçmiş olsun Allah analı babalı büyütsün hayırlı evlat olsun inş :).

Gizeeeem Eylül hNımı bende gördüm yumuk yumuk ağzı gözü pamuk gibi duruyodu:) çok geçmiş olsun tez zamnda sağlığına kavuşsun inş canım

Diğer doğum yapan arkadaşlara geçmiş olsun yapmak için bekleyenlerinde Allah yardımcısı olsun ben dahil :)

Kaldirdim canim veto yedik babadan :)

oy oyyyy bak olmadı şimdi yaaaa herkes gördü bir ben görememişim gec kalmışım (( ama eminim ki cok tatlıdır annesi:) bu arada benimde sezeryanım 20-25 aralık arası olucak.benimde oğlummmm gelicekkk gizemm teyzesiii ,evimiz çekirdek aile oluyor artık

amin sekerim...kız senin doğum geldide gecio gibi benim arkadaşım 41.haftada doğurdu normal istedi sancıda yok sezeryan olmak zorunda kaldı haberin olsun . bu kadar bekleyipteee sezeryan olursan cok uzulurum arkadaşım.

amin sekerim...kız senin doğum geldide gecio gibi benim arkadaşım 41.haftada doğurdu normal istedi sancıda yok sezeryan olmak zorunda kaldı haberin olsun . bu kadar bekleyipteee sezeryan olursan cok uzulurum arkadaşım.
Valla sağlıktan yana bi sakıncası olmadıkça beklemeyi düşünüyorum ama hayırlısı olsun ben hep hayırlısını istedim takdiri ilahi der sineme çekerim canım:) ama doktorum ne der ne önerir bilemiyorum bebeğim de büyüyüp gelişiyor içerde hissediyorum iç karnım yırtılıyor gibi ağrıyo kaç gündür:) hepimizin hakkında hayırlısı kolayı inş:) gerçi benim bebiş daha kanala girmemiş belkide olmaz normal doğum meçhul...

Gizemmm

Eylülün hayırlı uğurlu olsun. Bende çok merak ediyorum. Bi saat ver o saatte koy resmi bakalım sonra geri kaldır.Topiğin en meşhur bebeği görmezsek olmaz :))
Canım benim kızımda da sarılık çıktı. Değerimız 14 sizin ki kaç canım???

Selam güzel aralık anneleri bende Bebeğimi salı günü kucağıma aldım. Belirtiler süreç olaylar karışık. 35+5 iken oğlum bize süpriz yaptı ve erken de olsa saglikla geldi. Bu muhteşem tarif edilemez duyguyu allahım kimseden esirgemeyen. Bu arada belirtileri kusma mide ağrısı olarak geldi bebeğim dönmesine rağmen boynuna kordon dolaması yüzünden sezaryen oldum zor ve uzun bir sezaryen di. Ayrıntıları anlaticam. Allah evlatlarımizi bagislasin

senin bebiş tembel demek kiii:) ama canım bebeğin cok durmasıda iyi değil anne karnında yaa ,kakasını yiyebilir diolar,aman kuzum dikkat et .

hayırlı olsun
güzel dileklerin içindekocaman bir aminnnnn

maşallah sende mii çok şaşırdım
sağlıcakla büyük kuzunu

bende göremedim yanlız değilsin
aman ne yapalım sağlıklı olsunda varsın biz görmeyelim

gözün aydın seninde günün belli olmuş aslında günlerimiz yakın ama sen neden sezeryan oluyorsun ilk değilmiydi senin :44:
sorun mu var isteğe bağlımı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…