2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

Hadi bakalım resmen geri sayım başlamış sen de hayırlsı olsun canım...

Hayırlısıyla alırsın inşallah bebeğini kucağına canım... Spinal de gayet eski br yöntem korkma internetten de çok bakmamak lazım aslında hele son günler iyice sinir bozucu oluyor okuması...

Anıl'ımı görmeye gittim süperlerdi maşallah çok iyiydi Aras'ım pamuk gibiydi kuzum..
Bu arada ben 55 kilo olmuşum :)
İstediğim kilo inşallah ayıflamam

Anıl'ımı görmeye gittim süperlerdi maşallah çok iyiydi Aras'ım pamuk gibiydi kuzum..

giremedim bir türlü anılı merak ediyordum sağol ya çok güzel haberler verdin
çok şükür oda kavuştu yavrusuna bütün sıkıntıları arasıyla birlikte son bulsun inşallah...
inşallah çabucak toparlar kendisini o kadar merak ediyorumki hikayesini :26:

ooo Gülay gözün aydın hemencik eski formuna kavuşmuşsun

kız bize anılı anlat azcık çatladık ya nasıl olmuş ne olmuş anıl mikrofona konuşsun ya gelebilen var gelemeyen var

anıl ve diğer doğum yapan arkadaşları tebrik ediyorum gözünüz aydın kızlar.. doğumdan sonra sürekli bacağım ağrıyordu bugünde belim felaket bir şekilde ağrıdı eşim doktora götürdü o da ne bel fıtığı olmuşum napıcam inanın hiç bilmiyorum eşim destek olmuyor annemde olmasa naparrdım eşim bebek doğduğundan beri bana karşı çok soğuk canım çok sıkılıyor.. ama yinede ne olursa olsun iyiki yavrum var... o bana yeter diyorum

cnm geçmiş olsun
üzülme inşallah eşinde anlar yardıma ihtiyacın olduğunu onun içinde hayatınızdaki değişikliğe alışmak için zaman gerekli
biz doğum yaptığımızdan hassaşlaşıyoruz onların yaptıklarını büyütüp kendimizi üzüyoruz aslında onlarında zamana ihtiyaçları var ama biz ağrı çekiyoruz bütün zahmetine biz katlanıyoruz mantığıyla onlara biraz yükleniyoruz bende yaptım bunu şimdide yapıcam çünkü bunlar yaşanmadan anlaşılmıyor
ancak hepsi yaşanıp geçince anlıyoruz
inşallah hem fıtığı hem bu günleri arkada bırakır biran önce normal hayatınıza dönersiniz

cnm sen epidural falan mı olmuştun hatırlamıyorum kusura bakma :26:

canım çok teşekkür ederim ama bazen gücüm kalmadı diyorum bana karşı çok soğuk ve bu beni kırıyor daha çok ilgi bekliyorum ama nafile( teşekkürler güzel şeyler yazmışsın moral oldu birinin seni anlaması kadar güzel bir olay yok umarım bu fıtığı atlatırımda oğluma bakabilirim
cnm sen epidural falan mı olmuştun hatırlamıyorum kusura bakma :26:

yok canım ben normal doğum yaptım çok dikişim var popoma kadar

rica ederim keşke yanınızda olup kahve eşliğinde dinleyebilsem :) ama ancak yanlız olmadığımızı anlıyoruz burda buna da şükür
haklısın seninde en çok ihtiyacın olan ilgi şu anda ama bunlarda geçiyor az daha zaman tanı kendine lohusalık biraz zor bir süreç biz kadınlar için
dikişlerinin fazla olması zor senin için inşallah hemen iğleşsinlerde rahatla oturmak falan zor oluyordur normal doğum yapan arkadaşlarımı gördüm yan oturuyorlrdı canları acıyordu ben onları görünce ne kadar etkileniyorsam yan oturmaya başlıyordum piskolojik olarak sanki ben normal otursam onlarn cnı acıyacak gibi geliyordu
zor cnm doğumun her türlüsü zor
sağlıcakla atlatalım inşallah...

Hadi ya sevindim iyi olmalarına Anıl girse de detayları anlatsa:)

Kızlar suyu gelmiş 2,5 ta gece sancılarıda başlamış az sunni sancı vermişler birde belden aşşağısına epidurel takılmış sancıları hissetmiş ama doğumda acı hissetmemiş 6 saat sancı çekmiş kendisi daha detaylı anlatır odası çok güzel olmuştu süsleri filan resim çektim ama üşeniyorum teli buraya takıp atmaya

yorma kendini minik ali uyuyor heralde sende dinlen atarsın nasılsa
anılında iyi olduğunu öğrendik ya acelesi yok kendine gelsin biz bekleriz yeterki iyi olsun

Kuzular kesemi yaptım bugünden tabi eşimden yardım alarak . Kızardım walla ama mis gibi oldum Pazartesi erkenden duş alırım doğuma giricem Allah kısmet ederse . Haftasonun da ufak tefek eksikleri tamamlarım pazar günü kuaföre giderim biraz moral olsun.

canım bedne bugün ilginç bir şekilde ilk dooğumumun epidural değil spinal olduğunu anladım.
bu seferkide öyle olacak..
çümkü ilki çooook güzel geçmişti bneimmm çok rahattım...
dr a sordum ben epidural istiyorum öncekide öyleydi dedim. dr anlatınca benim sezaryenin spinal olduğu ortyaa çıktı

tmm dedim o zamnn ondan olsun.. ne başağrusu ne bel ağrısı bişeyim olmadı benimmm..

gezmedeydim yeni gwldimmm kız tuğbaaaa sen daha burda mısın bacıımm...
bugün değilse yarın gönderecem senidee..

Allah seni ne etmesin hemi ne garezin var bana kızım senin
hayırlısı olsun yaaa hayırlı bi vakitte inş.

oooo sıhhatler olsun efenim hadi bakalım iyi yapmışsınız

ohh mis gibi olmuşssun pamuk gibi desene...
herşey hazır artık doğuma gidebilirsinn..

benimde haftaya cuma doğum ama. sanırım benim tüyler o zaman baş göstermeye başlicak napcam bilmiyorummm

kıs takılıyom haa yanlış anlamaaa

ay aşk olsun ben samimiyetine inanmasam öyle dememki senin yazını okudum kahkaha atmamak için zor durdum hoşuma gitti

eşim yattıda

bende öyle dalgasına yazdım zaten yoksa bilmiyorum mu hayırlısıyla kolay bi şekilde hep birlikte atlatmak istediğimizi sıkma sen o güzel canını

effeerin sana beklediğim cevabı verdinnn 10 puan 10 puan 10 puan 40 puanla uğurluyoruz...
nedense bu hep 3 tane 10 olurdu... ama sonuç hep 40 puandıı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…