2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Canim bekleme ha 3,5 ha 4 kg bence kiloya takilma
Normali 2.5-4 kg arasi zaten ikisi de iyi yani
Tabi bebek kilosu arttikca dogunca daha kolay olur bakimi ama kac gundur agrin sizin var

Cnm ben ztn artmasını istemiyorum kiiii
Kilo almasın bu kiloda kalsında rahat doğurayım istiyorum.
Çünkü normal dogum yapıcam.
Bende ınsanım 4 kg geçerse sezeryane girerim.
Bunları iyice öğrenmem için bugün tekrar ölçturcem aliyi
Bakalım kaç kg çıkacak
Çarşamba 3.630 du şimdi yine bu civarlarda ise beklicem bi iki gun daha
Bnm baydr sancılarım kasılmalarım var
Ama orda nst de bişey çıkmıyor
Sadece açılmam 3 cm de.

hergün 1 saat yürüyüş var artııkk:KK37:

e hadi bakalım çekirdeğinizide alırsınız elinize sahili bi turlarsınız? :KK9::KK9:

Canımmmm evet onların geleceği saat bile belli
Rabbim hayırlısı neyse onu yaşat bana diye sürekli dua ediyorum
Ben 2 sine kdr bekleyim diyorum
Kilosu cok korkutuyor beni ama allahım Ne hayırlısı ise onu versin

Cnm bugün nasılsın gecti mi ağrın
Bnm hafif sancım var adet sancısı gibi
Aralla bahçede oyun oynadık eve çıktık
Gizem 3.670 kg bebek dedi
Nst te girmiş sancı da çıkmış
Dr çatın müsait demiş
Alışveriş te şuan sora arıcak beni
benimde gece tuttu adet sancısı gidi deniz... yok ya başım hala ağrıyo... annemler aradı gelceklermiş bi duşa girerim o alır inş baş ağrımı saçlarım yağlandı o mu yapıyo acaba...

git yavrum doktora sor kilosunu neyi sen çok kafana takıyosun kilosunu sor öğren için rahatlasın canım... bende yemek yaptım vileda ile ortalık cıncıkladım balkonu yıkadım ama kirli su giderden gitmedi gitmesini bekliyorum bidaha akıtıcam temiz su ile...

annemler gelcekmiş ne yapsam aceba? evdeki malzemelerle tuhaf bi yemek çıkarttım piyasaya :KK9::KK9: bidaha alışveriş yapmak istemedim :KK53:

doğumda ağlarsam terlersem falan akmasın diye suya dayanıklı rimel aldım:KK9:

Allah seni napmasın hemi gizeeeeemmm! benim vardı kullanmıyorum onu deseydin verirdim hemde innova nın gerçi beğenirmisin bilmem...

bende zır zır zırlarım kesin ama eşim çok panik yaparsa soğukkanlı olurum o panik yapmazsa ben panik yaparım :KK52::KK52:
dün eşime diyorum ki hiç gece yatarken düşünüyomusun ya bu gece tuba nın suyu gelirde kalkar gidersek fln diye.. diyoki yooo bu bebek sanki hiç doğmicak daha bi kaç ayı varmış gibi geliyor bana :KK53::KK53::KK53:

Merhaba kızlar
Herkes patır patır doğuruyor ne güzel:) ben doktora gittim bugün.kızım 3.5 kilo olmuş.boyum kısa olduğu ve bebek iri olduğu için doğumun zor olacağını söyledi doktorum.5 aralık spinal sezeryan olacağım kısmetse.

Cnm ben ztn artmasını istemiyorum kiiii
Kilo almasın bu kiloda kalsında rahat doğurayım istiyorum.
Çünkü normal dogum yapıcam.
Bende ınsanım 4 kg geçerse sezeryane girerim.
Bunları iyice öğrenmem için bugün tekrar ölçturcem aliyi
Bakalım kaç kg çıkacak
Çarşamba 3.630 du şimdi yine bu civarlarda ise beklicem bi iki gun daha
Bnm baydr sancılarım kasılmalarım var
Ama orda nst de bişey çıkmıyor
Sadece açılmam 3 cm de.

Him anladim cnm
Son gunler kilo almaz diolar annede bebekte ama cok bilmiyorum
Sen yaparsin emin ol
İkinci dogumlar cok daha rahat oluyo hep bunu dusun
Ben cok zayif dogmusum annemi 3 gun mahvetmisim
Kardesim ali gibi kilosu iyi dogmus cokkkk cok kolay doguvermis
İnsallah seninde oyle olur canim
Keske benimde normal dogum sansim olsaydi
Sezeryan ne de olsa ameliyat

e hadi bakalım çekirdeğinizide alırsınız elinize sahili bi turlarsınız? :KK9::KK9:

Allah seni napmasın hemi gizeeeeemmm! benim vardı kullanmıyorum onu deseydin verirdim hemde innova nın gerçi beğenirmisin bilmem...

sahil soğuk olur sokak araları neyimize yetmiyo :KK9:bide sahile inmek için araba lazım ohoo arabaya yer bul yürü gel bidaha uzun iş sokağın başından sonuna yürürüm 1 saat işte döner dururum deli gibi:KK9:

birden aklıma geldi hiç aklımda yoktu görünce alıyım dedim loreal aldım bacım ne biliyim:KK53:

anaaaammm ben böyle bişi yapsam adam beni boşar :KK53::KK53:

ama ben bişileri yere atmak yerine eşimi cimcikliyorum vuruyorum ısırıyorum :KK52::KK52::KK52:

olur böyle şeyler üzülme...

Benim eşim o kadar geniş ve sakinki insanı çıldırtacak duzeyde :)

Adam dellenmemi bile olgunlukla karsılıyor :)

Ama tabi hamile ve son gunlerim olmasa belki farklı olurdu

sağlık ocağından aradılar gelmeniz lazım son izleminiz var diye gelemem çok dik bi yokuş çıkmam lazım çıkmam imkansız dedim bilgilerimi söyliyim yazın dedim gelmeniz lazım olmaz sizi görmek istiyorum merak ediyorum dedi görmek istiyosanız buyrun gelin dedim kadına bak nasıl çıkabilirim o dimdik yokuşu acaba

slm kızlar tekrardan hayırlı cumalar

ayy 20 dk. durmadan ağladım sebepsiz yere :KK43:
bu bana tanıdık geliyor bide üstüne eşim neden ağlıyorsun dediğinde adama çemkiriyorum omuz silkiyorum iyimi :KK9:
sorduğuna pişman ediyorum adamı ama o sarılınca kendimi iyi hissediyorum sormadan sarılsın oda cnm alla allaaa :KK19:

sağlık ocağından aradılar gelmeniz lazım son izleminiz var diye gelemem çok dik bi yokuş çıkmam lazım çıkmam imkansız dedim bilgilerimi söyliyim yazın dedim gelmeniz lazım olmaz sizi görmek istiyorum merak ediyorum dedi görmek istiyosanız buyrun gelin dedim kadına bak nasıl çıkabilirim o dimdik yokuşu acaba

cnm okudum normal doğuma uygunmuşsun hayırlı olsun inşallah
o nasıl şey yaa
benide son izlemim için aradı geçen hemşirem telefonda nasıl olduğumu sordu anlattım sen sakın gelme hatta artık yat dinlen kendini yorma dedi kilo alıp almadığımı sordu tansiyonla ilgili sorunum olup olmadığını sordu hastaneye gittiğimi anlattım çok heycanlandı en kısa zamanda beni ziyaret edeceğini söyledi
seninki tam tersini yapmış :KK20:
sen takma onu iyi demişsin yorma kendini

Son düzenleme:

Aynı benim durum yaaaa:-)
Benimde sağlık ocağına gitmem için çok dik ve uzun bi yokuşu çıkmam lazım.hiç sevmiyorum oraya gitmeyi:-)
İstanbul un yokuşları adamı öldürüyor ya:-)
İyi cvp vermişsin tebrik ediyorum.
Benim hemşirede kırk kere arar getirmek için.bende ugrarım bi ara deyip oyalarım ama yinede tıpış tıpış giderim:-)

Selammmm kızlar,nabıosunusss:21:
Bugün herkes beni arıyor doğurdunmu die,hayırdır yaaaa:44:
2 kuzenim aradı,bide teyzem,birde kuzenin eşi whatsuptan sordu:26:
yokkk dedim ben bunu doğurmayı düşünmüyorum,dursun orada kime zararı var:KK1:

Birde Ezginin topiğinde enteresan bir olay yaşadım..
ben hamile olduğumu öğrenmeden önce 2012 nisan annelerinde kazayla hamile kalan bir kıza
ayyy yemedik hadii ama yemiş gibi yapalım,hep öyle derler zaten ne kazası fln die
konuştum şakasına takıldım öyle sonrada Allah çok fena cezamı verdi hamile olduğumu öğrendim..
Sonra Nisan annelerine yüzüm kızararak anlattım bunu yaaa kızla dalga geçrim aynısı başıma geldi diye:KK17:
O sırada oradaki başka bi nisan annesi AAAA evet ben sana sinir olmuştum o kıza öyle dediğinde fln dedi...bende büyük konuşmamak lazımmış sende dikkat et dedim..o da yoook imkansız şekerim benim ilki tedaviyle oldu zaten kocamda başka şehirde ayda yılda bi görüşüyoruz dediydiiiiii veeee
BUGÜN TESADÜFEN 2014 TEMMUZ ANNELERİNDE GÖRDÜM ONU..
SÜRPRİZ GEBELİK FLN YAZMIŞ..:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

AMANNNNN ALLAHIM BU NASIL BİR BEDDUA BÖYLE SANKİ BİRBİRİNE LAF SOKAN İNSANLARA SIÇRIYOR
BÜYÜK KONUŞMAMAK LAZIM YAAAA:KK52:

X