2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

ayy hadi hayırlısı Gizemcim benimki de Salı gününe kadar birşey olmazsa Salı günü tekrar görüşelim çatı muayenesi yapalım dedi :) bakalım hayırlısı hakkımızda :)

Gizoooo gözünaydın bebeişim normalle fırlatcan
Yok sezercik falnnn
Kilosuda artmaz korkma en fazla 100 200 alır taş çatlasın

Oo mas kılosu cok gusel.senin durumda cok ii. Sen hiç sezerciğe yesillenme allahın izniyle normal pırtlatırsınn inş. Cok iii. Hade gozun aydın.sana mik mik yolları bacımm:)

beklicem canikom artık bakalım hayırlısı olsun inşş :)

Bak gördün mü hemen sezeyan havaları vurmamış:) belki de taktik yapıyor bilmiyorum ama normal de gayet yapabilirsin yani:) gözün aydın:)

istersen planlı sezeryanda organize edebiliriz karar senin demeyi ihmal etmedi ama
beklicem dedim

ayy hadi hayırlısı Gizemcim benimki de Salı gününe kadar birşey olmazsa Salı günü tekrar görüşelim çatı muayenesi yapalım dedi :) bakalım hayırlısı hakkımızda :)

evet aynen öyle dedi hayatım sancı yine çıkar inş nst'de gittiğimde:26:

Gizoooo gözünaydın bebeişim normalle fırlatcan
Yok sezercik falnnn
Kilosuda artmaz korkma en fazla 100 200 alır taş çatlasın

inş kuşuumm oynar kilosu zaten ya yanılma payıda var daha az da olabilir yanii :)

kızlar bnm bebeğimde kordon dolanması vardı yazmıştm bi ara. dün çatı muaynesi olsum açılmam yoktu bgn az bişi kanamam oldu 1 cm açılmam varmış. ama normol doğum olur diyemem sana doğum sırasında kordon sıkabilir kalp atışlarında düşme olursa sezeryana alırım dedi. bide rahmim sertmiş doğum zor olur dedi. bnm bebişimde tüp bebek zaten riske atamam dedim sezeryana karar verdk yrn sbh 8 de yatışım yapılcak. dua edin bize kızımı sağlıkla bi şekilde kucağıma alayım. Allah hepimizin yardımcısı olsun kolay doğumlarımız olsun inşaAllahh

canımm hadi bakalım hayırlısı olsun inşş doğur gel hemennn :))

bide çatımda gayet uygunmuş normale

dünki mikmik işe yaramıştır belki gizem hem muayene için hem açılma için ay çok sevindim bakalım benimde pazartesi kntrolüm var açılma var mı diye bakar mı acaba bilemiyorum:26:

canım Allah yardımcınız olsun inş. sağlıkla kucağına alırsın bi sıkıntı olmaz inş.

istersen planlı sezeryanda organize edebiliriz karar senin demeyi ihmal etmedi ama
beklicem dedim:)

Hahaha o da iyiymiş:) neyse karalılığını bilsin

Hayırlı olsun şimdiden kolaylıklar diliyorum:)

canım sağlıkla kucaklayın inşallah... bize de haber vermeyi unutma

ben günlük mesaime başlıyorum kızlar yemek yapmam lazım birazda ortalık cıncıklaması yapayım...

belki telefonumun başına gelenleride unuturum teselli olur...

gizem hadi kolay gele bundan sonra
dün geceki muhabbetinizden sonra kesin sez. tarihiyle dönersin diye bekliyodum yanıldım
inşallah hayırlısı olur
37+kaçtasın bugün?
benim 37+2 de 3709 gr denmişti
sonra durdu kilo artışı
uycak mı şu denilenler çok merak ediyorum
aslında doğum yapanlar bebişin kilosunu yazarken en son şu denmişti, şu kadar doğdu diye eklese keşke
kendi istatistiğimizi kendimiz çıkarsak :126:

saolun kızlar inşaAllah herşey yolunda gider.. heyecan bastı:) bnm kızım kilo alamadı son ayında kordondan dolayı sanırım bi dr 3000 gr biri 2800 dedi. sağlıklı olsunda önmli değil kilosu. yazmaya fırsatım olursa ağrım olmazsa kilosunuda doğumuda yazarım inşaAllah

hergün 1 saat yürüyüş var artııkk

Muaynesimi olcaktı Anılın bebişimmm
Ay bu aralar muayne günü olduu
Baktırmadan gelmiyoruzzz

nstye gircekti çatıya bakarmı bilmiyorum canımcım hiç:26:

37+4 kuşuum bilmiyorum artmaz inş:26:

carrefour'a gittik 2 yastık 2 yorgan 2 nevresim tk aldım uygundu english home'la kıyaslayınca.alışveriş sepetinde yer kalmayınca mutfak alışverişini internetten yaparım dedim.carrefour'da sanal market kurmuş
3 saattir yapmaya çalışıyorum tam ödicektim sepeti sildim yanlışlıkla sinirim bozuldu

Canımmmm evet onların geleceği saat bile belli
Rabbim hayırlısı neyse onu yaşat bana diye sürekli dua ediyorum
Ben 2 sine kdr bekleyim diyorum
Kilosu cok korkutuyor beni ama allahım Ne hayırlısı ise onu versin

kızlaaaarrr doktora gidenlerden ses seda var mı?

dün gece yatarken telefonumu yere düşürdüm şimdi telefonum öldü ne görüntü var ne ses

Cnm bugün nasılsın gecti mi ağrın
Bnm hafif sancım var adet sancısı gibi
Aralla bahçede oyun oynadık eve çıktık
Gizem 3.670 kg bebek dedi
Nst te girmiş sancı da çıkmış
Dr çatın müsait demiş
Alışveriş te şuan sora arıcak beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…