2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Tubacım günaydın.
Hatırlamasanda yine bütün gece rüyalarla uğraşmısın hayrdır inşallah canım..

evet sontaydı da dün ben niye öyle yazmışım bilmiyorum canım..
her ne buksa doğum sancısı çekmemek için epidural alıyosun bu defada o zımbırtı var..
bazen diyorumki uyutup beni alsınlar bebeği,3. normal doğum artık bende insanım yaaa
off bugün kendimi sezeryan günümde gibi gissediyorum normal doğuma hiç mi hiiiç halim yok(

hee bu arada k.validemin hatasını anlama gibi bir ayarı yok canım..
o anlatırken bile milleti suçlu buluyor gözümün içine baka baka komşusu bile bişey diyemedi kaldı kadın..
çünkü konuşup konuşup soruyor bide HAKSIZMIYIM AYTEN die
kadında diyemiyor işte şartmı gidip 3 gün kalman dönseydin eve sende gelinin durumu belli,hadi devlet hastanesine götürdü diyelim çocuklara kim bakıcak..ezginin altını dedesi mi değiştiricek diyemiyor kimseee

Gizemmm
ne eğitimi acaba..:26:
bebek bakımı mı,doğum mu..
neyse iyi dinleyin sorucam

Hadi bakalım burcucum hayırlısı olsun
bakalım ne diyecek doktor yarın
bugün toparlayıp git bencede evini hazır olsun
açılman var sonuçta ağrı çekmen normal canım:44:

Canım çantamı kapatmadım derken eksiklerin mi var:26:
eğer öyleyse bende kapatmadım hala bebek bezini hep unutuyorum bir de havlu koyayım şimdi geldi aklıma..
tembellikten değilde bulunabilir şeyler olduğundan önemsenmiyor belkide
yeterki sağlık olsun herşey olur

bide ben çok susadım diyordu, bardakla su içiriyordum yarım su bardağı içti :)

Hayırdır inşallaahhhh:26:
çok garip bir rüyaymış canım yaa
acaba suyun falanmı gelicek diye düşündüm deniz fln görünce
ee sonra bebekte su istiyor dedin..
için mi yanmıştı gece senin yoksa
bakalım hayırlara çıkar inş.

hakkaten iyi olmuş ona... artık hatasını anlasın bizahmet...

benim annemde hergün aramaya başladı beni bgn nasılsın ağrın sancın var mı diye nabız yokluyo

Bnmki de arıyor illa geliiim dedi yok dedim İdo seferleri iptal oluyormuş havadan dedim
Şimdi değil doğumda gelirsin dedim
Gelip hiç durmadan iş yapacak o yapınca bende kendimi mecbur hissedip yapıyorum

Bazen öyle bi psikolojiye bürünüyorum ki eşim de gelmesin doğurayım diyorum ://

Bnmde adet olucakmışım gibi oluyor uykumda hissediyorum
Burcu sende bende Aysunda açılmamızı buyuk sancılarla değilde farketmeden
Atlatırız sanırsam.
Farketmeden gidio doğursak

Bnmde ev dandini bugün bişeyler yapayım diyorum aralda hasta hala
İshal offf Allah yardımcım olsun.
Senin yarın bnmde bugün akibetim belli olucak

amin hayır olsun inşallah hala etkisindeyim. denize yüzmeye giderken kendimi hamile olarak gördüm, hatta mayomu giyeyim diorum bunun içine sığmaz göbeğim diye bikini gibi bişey giyoyorum aman sabahın körü zeten kimse olmaz denizde kim görecek zaten diyorum. sonra annemleri görünce meğer ben doğurmuşum :) böyle habersiz bir anda doğuracam galiba.

sabah kalktığımda hiç susamamıştım ama yavrum benden su ietemişti diye bir bardak içtim hemen.

Beşiğimizi 7 yılda 3. defa süsledim..
Bir de son halimi ekliyorum kızlar:ss:

Denizim,bakalım ne diyecek doktor bende heycanlandım yaa..
takvimine göre gebelik süresini tamamlamış,uzatmaları oynuyormuşsun bu haftadan sonra:18:
Ayyy kuzum benim inşallah bende dua ediyorum sana,bana,burcuya normal doğum isteyen tüm arkadaşlarıma
allah güç kuvvet,kolaylık versin.

Landfloves,Annelik ne kadar garip bir duygu yaaa,rüyanda su istedi diye susamadığın halde su içiyorsun..Gerçek aşk

bizim de son halimiz bu düştü iyice karnım zaten aşağıda taşıdım hep...aralık sonuna kadar oğlumla nasıl dayanabilicez aynı bedende bilmiyorum...:44:

uykun gelmiştir ondan şaftın kaymıştır yavrum normal evet hayır olsun inş. hatırladığım bazı şeylere baktım ama net hatırlayamadığım için önemsemedim hayır olsun inş. Allak akıl fikir anlayış versin inş. ne diyimki bu kv lere... offf offff!

benimde ev temizlemem lazım ama kemiklerim çatlıyor sanki bileklerimin hiç hali yok
evet son zamanlara yaklaşınca iyice tedirgin oluyor insan... senin 19 gn kalmış galiba burcu benim daha az ve ilk olunca KORKUYOOOOOOMMMMM:18::18::18::18:

Benim annem otobüsle fln gelmez babam getirirse gelir ancak özel şöferiynen
aslında annem ablam fln gelselerde şöyle camlarıma tüllerime bi girişseler ama hiç öyle bi hareket yok doğumdan sonra gelip kalırlarsa o zaman yaparlar artık... yada yapmasalar ben yazarım onu bi kenara

dün doğum topu ile doğum videoları izledim bu egzersizleri şimdiden mi yapmak gerek aceba?

kız bende adet olcakmış gibi hissediyorum özellikle geceleri kasıklarımda ve belimde ağrı oluyo öyle açılmamı oluyo?
Allah hakkınızda hayırlısını nasip etsin inş. kızlarr

Beşiğimizi 7 yılda 3. defa süsledim..
Bir de son halimi ekliyorum kızlar:ss:
oooo maşşallah çok fitiz efenim hala beşiğinizde çok sevimli olmuş anam benim ocuğumunki hiç renkli değil

merhaba kızlar kızımın doğum tarıhi belli oldu...
Allahın izni ile 30 Kasım de kızım geliyor inşallah...

ben anlamıyom arkadaş hanginizinkine benziyo benim göbüşüm offff bu ne pis çelişki arkadaşım! hangisi yukarda hangisi aşağıda anlamıyorum üleynnnnnnn

canım Allah hayırlısı neyse onu nasip etsin inş...:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…