2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
kıız nie söylemedinnn hehehe 75buçuktum eve gelınce 70 tım ama sonra bakamadım yarın yıne tartılım bebiş 3380 50 cm doğdu doktor 3500 civarında demişti en son benım göbek 5-6 aylık gibi duruyor haftaya eğer acımazsa sarıcaam belki de iner bilmıyorum kiii
Canım tebrik ederim Allah size bagıslasın minigi

Canım tebrik ederim rabbim sağlıklı bir şekilde büyümeyi nasip etsinnn maşşallahh size

sağolun arkadaşlarım darısı size

foto çekti 2 tane ebe teyzesi çok sevdiler kızımıııı deoağr doğmazz hemeeenn tuttular yanağıma öpüştük kızımla gözleri açıktıııı bocuk boncuk pamuk gibi tertemiz sankı içerde yıkanmış gibi o anı hiç unutmam ama ebe teyzeerinin çektiği ve sonrasında cekılen fotolarımız kayıp hafıza kartımız yandı galıba eşim tamira götürdü yarın alıcak inşallah geri gelir çok üzülürümm olmazsa

Melekcim yaaa ne guzel bi dogum olmuşşş
Pamuk kızını kolla yerime.
Resimlerinize inşallah kavuşursunuz cnm.

Saat 04:00 ana niye böyle gösteriyor ki
Kk da dağıttı herhal :44:
Yada bilmediğimiz bi saat dilimine geçtik

Kızlar günaydın sabah 6:12 de deprem oldu korkuyla uyandım bir daha uyuyamadım akşam baya bi kaynatmışsınız :) Anıl ve Gizem eğitimde öğrendiklerinizi paylaşırsınız artık bekliyorum sabırsızlıkla :)

Gunaydn kizlar benim sezaryen tarihimde belli oldu insallah 29.11.2013 olcak 2 gunumuz kaldi cok heycanliym :) rabbim hepimize kolay agrisiz dogumlar nasib etsin :) sik sik yazamasamda takip etmeye calistm buraya hepinizide biseyler paylasamasakta cok sevdim umarim bundan snra paylasirz hepiniizi cokcana operimmm

canım hayırlı olsun, Allah miniğine de sanada sağlık sıhhat versin

Canım grçmiş olsun allah beterinden sakınsın depremler beni ürkütuyorr

Kızlaar kanal 7 yi açın ferudun kunakta hamilelikle ilgili bilgiler verecekler şimdi reklam var açııın

artık çok sık giremiyorum evdeki int kapattırdık malesef işede gelmiyorum artık haftada bir gün felan geliyorum kendinize dikket edin fırsat buldukça girip bakıyorum sizlere Allah hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin inş. bebişlerimizi sağlıklı hayırlı bir şekilde büyütelim inş.

Kızlar günaydın..
Uykumu almış değilim ağrıdan
Sancıdan uyuyamadım zaten gece..
Sabahta baş ve el ağrısıyla uyandığım yetmiyormuş gibi
Ezginin üstünü örterken kafamı ranzaya
Yatağa dönerken de ayak parmağımı yatağın kenarına çarptım

Aysun gecmiş olsun cnm.
Görünmez kaza işte

Sancın cok mu bebeğim. Hastaneye gidecek misin
Bizdede Aral gitmedi yine okula. Bugunde ishal oldu
İki kere altına yaptı yavrum
Şimdi babanneede bende dinleniyorum

Gizeeeeemmmmm
Anılllll
Belki bende gelirim özelden numaranızı atarmısınız oraya gelince arayabileyim.alırlarmı ki beni isim falan yazdırmadım ki.saat 1 deydi galiba

Kızlar size bişey sormak istiyorum daha kızıma isim bulamadığımız için zor durumdayım kardeşimin ismi elif ama ben elif ismini çok seviyorum koysam olmazmı kızıma teyzesinin ismini annem biraz olmaz felan diyo ama ben istiyorum siz ne dersiniz eşim rümeysa felan dedi oda güzel ama ben biraz daha güncel hayata uygun olsun istiyorum yardım edinnnn

Bnce olur tatlim ndn olmasn bnde bi ara hamilelikten once tabi snin gibi dusunmustm bi kizim var ama bi tane daha olursa teyzesinin ismini veririm diyodm ama bi oglum olcak insallah 2 gun snra :)

Tuğba cım;
Bence koyabilirsin bnm adımı da yengem yeğenime koymuştu
Yani abimin kızının adı oldu.
Neden olmasın.
Ayrıca elif ismi cok guzel bende beğenirim
Bence koyyyy :)

ayyyy yerim yeriiiim nasıl bir tatlılıktır bu maşallah maşallah, RAbbim nazarlardan saklasın. Pamuk oğlunun fotolarını gördüm neşem yerine geldi

doğuma giden var mı doğuran var mı? işyerinden girdiğim için geçmişi uzun uzun okuyamıyorum. :18:

yarın akşam başka bir doktordan randevu aldım bakalım bu saatten sonra doktor değiştiriyorum, nasıl biri acaba.. tanıdık bir ebe bulduk devlet hastanesinden emekli baya deneyimli bir kadın. şimdi özel bir hastanede doğumlara giriyormuş, o kadın ayarladı bana doktoru, ve doğumuma kendisininde geleceğini söyledi.. ben seni normal doğurturum hiç korkma yavrum dedi günde en az 10 doğum yaptırıyormuş devlet hastanesindeyken baya deneyimli iyi bir kadına benziyor nedense çok güven verdi bana, epidurali sordum hiç gerek yok dedi, zaten 5-6 cm açılma olana kadar çekeceğin kadar sancı çekiyorsun 15 dak. sonrada doğum oluyor dedi..

mrb arkadaşlar 36 haftalık hamileyim bugün lavaboda peçete pembemsi oldu tekrar girdiğimde yine biraz oldu ne olabilir acaba doğumuma daha 1 ay var..basına gelen varmı böle bişi

Niye tutamıyomuş acaba kocaman görmüş geçirmiş kadın o tutamıyosa biz napalım
Ölüyorum bunlara yaa bi işe yarıcaklar diye sanki içleri gidiyo
Tek bildikleri uzaktan seyretmek bende de var bu modelden
Ayy bütün sabah agresifliğimle sırt ağrımın yaptığı gerginlikle saydım senin kvne ama mazur gör gizemcm aynından bende de var bir işime yaramaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…