2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
off acile gidiyruz
felçli olan yerim ateş yaptı ve kulağımdan arkaya doğru çok ağrı var
eşim ille gidiyoruz dedi uyuz etti beni...
bence iyileşme süreci ama eşimi tut tutabilirsen

Sonuçta birşey çıkmamış ama gitmeniz iyi olmuş bence de:)

Sezeryan tarihim belli oldu, 38+3 te
7 Aralık Cumartesi sabah 08:00

Hayırlı olsun kolaylıkla kucağınıza alın inşallah..:)

Bana biraz az gibi geldi yediklerin ama doyuyorsan iyiiiii:) yalnız proteini biraz daha arttırabilirsin bence... Gerçi bebeğinn kilosu normaldir....

Bayılıyorum şu tarihi belli olanlara:) sağlıkla kucağınıza alın inşallah:)

mrb arkadaşlar 36 haftalık hamileyim bugün lavaboda peçete pembemsi oldu tekrar girdiğimde yine biraz oldu ne olabilir acaba doğumuma daha 1 ay var..basına gelen varmı böle bişi

Bence doktora görünmende fayda var canım en azından için rahatlar...

canım benimde yegenimin adı adı elif bende istiyordum anneannemin adıda elife'ydi elife yide düşündüm ama sonunda zeyneb sena oldu şimdi erkek annesı olacagım allahın ıznı ıle adını muhammed enes koymayı dusunuyoruz ama yıne bır kızım olsaydı adını beyza yada feyza koymayı dusunuyordum seslendıkce kulagıma çok hoş gelmeye baslamıstı :)

Aysun gecmiş olsun cnm.
Görünmez kaza işte

Sancın cok mu bebeğim. Hastaneye gidecek misin
Bizdede Aral gitmedi yine okula. Bugunde ishal oldu
İki kere altına yaptı yavrum
Şimdi babanneede bende dinleniyorum

Sağol kuzum yaa
yok gitmicem hastaneye,hergünki
rutin ağrı-sancı bu değişik bişey yok canım..
aslında kontrol günüm geçti ama gitmicem işte sancım gelince gitmek istiyorum..
Aynı aral gibi bende de var biliyorum zaten bunların burcuda aynı sanırım kaanda 12.06.2007 doğumlu
Çok geçmiş olsun valla o ishal ve ateş çok kötü bu aralar salgın çocuklarda..
Geçen sene de bademciklerini aldırdık önüne
geçemeyince..

Bence de elif olabilir güzel isim ve de teyzesinin adını alır fena mı yani

mrb arkadaşlar 36 haftalık hamileyim bugün lavaboda peçete pembemsi oldu tekrar girdiğimde yine biraz oldu ne olabilir acaba doğumuma daha 1 ay var..basına gelen varmı böle bişi

doktora git bence hiç bekleme canım
kasılman,bel ağrın fln var mı
ayy onları bile bekleme bence
dünki bebek kaybımızdan sonra
Allah korusun ihmale gelmez tatlım

Bugün temizlikçi yarım günlük geliyor doğuma çok az kaldı ya sezeryan salı ama bence bu durmaz gibi

Durur durur merak etme özge
sahiden ama benimkide her gece çıkacakmış gibi
kasılıyor,zorluyor,itiyor kendini resmen ama sabaha
hala orada oluyor

doktora git bence hiç bekleme canım
kasılman,bel ağrın fln var mı
ayy onları bile bekleme bence
dünki bebek kaybımızdan sonra
Allah korusun ihmale gelmez tatlım[/QUOTE]

idrar yollarımda enfeksiyon var ilaç kullanıyorum acaba o yapmış olabilir mi ki dedim piyeloseptly ismindee...

K.valideme gittiği aşure mevlütlerinde vs bir laf sokmuşlar içine oturmuş kızlar
dün komşusu gelmiştide,doktora giderken aşağıya uğramıştım bende ona anlatıyordu
diyoki,bana diyorlar ki aysuna mevlütü niye haber vermedin,onu niye getirmedin diye soruy
or herkes..ya nasıl gidecek haline baksana doğumu geldi,ablamda dediki ee doğumu geldiyse kocanı niye
bıraktın orada napıcak adam tek başına bişey olsa.dedimki diyo hiç bişey yapamazsa devlet hastanesine atar 5 dk.

yok yaaaa dedim,o kadar herşeyi planlamışken neden devlet hastanesine gitmem ben sakın kendinizi buna hazırlayıp
acil bir durumda fln beni oraya götürmeye kalkmayın dedim..Büyük konuşmayayım ama ıkınmam falan gelirde yetişemezsek ancak
giderim devlete dedim...

annesi,eltisi,ablaları fln kızmışlar belliki doğumu gelen kızı niye kocana bırakıp geldinde 3 gündür burdasın diye
ohhh iyi olmuş ona nasıl sevindim anlatamam,dinsizin hakkından imansız gelir

kızlarrrr yeni uyandım tünaydın... çok tembelim biliyoreeeee

bugün rüyamda topikten birilerini gördüm ama kimdi unuttum ya doğuma giden var mı?

niye unuttum diye kızmayın kızlar çok karışıktı rüyalarım bgn ve topikteki rüyam kalabalıktı üstünede 2 rüya daha gördüm... tek hatırlayabldiğim ölü bir balık gördüm ama onda siz yoktrunuz korkmayın

güünaydınnn uyuya kalmışımmm hazırlandım eğitilmeye gidiyoruuuzz
hepinizi kocamaaan öpüyorum

aysunun anlattığı doğru anılcım benim mik mik beklentim gizemdendi ama bizişaşırtan sürpriz bi isim oldu

bilmemki hamişleri tutuyomu tutmuyomu ama beni tutmadı hatırladığım kadarıyla...
bende karnım aç kesinlikle uyuyamazdım.. gece uyku arasında acıkır uyanır kalkar yer öyle yatardım

ona sonta diyolar galiba hiç hoş bişi değil ya Allahım sen kolaylık ver... zaten tutmak mümkünmü anam sıkıyosa tut... tutta kaçır altına

Kızlaar kanal 7 yi açın ferudun kunakta hamilelikle ilgili bilgiler verecekler şimdi reklam var açııın
kız ben o sırada uyuyodum nee olmuş ne bitmiş önemli bişiler anlattı mı?

güzelim kadındoğum doktorunu ara anlat böyle böyle de ağrım sızım yok kasılmam yok ilaçtan olabilir mi de? tedbiri elden bırakmamak lazım... dün çatal muayenesi fln yaptırdınsa ondanda leke gelebilirmiş ama?

Pfff
Kalkıp evi toparlamam lazım
Akşama bahçelievlere geçicez Derin okuldan gelince
Yarın sabahtan da erkenden doktor
Hiç bişe yapmaya halim yok offf süpürgeydi bilmemneydi nası olcek bu işlerrrrr
Herşeyi düzgün düzenli bırakmam gerekiyo
Belki doğrupta dönerim eve
Böyle söyleyince de ne garip geliyo
Hastane çantamı falan alıp gidiyorum dra iş ciddi sonuçta

Yaa ben geceleri bile hissediyorum sancımı resmen
Rüyamdamı sancı çekiyorum gerçektemi ayırt edemiyorum :26:
Çok garipppp :44:

idrar yollarımda enfeksiyon var ilaç kullanıyorum acaba o yapmış olabilir mi ki dedim piyeloseptly ismindee...

walla orasını sen bilicen tatlım..
mesela ben fitil kullandım bi süre hergün
suyum gelirmiş gibi fazla fazla akıntı geldi
fitilden olduğunu bildiğim için panik yapmadım

şimdide sen peçeteye silince nerden geldiğini bilmiyormusun bu pembeliğin..
idrarın mı pembe renk :26:
anlamadım ki ben:26:

Kız şiddetli bel ağrılarım başladı artık yürüyemiyorum

canım şiddetli bel ağrında olsa doğum sancısı çok başka bir durum
bel ağrın olması normal çünkü karnın iice ağırlaştı bel dayanmıyor
yaaa öyle bişeyki doğum sancısı gelince bağırtıyor geldiğini biliyosun,çıkınca da ağrı gidiyor çıktığını anlıyorsun..girip-çıkan şiddetli sancın olursa kork

hakkaten iyi olmuş ona... artık hatasını anlasın bizahmet...

benim annemde hergün aramaya başladı beni bgn nasılsın ağrın sancın var mı diye nabız yokluyo

zaman daralıyor , beni bir heyecan basıyor , allaamm ben cokmu tembelim çantamı kapatmadım biliyomusunuz daha , 37+4 günlüğüz , tembelim evet , birazda işten fırsat bulamıyorum , bu hafta çıkıyorum izne artık kızlar , dün akşamda hlıları yıkamaya verdim hafta sonuna gelicek inşallah , daha cok işim var , ne çanta kapatması :)) allam nolcak bu ben

ben rüyamda erkenden kalkıyorum denize gidecem biraz yüzeyim diyorum, bir arkadşımla karşılaşıyorum oda benide bekle beraber gidelim biraz işim var diyor, bekliyorum bekliyorum 2 saat geçiyor kızın işi bitmiyor, sinir oluyorum sabah bitti öğlen olacak diyorum ben gidiyorum.. denize bir bakıyorum kocaman dalgalar çıkmış, giremiyorum tabi.. sonra bir bakıyorum benim ailem eşimin ailesi hepsi bir masada oturmuş deniz kenarınd birde oto koltuğunda bir bebek var, aaa diyorum doğurmuşmuyum ben utkuyuuu.. gidip seviyorum hemen kocaman yemyeşil gözleri vardı.. sonra eve geliyoruz bakıyorum yürüyor koltukları tuta tuta.. ya ne zaman yürümeye başladı daha bebek olmadan diyorum.. sonra üstüne bakıyorum içinde bez yok, aa bez bağlamamışız diyorum oda anne çişim yokki benim olunca söylerim diyor.. içine çıtçıtlı bady giydirmiş annem ama çıtçıtları kapanmamış, tüh diyorum ne kadar küçük almışım kıyafetlerini..

hala gözümün önünde yüzü falan. çok garip bir rüyaydı. hayırdır inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…