2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
kızlar el ve ayak tırnak kesme seansıma başlıyorum bakalım kaç saat sürecek

ayy ben geçen ayak baş parmağımı biraz dipten almışım çok berbat acıyo ama hızlı uzamadığı için kırkım çıkana kadar bile idare edebilir aman dikkat et kolay gelsin

baksana ben de attım ne kadar sarkık duruyo

ayyy evet tatlım senin de maşallah iyice inmiş,normal doğumumu bekliyorsun:26:
bende genelde yukarda taşırım,hatta geçen seferki hamileliğimde de doğuma giderken bile inmemişti o kadar:44:

hee yaa,halada alamadım uykumu..
dün 4de yattım,herifin yanına girince uyandı küçük kızlar gibi sevmeye başladı beni yatakta..
bi mıncıklıyo,bi gıdıklıyo bi şebeklikler böleee..saat 5,30da uyudum ve 10da kalktım offfffffff

sağol bitanem iltifat ediyosunnnn
yaaa güzelmi sahiden beşik,ben vicdan yapıyorum biraz 2 çocuğun eski beşiğini süsleyip
Duru'ya hazırladığımız için..bir traftanda haksızlık olmadı diyorum hepsi aynı yerde büyümüş olacak diye bilemedim kiii:26:

merhaba kızlar kızımın doğum tarıhi belli oldu...
Allahın izni ile 30 Kasım de kızım geliyor inşallah...

Hayırlısıyla gelsin minik kuzucuk..

ayyy evet tatlım senin de maşallah iyice inmiş,normal doğumumu bekliyorsun:26:
bende genelde yukarda taşırım,hatta geçen seferki hamileliğimde de doğuma giderken bile inmemişti o kadar:44:

yok sezeryan olucam ama daha hafta olarak küçük olduğumuz için doktorum tarih vermiyo ama bebeğin ağırlığı 3600 civarı :26: henüz 35+2

merhaba kızlar kızımın doğum tarıhi belli oldu...
Allahın izni ile 30 Kasım de kızım geliyor inşallah...

Hayırlısı ile sağlıkla kucağınıza alın inşallah:)

kızlar el ve ayak tırnak kesme seansıma başlıyorum bakalım kaç saat sürecek

Offf dün ben de kestim ama zorlandım bayağı çok kastırmamak gerekiyor...

aynı haftadayız senle, büyüklük aynı gibi, ama benimki hala yukarda duruyor :44:

ama ben hep aşağıda taşıdım nedense bi çıkmadı yukarı gerçi şimdi kaburgama tekme yiyorum ama kafa sürekli aşağıda kemiklerimin arasında afedersin bacaklarımı ayıra ayıra yürüyorum altını doldurmuş bebekler gibi bu şekilde 4-5 hafta daha nasıl geçer bilmiyorum

Benim de karnım bu hafta iyice aşağıya düştü ... Mide yanmalarım bitti çok şükür karnım düşünce midem rahatladı sanırım :)

yok sezeryan olucam ama daha hafta olarak küçük olduğumuz için doktorum tarih vermiyo ama bebeğin ağırlığı 3600 civarı :26: henüz 35+2

oou tombiş bir bebek olucak desene
işin zor ama aşağıda taşıması zordur eminim canım yaa Allah kolaylık versin

Hem sen beşik gayet iyi görünüyorsunuz...:)

Dimi,beşikte benim gibi sağlam çıktı

Amannn efenim,o senin bizzat kendi taşlığın
kız göbeği yukarda mı oluyomuş,inmiyor mu yani:26:
canım benim yaaa bende seninle gurur duyyorum
sonuçta aynııı benim çocuklar gibi olucak araları,2015te de kızını alıcaksın inşallah kucağına

kilosu baya öndeymiş bebeğinin, tosuncuk geliyor demek, rabbim sağlık sıhhat versin inşallah. ben 18 kasımda gittiğimde 2600gr'dı kilosu.. yarında kontrolüm vr bakalım kaç gr olmuş.. sen nst'ye falan girdin mi? veya rahim ağzı uzunluğu gibi bi kontrol yapıldı mı? bana en son gittiğimde bi sonraki kontrolde bakarız demiştide doktor. gerçi o başka doktordu şimdi başkasına gidecm

oou tombiş bir bebek olucak desene
işin zor ama aşağıda taşıması zordur eminim canım yaa Allah kolaylık versin
sorma çok zor ama mecbur keyfi ne zaman olursa o zaman gelicek bekliyoruz bakalım...

canım bizim bebek iri olduğundan 33.haftamdan beri her hafta giriyorum nstye...ama dediğin diğer kontrol olmadı sezeryan olucam allahın izniyle...

Ayyyy ölüyorum şuanda yorgunluktan resmen
Sildim süpürdüm toparladım evi
Ama biraz pasaklı karı işi oldu yarım yamalak
Napam artık olduğu kadar olmadığı kader

Offf ağzından bal damlıyo denizim yaa keşke öyle olsa hiç hisetmesem böle ufaktan ufaktan açılsa ne güzel olur Allahım ya
Aralda virüs bakteri fln kaptı galiba yaa ishalle atar inş o mikrobu bol su içir bari kuzumm :26:

Amiiiiiiiin amiiin inşhayatım
Az önce ezan okunuyıdu bende dua ettim hepimiz için kolaycacık sağlıklı doğuralım diyee

Tubişimm bnm takvime göre 19 varda
Açılmam var dedi ya bnm daktır açılma artmışssa doğuma alcak beni yarın
HAkkımızda hayırlısı olsun
Şu saatten sonra her an herşeye hazırladım kendimi
Sonuçta haftası iyi kilosu iyi kızımıda 38 de doğurmuştum
BİTEk suni sancıdan korkuyodum ama rabbim dayanma gücü verir biliyorum
Zati artık kendimi 70 yaşında gibi hissetmektende bıktım
Doğurup enerjik çılgın hallerime geri dönmek istiyorum bir an önce tatlım

irilik dediğin ne kadar acaba bebiş?

enerjilerimiz geri gelir di mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…