2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
ne çektik bu parmaklardan sen ben SENAYAHU=)
inşallah geçecek yoksa çocuk doğduğunda kucağıma dahi alamam bebeğimi
kırılır herhalde çıt diye parmaklarım=)

ben de düzenli alayım bari cnm
sinir bozucu ya, üstümü eşime örttürüyorum, tutamıyorum bende aynen yorganı
valla geç oldu zaman bulmam ama beraberiz işte :)

geçmiş olsun arkadaşım Allah şifa versin geçiciymiş inşallah biliyorsun anıldada oldu

yaa nadıl ulaşamassın nasıl bir dr muş bu acil doğumun olsa ulaşamıyosun.. yüzyüze konuşmaya da gitmedin mi..

teşekkür ederim amin, inşallah atlatacağız bakalım.

esra evet adam tlflarına bakmıyor, hastaneyi aradım kaç defa acil olduğunu söyledim ama cebinden arayın bizim de yapabileceğimiz bişey yok dediler.. hatta hastanedeki başka bir kadın doğumcuya bağladılar ama oda kendi doktorunuzla görüşmeniz gerekir ben bişey diyemem dedi.

hastaneye gidemedim çünkü o sırada tıp fak. hastanesindeydim orda kontrollerim yapıldı akşama kadar 7 ayrı doktor baktı.. hiç biride ne tam bir teşhis ne de tedavi bulamadılar.. benimki yavaş ilerliyormuş normalde 3 gün içinde atak yapıp yavaş yavaş geçermiş, ama bendekinde başka bişey olma ihtimali varmış doğumdan sonra MR çekilip incelenecek.

anılcım çok teşekkür ederim ilgin için.

ben bu hafta izne ayrılacam sanırım. 37'ye kadar çalışmak isterdim ama işyeri müdürümde artık dinlenmem gerektiğini söyledi izne ayrıl dedi. moralim bozuldu izin sonunda iki hafta erken ayrılacam bebeğimden.

Geçmiş olsunm canımmmmm
nar da yee o da bol vitaminli bir meyve ama dr una sor olmadı en zından günde 2-3 kere belki parol önerir..
hiç almayıp ilerlemesinden iyidir..
sağol tatlım ya, aslında nar yicem ama internette türlü türlü yazılar var, kimi hamilelikte nar yenmemeli diyor, kimi nar şifa deposu diyor, karmakarışıığım, Allahtan vücut kırgınlığım yok ama burundan nefes alamamak ne kötüymüş yaaaa

Merhaba güzel anneler ben ne zamandır yazamıyorum ama okuyarak takip etmeye çalışıyordum Perşembe günü kontrol için doktora gittim açılma ve düzenli sancılarım oldu doktor hastaneye yatırdı neyse cuma günü sancılarım ve serumlarla durduruldu eve geçtim elimde 10 sise serumlarla neyse doktorum Cumartesi tekrar çağırdı ve dogum sancıları başlamıştı 35+5 ti daha minik kızım o gece tekrar hastaneye yatırıldım doktorum arkadasımdı gece aynı odada kaldık sürekli nst ye bağlandım ama kuzum dayanamadı sabah 3 dk da bir gelen sancılarla sezeryane alındım ve sonuc spînal ameliyatla 3 kg aglayarak ameliyathaneyi inlerin Miramız doğdu hersey normal görünüyordu ama öyle olmadı bebeğimi kuvoze aldılar ben eve çıktım o hastanede ciğerleri gelişmemiş yoğun bakımda kalacak ne olursunuz dua edin bebeğime elim boş geldim süt sağıyorum ama içirmiyorlar zaten sütümde az geliyor ne olursunuz dua edin kızlar sancınız olursa sakın ihmal etmeyin hemen doktora gidin hepinize sağlıklı doğumlar dilîyorum doğum yapanlarında çocuklarıyla beraber uzun ömürler diliyorum

ben de düzenli alayım bari cnm
sinir bozucu ya, üstümü eşime örttürüyorum, tutamıyorum bende aynen yorganı
valla geç oldu zaman bulmam ama beraberiz işte :)
evet çok uyuz bir durum üşüyorum ve üstümü örtemiyorum
yastığımm kayıyo düzeltemiyorum eşime seselnmeye bile uyuz oluyorum biş becerip yorganı bile çekemiyorum diye.
olsun geçicek cnm...
ben düzenli içtiğim halde bu durumda içmesem ne olacak acaba.
eğer bu ağrılarla birlişkte tansiyon yükselmesi varsa tehlikeli bir durum oluşuyormuş ne alaka bilmiyorum ama dr um söyledi
sadece ellerimde eklemlerin ağrıyorsa o sorun değil demişti.
Ne demek canım ben sadece yaşadıklarımı ve sürecimi anlattım keşke yardım edebilseydim ama elimizden bir şey gelmiyor.
Hiç üzülme sonuçta evde durman da bebeğin için.ilerllemesin rahatsızlığın diye.belki çalışsan daha çok ilerlicek ve ilaca başlamak zorunda kalacaksın.
Vardır her işte bir hayır.Dur bakalım bak başımıza gelmeden anlamıyor insan bunları.
ne duyduk ne gördük hamilelikte böyle bir sorun

ben dün öğleden sonra nörologa gittim, yüz felci geçiriyormuşum.

Canım çok geçmiş olsun yaaa inş gçer bi an önce
Allah şifa versin...

Aynen kuzum yaa çok duygulandımm
5 gibi konuşmuştuk gece bi baktım fotoyu attı bana şimdi bitti bak diye
Her an olabilir ben yapiyimde nolur nolmaz diyoo
Saolsunlar ne diyimmm

Denizcim nası oldu Aral
Gittimi okula evdemi?

Ah canım en kısa zamanda bebeğin kollarında olacak canım inşallah maşşallah kilosuda çok iyi sen bol bol dinlen bebeğin için süyit olsun annesi gözünüz aydın

denizzzzzz

nedense aral aklımda 1. sınıf diye kalmış.

olsun bizimkide anasınıfına gidiyor.

okul açıldı açılalı bi o hastalık bi bu hastalık..

aral nasıl oldu???????????

Sagol canım sorduğun için Aral yanımda sabaha kdr ateslendi.
Okula yollamadım bugün.
Şuan iyi dinleniyor tablette oyun oynuyor
Ara ara terliyor ateşi çıkıyor

Denizim durum nasil ya aklimdaydin kasilmalarin falan birazdaha bekle hadi benim 3 aralik sezeryan tarih esin aana demisya 3 aralik ayni gun dogum olurmus 3.12.13:)

Bugün daha iyiyim özge. Ama bnm 5 dk da bir çişim geliyor.
Sizin tarihiniz cok güzelmiş
3.12.13

Canım öncelikle gözün aydın
İnş bi an öncede çıkar küvözden yavrun sen canını sıkıpta sütünden olma
Dualarımız sizinlee

bizimm gebeliğimiz büyük diye sıkıntı yaratmıyor ama sen gene de için rahat etsin yeme o zaman canım
ıhlamur ve hurmalarda ilk aylarda zararlıydı şu an hurma çok öneriliyor.
sen bilirsin ama canım..
Canımmmmm Allah bağışlasın gözün aydın...
Tabi ki dua ederiz ne demek....Allah şifa versin
burda kaç tane arkadaşımızın bebeği solunum desteği için cihaza bağlandı.
sütünü de takma=( yetmezse mama verirler ne olacak.mama da anne sütüne çok yakın artık.
Dularımıza dahilsin canımmm...üzülme ne olur=( bi bakmışsın zaman geçmiş elinde bebeğin evine geliyorsun.

Canım geçmiş olsun senin erken doğjm rıskın vardı bence ihmal etme ara dr sor benımde sol kasıktaydı iştr yavaş yavaş doğum hazırlıkları bunlar davetsiz mısafır nezaman grlecegı belli olmaz ayrıca ben ecrınde hıc nar yemedım korkudan ama bunda yedım korkma ye. Canım allahın ıznıylr bısı olmaz

Allah korusun beyin kanaması semptomuda olabilir o zaman
ben mütemadiyen ölçüyorum içsel dürtü
şükür iyi tansiyonumda
bebişlerimizi tutmakta sorun çıkmaz inşallah

canım cok uzuldum .geçmiş olsun acil şifalar diliyorum...

Migescim; ne kdr zor seyler yaşamışsın Cnm.
Allah seni bebeğine Mirana kavuştursun.

Canlarım teşekkür ederim=)
Biraz basitgene oldu ama olsun el emeği işte.Ben yaptım dicemm=)
Buyurun gelin beklerim hepimize yetecek kadar varr.hep birlikte yiyelim ağız tadıyla inşallah..

Sen benim yerime arasın poposundan küçük bir ısırık al:)

Hayırlı uğurlu olsun... İsmiyle yaşasın sağlıklı mutlu bir ömrü olsun...

ben dün öğleden sonra nörologa gittim, yüz felci geçiriyormuşum.

Sana da geçmiş olsun canım... İş meselesini düşünmemeye bak derim... Yine şükür et bu haftaya kadar çalışabilmişin... Ben de sonuna kadar çalışmak istiyordum ama 33+0 da sadece bir hafta çalışabilir raporu almışken zorunlu olarak izne ayrılmak zorunda kaldım... Çok üzüldüm izin için ama ne yapayım bebeğim böyle istedi diye düşünüyorum...

Allah sağlıkla sıhatli kucağınıza almanızı nasip etsin minik Mira'yı... İsmine de ayrıca bayıldım:) ben de kızıma hep bu ismi koymak istemiştim nasip değilmiş:)

miges inşallah bebeğini sağlıklı bir şekilde alırsın kucağına, ciğerleride gelişir en yakın zamanda yavrunuzla dönersiniz evinize. inşallah canım. Rabbim kimseye acı göstermesin hepimizin hem kendimiz hem yavrularımız için sağlıklı bir şekilde doğumlarımız olsun inşallah.

canım cok uzuldum .geçmiş olsun acil şifalar diliyorum...

amin canım teşekkür ederim. ilerlemesin de ben bu halime razıyım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…