2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
dün giremedim öğleden sonra hep hastanedeydim. ne olacak bilmiyorum moralim çok bozuk.. papatya ne yaptı acaba, onuda okuyamadım.

Nörolog MR istedi ama MR merkezi sorumlusu ben bu sorumluluğu göze alamam çekmem dedi. Tıp fak.ne gönderdiler onlarda çekmek istemedi, ilaç tedaviside iyi değil dediler. bugn yine gidecem duyma testi falan istediler..

ve ben dün saat 2'den akşam 8'e kadar kadın doğum doktoruma ulaşmaya çalıştım, çünkü onunla görüşmemi istediler.. ama adama ulaşamadım cebinide muayenesinide açmadı.. bir daha da ona kesinlikle gitmeyecem.. bu saatten sonra bir de doktor hastane arayacam.

yaa nadıl ulaşamassın nasıl bir dr muş bu acil doğumun olsa ulaşamıyosun.. yüzyüze konuşmaya da gitmedin mi..

günaydın güzel hamişler...uykusuz her gece....yine uyuyamadım..bakalım bu gun bize hangi bebişler sürpriz yapıcak...

Ayy bu arkadaşım deli yaa :KK53:
Bgn ona dedimki perşembe dr doğuma alabilir belli diil falan
Hemen olaya girişmiş işten gelince :KK9:
Az önce bana attığı fotoya bakın :KK16:
Eki Görüntüle 873307

oo kızlar ne şanslısınız:)) bi kurabiye yapanım bile yokk:KK43: böyle arkadaş istiyorummmmm:KK52:

Günaydın kızlar..
Oğlumuz devrim çağan 25.11.2013 saat 09.05 te 3460 gr 50 cm olarak spinal sezeryanla dünyaya geldi.. İyiyiz emmeye birbiriöize allşmaya çalışıyoruz..

Herkese hayırlı kolay doğumlar

Sonra tekrar detaylı yazarım..

ooo bebişler her geçen saat artıyo...hayrlı olsun..allah analı bablı büyütsün..
ben dün öğleden sonra nörologa gittim, yüz felci geçiriyormuşum.

allah alah ya.anıldan sonra sende de mi...geçmiş olsun canm ya..stres yapma..allah şifasını versin...gebelikte oluyor demekki...

Günaydın.
Dün uyumuşum yine
Anıl ve burcu kurabiyeler bi harika
Kıskandım. Değil bunları yapacak derdimi dinlicek arkadasım yok..

Aysunum yazdıklarını okudum.. Altına imzamı atıyorum.
Face de cocuğumun resmini bile beğenmiyorlar
Biride araba aldık diye laf sokmuştu
İnsanlar cok kötü yürekli.
Bencil
Nankör
Ve kıskanç..!
Bnm en yakın arkadasım kocam
İkimizde saf yurekliyiz.. Temiziz

tatlım hazır hamur mu ? cok güzel olmuş .Allah agız tadıyla yemeyi nasip etsin :) bu arada manisada olanınız var mı ? yada kocaelinde ?
yok kuzum biz nasıl yapcaz onu=))boya sı daha pahalıya gelşr hazır aldım üstte ki şeker hamurunu
Ayy bu arkadaşım deli yaa :KK53:
Bgn ona dedimki perşembe dr doğuma alabilir belli diil falan
Hemen olaya girişmiş işten gelince :KK9:
Az önce bana attığı fotoya bakın :16]
Ayy burcuuu seninkliler de şaahne
sende duygulandın mı görüğnceee
insan değer verildiğini anlayınca çok mutlu oluyooooo
evet canım .bir arkadaşıma da doktoru demiş artık kilo almasını bekleme diye,hatta boy bile son 4 haftada en fazla 5 cm uzuyormuş canım.benim bebiş 45.5 cmdi. doktor bana 5 cm uzar anca dedi başka uzamaz dedi.bebişin cok kilolu olmasıda iyi değil ,annede seker var demek o zaman.eskiler der ya ben oğlanı 5 kilo doğurdum kızımı 4.5 kg gibi .aslında cok iyi bişi sanarak söluolar ama aslında sekerden ve kendi hayatları ve bebiş tehlikde de haberleri yok .örnek kayınvalidem :KK70: fazla kiloyu cok iyi sanıolar ....
Bneim ki son 1 ay da 1 cm uzsadı
dr bu 4 hafta dada olsa olsa 2 cm uzar dedi tatlım haklısın boy artmıyo ama kiloyu bilmiyordum
valla rahatladım
her o sedyeye yattığımda,iyi mi kalbi nasıl suyu nasıl KİLOSU KAÇ demekten daraldım
Günaydın kızlar..
Oğlumuz devrim çağan 25.11.2013 saat 09.05 te 3460 gr 50 cm olarak spinal sezeryanla dünyaya geldi.. İyiyiz emmeye birbiriöize allşmaya çalışıyoruz..

Herkese hayırlı kolay doğumlar

Sonra tekrar detaylı yazarım..
Oyyy kuzuuuuuu
Tebrik ederim canımmmmmm.Allah analı bbabalı işmiyle büyütsün geçmiş olsun atlattın=))
]

yok kuzum biz nasıl yapcaz onu=))boya sı daha pahalıya gelşr hazır aldım üstte ki şeker hamurunu

Ayy burcuuu seninkliler de şaahne
sende duygulandın mı görüğnceee
insan değer verildiğini anlayınca çok mutlu oluyooooo

Bneim ki son 1 ay da 1 cm uzsadı
dr bu 4 hafta dada olsa olsa 2 cm uzar dedi tatlım haklısın boy artmıyo ama kiloyu bilmiyordum
valla rahatladım
her o sedyeye yattığımda,iyi mi kalbi nasıl suyu nasıl KİLOSU KAÇ demekten daraldım

Oyyy kuzuuuuuu
Tebrik ederim canımmmmmm.Allah analı bbabalı işmiyle büyütsün geçmiş olsun atlattın=))
]

anılcım nasıl oldun merak ettimm

ben dün öğ
dün giremedim öğleden sonra hep hastanedeydim. ne olacak bilmiyorum moralim çok bozuk.. papatya ne yaptı acaba, onuda okuyamadım.

Nörolog MR istedi ama MR merkezi sorumlusu ben bu sorumluluğu göze alamam çekmem dedi. Tıp fak.ne gönderdiler onlarda çekmek istemedi, ilaç tedaviside iyi değil dediler. bugn yine gidecem duyma testi falan istediler..

ve ben dün saat 2'den akşam 8'e kadar kadın doğum doktoruma ulaşmaya çalıştım, çünkü onunla görüşmemi istediler.. ama adama ulaşamadım cebinide muayenesinide açmadı.. bir daha da ona kesinlikle gitmeyecem.. bu saatten sonra bir de doktor hastane arayacam.
Canım ben dün ya da pazar sana uzun bi cevap yazdım ama görmedin sanırım
numaramı veriim detaylı konuşalım demiştim ben çok dr a göründüm
3 jinekolog gördü 3ünün onayıyla ilacı kullanmaya başladım
ammmmmmmmaaaaaaaaaaaaaaaaaa
eğer ki kulak iltihabın ya da vucundunda ciddi biktarda iltihap varsa CRP n fazlaysa ilaç kortizon yasak kesinlikle
senin dr lar niye izin vermedi ya da benim kiler niye izin verdi onu anlamadım.
2 si aynı hastane de 1 i farklı hastanenin dr u..

Eğer öğrendiğin birşeyler olursa bana da yaz.hoş ben çok araştırdım ama tırt yani.beklemekten başka seçenek yok

denizzzzzz

nedense aral aklımda 1. sınıf diye kalmış.

olsun bizimkide anasınıfına gidiyor.

okul açıldı açılalı bi o hastalık bi bu hastalık..

aral nasıl oldu???????????

aaaay bir hafta daha sabredebilse keşke minnakın, annen geldimi canım tek değilsin dimi???

Yok canim kimsem yok femizlikci gelcektl yarina kaldi gobegimin ici aciyorya zagen cuma gunu insallah aneztezi dr beni gorecel yavas yavas. Hazirlik sen nealemdesin canimmm

Buarada deniz ecrin ateslendiginde bogaz enfeksiyonunda ben direk sogan suyunu sikip veriyorum tuhaf gelebilir ama benim ecrinime cok iyi geliyor ilac yerine onu veriyorum artik gogus uclarinada sogan suyunu surmek lazim

Buarada deniz ecrin ateslendiginde bogaz enfeksiyonunda ben direk sogan suyunu sikip veriyorum tuhaf gelebilir ama benim ecrinime cok iyi geliyor ilac yerine onu veriyorum artik gogus uclarinada sogan suyunu surmek lazim

emen çocuk için mi son cümle? pedagog olarak önermiyorummmm

inanılmaz bir eklem ağrısı ile uyandım, hala ellerimi açıp kapatamıyorum, ne eksikliği sizce bu ?
demir hariç vitaminlerimi çok düzenli almıyorum, ondan olabilir mi??

Yok canim kimsem yok femizlikci gelcektl yarina kaldi gobegimin ici aciyorya zagen cuma gunu insallah aneztezi dr beni gorecel yavas yavas. Hazirlik sen nealemdesin canimmm
gribal enfeksiyon geçiriyorum, bol su ve c vitamıni tüketmeye çalışsamda 4 gündür kötüyüm, ufak ufak sızı hissediyorum sol kasığımda cuma kontrolum var diye gitmiyorum ama tedirgin oluyorum sancımı acaba diye, bir işin acemisi olmak çok kötü yaaa:KK14:

inanılmaz bir eklem ağrısı ile uyandım, hala ellerimi açıp kapatamıyorum, ne eksikliği sizce bu ?

oo bunlar yenı mı başladı sende..bende yaklaşık 1 aydır..her sabah şiş parmaklar kapatmakta zorlanıyoum gün içinde yavaş yavaş soğuk suyun altına tutarak kendine geliyolar..şişlik hiç inmiyor tabi de..birde o kadar uyuşuklar ki..dr sadece b12 verdi o da fos çıktı...benımkı sanırım doğumdan sonra geçicek..

oo bunlar yenı mı başladı sende..bende yaklaşık 1 aydır..her sabah şiş parmaklar kapatmakta zorlanıyoum gün içinde yavaş yavaş soğuk suyun altına tutarak kendine geliyolar..şişlik hiç inmiyor tabi de..birde o kadar uyuşuklar ki..dr sadece b12 verdi o da fos çıktı...benımkı sanırım doğumdan sonra geçicek..

şişim yok aslında
sadece elimde, çok şükür kramp flnda olmadı
b12 çok ilginç geldi bana, magnezyum yada potasyum diye düşünüyorum nedense

cnm sen yeni yeni girdiğin için bişzi görmedin demek=))
ben 3 aydır aynı şikayetten gitmediğim dr kalmadı
nasdıl bir eklem ağrısı anlatamam gün için de de devam ediyor
yorganı çekememek yataktan kalkamamak
parmaklar komple kitleniyor saçımı bile toplayamıyorum
tüm göründüğüm romatolog ftr kadın doğum hepsinin rutin hamilelik rahatsızlığı olduğunu bildirdiler.
çekmekten başka çare yok
ben günde 3 kere calsiyum magnezyum alıyorum
gribal enfeksiyon geçiriyorum, bol su ve c vitamıni tüketmeye çalışsamda 4 gündür kötüyüm, ufak ufak sızı hissediyorum sol kasığımda cuma kontrolum var diye gitmiyorum ama tedirgin oluyorum sancımı acaba diye, bir işin acemisi olmak çok kötü yaaa:KK14:
Geçmiş olsunm canımmmmm
nar da yee o da bol vitaminli bir meyve ama dr una sor olmadı en zından günde 2-3 kere belki parol önerir..
hiç almayıp ilerlemesinden iyidir..

X