2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

bende acikcasi hemen gitmek istemiyorum. nisan sonuna kadar dayanicam eger bebek varsa. o zamana kadar duser mi kalirmi belli olur en azindan.

evttttttt kizlarr yukaridaki tabloya gore bilgilerinizii verinnnn
renklensin topigimizz zeynooo ve yesim sizde guzel annelerrrrr

Agzin bal yesin ne diyim :)) ins hamileyimdir testte cok zor gorulen hayalet b ir cizgi var ama belkide benim gozum yanildi.
neyse olmadi sileriz napalim kismetten otesi olmuyor
adim yesim 28 yasindayim 4. hamileligim ama 2. bebegim olucak maalesef 2 kaybim var.
2. bebis yazsan olur. 54 kilo falanim sanirim. bebiste 6 Aralik gorunuyor sat 1 mart

Son düzenleme:
Benim ilk bebeğim olacak çünkü daha yeni evleyim sat: 25 Şubat Aralık bebeği olacak galiba ama çok korkuyorum yaa

5 nisanda kontrole gideceğim benim ilk kontrolüm ve aşırı heyecanlıyım enteresan bi duygu ya. içimde hiç bişey hissetmiyorken böyle garipse hissedince nasıl oluyor çok merak ediyorum

5 nisanda kontrole gideceğim benim ilk kontrolüm ve aşırı heyecanlıyım enteresan bi duygu ya. içimde hiç bişey hissetmiyorken böyle garipse hissedince nasıl oluyor çok merak ediyorum

maasallahh canim insallah saglikla pit pitlarida duyarsin

pardon ikinciymiş şimdi gördüm. 1. çocuğunun yaşı kaç kız mı erkek mi?

benimde bir kızım var canım gönül isterki bu seferde erkek bebek olsun ama ne gelirse kabulumuz :) sağlıklı olsun inşallah.
kızın kaç yaşında?

benimde bir kızım var canım gönül isterki bu seferde erkek bebek olsun ama ne gelirse kabulumuz :) sağlıklı olsun inşallah.
kızın kaç yaşında?

insallah gonlumuze gore verir mevlam canimm neden olmasin ki
kizim 3 yas 4 aylik insallah
rabbim uzun omur versin onu verene hep sukrediyorum
seninki ne kadarlik

insallah gonlumuze gore verir mevlam canimm neden olmasin ki
kizim 3 yas 4 aylik insallah
rabbim uzun omur versin onu verene hep sukrediyorum
seninki ne kadarlik

amin canım inşallah... benim kızım ufak 20 aylık henüz :) kızıma hem kardeş hem arkadaş gelecek inşallah

hadi hayilisi sat kacti senin? bende eger hamileysem nisan sonu gideyim diyorum.
kızın kaç yaşında?

benimde bir kizim var 3 yas 3 aylik adi Asli Defne :)
tekrar kizim olursa Ela Gokce koyucam oglanada Mete:)

Kızlar ben de bu liseteye adını yazdırma olasılığı olanlardanım SATIM bu gün ama benim geç de olabiliyor taa 15 nisana kadar bekleyeceğim o zaman test yapacağım. çünkü hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum...

Emzik aksesuarını istenilen kurdele ile yapabiliriz .... 5 tl... Kurdeleler yurt dışından geliyor kalitelidir...

İlgilenenler bana ulaşabilir özelden...

merhabalar bende nasip olursa inşallah 2 aralık çıkıyo dogum tarihi tü pbebek benimki erkende olabilir 16 nisanda kese ve kalp atışı usgm var inşallah duyarımmm kalp atışını hala inanamıyorum gebelik çetveli filan yapmayada elim gitimyo
rabbim hepimizinkini hayırlısıyla sag salim kucagımıza almayı nasip etsin

haaaa bide hcg degerlerimi paylaşıyım ilk olucak inşallah
10 .gün 184
12 .gün 330
14 .gün 510

yaşım 25 kilom 60 canım :) ilerleyen zamanlarda diğer bilgiler de belli olunca yazarım

hadi hayilisi sat kacti senin? bende eger hamileysem nisan sonu gideyim diyorum.

benimde bir kizim var 3 yas 3 aylik adi Asli Defne :)
tekrar kizim olursa Ela Gokce koyucam oglanada Mete:)

Benim sat 25 Şubat Yeşim, önce kendim test aldım silik çıktı içime sinmedi sağlık ocağında hemşire idrardan baktı gebesin dedi.. ama yine de insan emin olamıyor..

Benim sat 25 Şubat Yeşim, önce kendim test aldım silik çıktı içime sinmedi sağlık ocağında hemşire idrardan baktı gebesin dedi.. ama yine de insan emin olamıyor..

ay sinirlerim cok bozuk.
adetim hala gelmedi bugun 29. gun ve 4 gun gecmis oldu adetim ama testler negatif yani anlamiyorum
o zaman niye adet gelmiyor
kasigimda ip gibi sizilar hissediyorum durduk yere aglamak geliyor isimden.
cok ta uykum var acaba hepsi psikolojikmi yada erken kalktim ondanmi?
offf ya bir ogrenseydi ne oldugunu.
saglik ocaklarinin idrar testleri daha hassas oluyor. bende hastaneye gidip yaptiricam ama 1 hafta daha bekliyim
yaptirip negatif oldugunu ogrenince kendimi dovulmus gibi hissediyorum.
zaten bir haftaya kadarda gelmezse bebek olmazsa baska birsey var demektir.
benim bebeklerde cok nazli oluyor ya bir oncekinide cok gec ogrenmistim

4 gün geçtiğini düşünüyorsan idrar testinde çıkar.

evde yapılan kitler adet gecikmesinden 1 hafta 10 gün sonrasına kadar yanıt verebiliyor.

benim 3 günlük gecikmede çıktı ama buda herşey gibi kişiden kişiye bünyeden bünyeye değişiyor.

belirsizlik kötü bir şey can sıkıcıdır. bence moralini bozma bi cesaret hadi yarın yaptır idrar tahlilini.

haberlerini bekliyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…