2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Canım herşey güzel olacak. Moralini yüksek tut. İyi düşün. Yıldırmasın terslikler seni.
Ben geçen yıl bir düşük, bir kimyasal gebelik yaşadım. Bütün umutlarımı yitirmeye başlamıştım. Hatta korunmayı bırakmıyordum tekrar hayal kırıklığı yaşamaktan korktuğum için. Sonra kendimi topladım. Olumlu düşünmeye söz verdim kendime. Şimdi karnımda benimle. İnanıyorum herşey güzel olacak. Lütfen hepimiz olumlu düşünelim. Bol bol dua edelim. Rabbim hayırlısını versin hepimize. Kucağımıza alıp büyütmeyi nasip etsin inşallah.

canım önde gitmesi sorun olmaz bence ayın başlarında hamile kalmışsındır geriden gelmesi kafa karıştırıyor biraz Allah emanet yavrularımız inşallah sorunsuz bir hamilelik geçiririz hayırlısıyla.yinede rahat etmek istiyorsan ara sor doktoruna canım.

Kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
ben geldim çok mutluyum. Bebiş harika bir insan olmuş resmen. Eller kollar ayaklar. Bacaklarını birbirine vuruyodu. Nörolojik gelişimi çok iyi dedi dr. Sağlıklı bi gebelik dedi . 2,60cm olmuş kuzucumm. Gaz için magnezyum verdi suda erit dedi. Hem kabızlığıda önler hemde rahatlatır dedi.. Darısı tüm bekleyen canlarımın başına... 2 hafta sonra 2li test yapılacak.

çok sevindim canım gözün aydın...

Ada çok teşk ederim darısı herkesin başına muhteşem bi görüntüydü allahım bomasın kucağımıza versin...

Kızlar hoşçakalın, kendinize iyi bakın.

görşz canımm

kimsecikler yok bugün

:)) ofisteyimm ve bu gün temizlik vsar canım...ofiste işlerimde var daha başlayamadım off offf

hımm doktorum 2 gün farkı söylediğinde bi sorun yok demişti ama fark artınca endişelendim cnaım..2 günken 5 güne çıktı fark ...

Ada çok teşk ederim darısı herkesin başına muhteşem bi görüntüydü allahım bomasın kucağımıza versin...

amin hayırlısı ile inşallah ben de kalp atışlarını duydum ama 1 ay sonra kontrol o zaman kadar nasıl bekliycem bilmiyorum.hem ikili testimde var o zaman .

canım benim çok ama çokk sevindim...maşallahhhhh maşalllhhhh...ayy bende çok heyecanlandım..herşeyin yolunda olamsına çok sevindim...canım ya nasılda onuyor dimi anne karnında..maşalhhhh

arkadaşlar ne güzel normalde doktora gitmeyi istemeyiz, ama şimdi bebeklerimizin iyi haberlerini almak için doktora gitmeyi bile seviyoruz :)

çok sevindim Rabbim tamamına erdirsin hayırlısıyla

amin hayırlısı ile inşallah ben de kalp atışlarını duydum ama 1 ay sonra kontrol o zaman kadar nasıl bekliycem bilmiyorum.hem ikili testimde var o zaman .

CNM İNŞALLAH GÜZEL HABERLERLE GELİRSİN SENDE..

canım benim çok ama çokk sevindim...maşallahhhhh maşalllhhhh...ayy bende çok heyecanlandım..herşeyin yolunda olamsına çok sevindim...canım ya nasılda onuyor dimi anne karnında..maşalhhhh

MUCİZE RESMEN AYAKLARINI BİRBİRİNE VURUYORDUU.

çok sevindim Rabbim tamamına erdirsin hayırlısıyla

AMİN CNM İNŞALLAH HEPİMİZ İÇİN

5 güne kadar fark olabilir dedi bana doktorum. önde veya geride olabilirmiş.

ayy harika bir şey yaa. ben de o kadar sabırsızlanıyorum ki o anı yaşamak için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…