2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

sabah ibrahim saracoglu vardi seda sayanda dinledinmi canim kesinlikle nar yemeyin suyunu icmeyin diyor lekelenme ve düsüge yol aciyor dedi bence yeme canim :79:

hadi gözünaydin canim hic durmasin pit pitlari insallah saglikla gelsin

herlese slm.bende doktora gititm bugün.keseyi gördü 20 gün sonra gel dedi
gözünaydin canim allahim saglikla kollarina aldigin günüde görmeyi nasip etsin ins :82:

yemegimi yerim ama asla sana teslim olamam haa

evet canim simdi bende okudum geldim gecmisi :84:adet günlerinde bendede oldu kahverengi lekelenme ve kasik agrisi canim bisey olmaz korkma

alışveriş yapmaya ne zaman başlamayı düşünüyorsunuz veya herhangibirşey alan oldu mu? ben çok sabırsızımda :)
bebis icinmi diyosun canim henüz bisey almadim son zamanlarina kadarda almam heralde:80: tabii kendime dayanamayip aliyorum allahim sonuna kadar giymeyi nasip etsin ins

ben de iyiyim canım.. ay bugün eniştelerin manevi destek performansları çok düşük

bulantı henüz yaşamadım umarım en kısa zamanda geçer canım.
bu 1 hafta zor geçece bebişimin kalp atışlarını görmek istiyorum inşallah...

herkesler gitmiş ya bende cinsiyeti belli olsun sonra alırım diyorum bişyler

siz gittiniz bende cıkıyım dedim geldim şimdi
bende cinsiyeti belli olsun alırım diyorum unnado siitesınde hastane cıkısları var
öle güzel öle güzel ki ama renkleri mavi ve pembe kasımın 10 una kadar kampanyalı
normalde 99 tl miş simdi 37 tl falan ama alamıyorummmmmmmmm :84::84:

ayy canım inşallah görürsünnn :26:
son satı sölesene cizelge yapalım sana
özelden mesaj atabılırsınn :79:

canım gececek hiç merak etme bıcak gibi kesili verecek
tabi kokulara karsı yıne hassas oluyosun falan ama
yinede asırı bulantı halinden kurtuluyosun yemek yiyebiliyosun

inşallah görürn canım ay sorma odunlaştı bugün benimki 30 kez aradı açmadım az önce açtım ne istiyosun açmıycagımı söylemiştim ne ikidebir arıyosun dedim yarın geliyorum haber vereyim dedim diyo( şehir dışında o) gelme istemiyorum gelsende açmam kapıyı zaten çocugun yüzünü de göstermiycem doğunca sana dedim yok öyle yağma kötü günümde katkısı olmayanların iyi günümde hissesi yoktur çeksin biraz yarın gelsin burnundan getirmezsem
ben tel.deydim kız ablamla konuşuyodum napcam ben böyle diye agladım iki saat bulantım çok var oda bende o kadar olmuyodu sadece sabah hafif oluyodu diyo benimki ağır geçiyo bi an önce geçsin ya hayatımı alt üst etti unnadoya bende baktım güzel şeyler var ama beebikin ne olacagı belli değil daha
canım gececek hiç merak etme bıcak gibi kesili verecek
tabi kokulara karsı yıne hassas oluyosun falan ama
yinede asırı bulantı halinden kurtuluyosun yemek yiyebiliyosun

ayy inşallah yaama işten çıkcam böyle giderse 4 ay.da geçse bile beni tekrar işe alın diyemem de o yönden kötü oldu ya şu an hiçbişy fayda etmiyo :26:

canım ben cıkdım karnım acıkmadan banyo yapıyım sonrada yatıyım
kendine ve yigenıme cok cok iyi bak

kızlar yaa ben çok kötüyüm sürekli birşeyler yemek istiyorum ama bir iki lokma yedikten sonra çok fena midem bulanıyor birde akşamları gaz olayı beni öldürecek yakında

hos geldın k.bakma moralım bozuk yazmaz olurmuyuz ya

sağol teşekkürler üzme kendiini bu 3 mesajım 2 gündür ama kimse benle ilgilenmedi yabancı gibi hissettim içinizde heralde sorunlar yaşamış biri ben varım şimdide korkuyorum bugün acayip kramplar giriyor alt tarafa nedir anlamadım

yaaa sen ne diyosun ben ne yedım hatırlamıyorum bile ne görsem
ögütücü gibi ögütüyorummm ayyy bana neler oluyo bölee
off veremıcem kiloları yaa bu saate makarna yapıyorum
hemde ben yaa bennn [/QUOTE]

canım senin iyiymil ben dün gece gece 3:20 gece makarna suyu koydum makarna yedim yattım kızlar benim akşamları suyu fazla içersem midem kötü oluyor öğürüyorum çok kusamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…