2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

cnm yaa çok güzel bi duygu haftaya sende göreceksin muhteşem bişey eller kollar nasıl insana benzemiş bi an herşeyi unuttum onu seyrederken. Inşallah sende öyle mutlu geleceksin cnmmm

insallah canım ya valla ne kadar mutlu olurum doktora gıdecez haftaya esımle du bakalım kuuzucum nasıl poz vermıs olacak :d

hoşgeldin zeytingözlü ben de çok yeniyim....6 haftalık benimki son adet tarihim 25 eylül,benim doğumum 2 temmuz gösteriyo hesaplayıcı sen de onunla öğerenbilirsin ama büyük ihtimal temmuzda olur senin de...ama temmuz başı olduğu için haziranda doğma olasılığı da fazla...hayırlı olsun seninki de.....

ben de çok sıkıldım yatmaktan ama sonra bir şey olursa vicdan azabı duymaktansa biraz sıkılalım. sonuçta çok uğraştık bu bebekler için. bence riske atma.

benim eşim de çok pirpirikli zaten. beni ayakta görmeye tahammül edemiyor hiç kızıyor hemen:))

insallah canım ya valla ne kadar mutlu olurum doktora gıdecez haftaya esımle du bakalım kuuzucum nasıl poz vermıs olacak :d:d:d:d:d:d

okudum şimdi geçmişten ama adamcağızın elinde olan bişey yokmuş seninki de yani tabi sende bi an üzüldün ama olsun yine de onun elinde değil üzülecek bişey yok.

yaaaa ne fenasın iyi olmuş yinede oh olsun bunlara öyle yapmak lazım

dun geldı yemek yok bende acım gıtmıs tavuk yaptrmıs bende yemedım yattım sonra yanıma geldı oturyor sadece dedımkı yatacaksan kapa ısıgı yat yatmıcaksan ıcerde otur ısıktan rahatsız oluyorum dedım hıc seslenmedı gıttı sonra yıne geldı yanıma kagıt koymus cocuk gıbı benı dusunmuyosan yavrumuzu dusun askım yemek ye lutfen baktım sabah bır kalktım kı oturma grubunun ustunde uyumus kalmıs ustude acık ay canım yandı ama yınede kusüm asla konusmam oh olsun

yaaaa (( yazık yaa napısn görevi bu evlenirken biliyodun ama hııı kızarım bak
uzatmamak en iyisidir. biz artık uzatmıyoruz böyle çok daha mutluyuz..

niye yaa ne yaptı ki bu muameleyi hakedecek :)

adam karakolda çalışıyor polis ..
Dün yemeğe gideceeklerdi olay çıkmış oraya gitmiş eşi hanımefendi de küsüyor..

Naosın adam kendimi olay çıkardı.
Olsun hayatım senin elinde olan bişey değildi diyebilirsin hanfendüüüü

polis degıl kız asker

ya anam oyle degıl ona canım sıkılmadı sabah mıde byulantısyla kalktım dedımkı cok kotuyum gel dedım hıc seslenmedı sonra geldı bende sandım benım ıcın gelıo anacım geldı sılah kılıfı degıstı gıttı sonra tel acmıs bana gel karakola ıhlamur ıcırım demesmı ay ıyıce cınnet gecrıdım sonra aksam yemege gıtyoz yeek yapma dedı ok dedım tamam barıscam artık belkılerdeyım sonra tel caldı asker yenge komutan olaya gıttı tel burda tabı ben salagım bılmıom telı asla yanından ayırmaz ben ararım dıe sonra bende dedım sole ona benım gozume gorunmesın ole belkilerde yok oldu hıc barısmıcam dedım bacım

ay yok bu inat etti ne desem barışmıycak. Kız laz da değilsinki laz damarın tutmuş diyelim. Bende malatyalıyım ama istanbulda doğdum büyüdüm anne baba oralı . Bende de bu inat vr..

ay yok bu inat etti ne desem barışmıycak. Kız laz da değilsinki laz damarın tutmuş diyelim. Bende malatyalıyım ama istanbulda doğdum büyüdüm anne baba oralı . Bende de bu inat vr..

bacım adanalıyım ama karadenızdeyım suan hahahahahaha bulastıııııııııııııııııııııı :81:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…