2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
ben geldim çok mutluyum. Bebiş harika bir insan olmuş resmen. Eller kollar ayaklar. Bacaklarını birbirine vuruyodu. Nörolojik gelişimi çok iyi dedi dr. Sağlıklı bi gebelik dedi . 2,60cm olmuş kuzucumm. Gaz için magnezyum verdi suda erit dedi. Hem kabızlığıda önler hemde rahatlatır dedi.. Darısı tüm bekleyen canlarımın başına... 2 hafta sonra 2li test yapılacak.[/QUO

Canım benim çoookkk sevnidim..Allah kucağna almayı nasip etsin inşallah..Darısı başımıza :21:

Kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
ben geldim çok mutluyum. Bebiş harika bir insan olmuş resmen. Eller kollar ayaklar. Bacaklarını birbirine vuruyodu. Nörolojik gelişimi çok iyi dedi dr. Sağlıklı bi gebelik dedi . 2,60cm olmuş kuzucumm. Gaz için magnezyum verdi suda erit dedi. Hem kabızlığıda önler hemde rahatlatır dedi.. Darısı tüm bekleyen canlarımın başına... 2 hafta sonra 2li test yapılacak.[/QUO

Canım benim çoookkk sevnidim..Allah kucağna almayı nasip etsin inşallah..Darısı başımıza :21:

AMİNN CNM :90:AMİNNNN

kızlar yazdıklarınıza bakıcam esin hanım yokken bı gıreyım dedım ben ıyıyım bulantım yenı geçti. bebişle oturuyorummm :):):):):):)

Arkadaslar doktoru yatak istirahati veren oldumu aranizda. bana 10 gun rapor verdi ve yatacaksin dedi. tum gun hic kalkmadan yatacakmiyim yoksa ev icinde fazla hareket etmeden normal yasantima devam edebilirmiyim?
Varmi aranizda benim gibi lekelenme sonrasi istirahat verilen?

slm kızlar benide aranıza alır mısınız bende 2. bebeğime hamileyim son adet tarihim 29 eylül daha dr gitmedim ama sanırım benimde doğumum hazirana denk geliyo 29 unda gideceğim bende hoş geldin anneciğim bana çok mutluyum mutluluğumu tarif edemiyorum:emir_bebek:

2 gündür çok agrım oluyodu ince ince iğne batıyo gibi bide karnımda adet sancısına benzer..Doktorun asistanına söledim doktor randevu verirse inşallah gidicem bugün.:18:

Arkadaslar doktoru yatak istirahati veren oldumu aranizda. bana 10 gun rapor verdi ve yatacaksin dedi. tum gun hic kalkmadan yatacakmiyim yoksa ev icinde fazla hareket etmeden normal yasantima devam edebilirmiyim?

bana verdi istirahat. evin içinde dolaşabilirsin ama hiç iş yapma dedi. genelde yatıyorum ben. son birkaç gündür biraz daha dolaşıyorum.

slm kızlar benide aranıza alır mısınız bende 2. bebeğime hamileyim son adet tarihim 29 eylül daha dr gitmedim ama sanırım benimde doğumum hazirana denk geliyo 29 unda gideceğim bende hoş geldin anneciğim bana çok mutluyum mutluluğumu tarif edemiyorum:emir_bebek:

tebrik ederim. hoşgeldin :KK71:

ben varım canım yaa 6+4 de lekenlemyle gittim 10 gün rapor verdi.sonra 8+0 da bu sefer baya kanamam oldu yine 10 gün rapor verdi.yat dedi geçenkinde çok yatamadım ama bu sefer yatmaya çalışıyorum ama çok sıkılıyorum oyüzden mesela birazdan çıkcam dışarı..

Tabikide kabul ederiz canım hoş geldiniz meleğinle ılk bebiş ne kadarlık benımde 2. bebiş ilki kız 15 aylık oldu :)

canım ben de istirahatteyim. geçen hafta 5 gün kendim rapor almıştım. cuma gittim, rahimde biraz kanlı yerler var dedi, 5 gün daha verdi. evden dışarı çıkmama izin vermiyo, tiyatroya gidecektim ona bile izin vermedi o derece yani. çok sıkıldım daha şimdiden. temizlik falan yapmıyorum kesinlikle. yukarılara uzanmıyorum. çoğu zaman uzanıyorum ama arada oturuyorum. bayramda da buradayım malesef. ne yapsam bilemedim kitap da okumak istemiyorum. progestanı günde 400mgr a çıkardı, sabah akşam 200er mgr tablet alıyorum bunalım oldum iyice...

arkadaşlar bu bebek ürünleri varya onların sitelerine üye oluyormuşsun sonra onlarda numune gönderiyorlarmış ben üye olmaya başladım. bakalım gelecekmi?

:KK47:
ben varım canım yaa 6+4 de lekenlemyle gittim 10 gün rapor verdi.sonra 8+0 da bu sefer baya kanamam oldu yine 10 gün rapor verdi.yat dedi geçenkinde çok yatamadım ama bu sefer yatmaya çalışıyorum ama çok sıkılıyorum oyüzden mesela birazdan çıkcam dışarı..

:KK47: Ne işibn var dışardaaaaaaaaaaa :84: Bana bak canım yaaa çıkma çok acil işin yoksa çıkma canım tehlikeli olmasın yaaaaaa

:KK47:

:KK47: Ne işibn var dışardaaaaaaaaaaa :84: Bana bak canım yaaa çıkma çok acil işin yoksa çıkma canım tehlikeli olmasın yaaaaaa

:) haklısın aslında ama öyle çok bunaldım ki anlatamam..itiraf ediyorum dün akşam da sinemaya gittim:)ama arabayla gittik orda da oturdum oturdum geldim:KK9: inşallah bişecik olmasın yaa offf böle de psikolojim bozuluyo napcam bilemiyorum

egeeeeeeeeeeeee gozun aydın bacım saglıkla gelsın ınsallah ay darısı bana ya haftaya bende gıtcem ay cok heyecanlıyım :KK66::KK66::KK66:

comelyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy nerdesın kız sen öldurecem senı dun yazıom yazıom tık yok msn deeeeeeeeeeeeeeeeeeeee uyus :KK4:

egeeeeeeeeeeeee gozun aydın bacım saglıkla gelsın ınsallah ay darısı bana ya haftaya bende gıtcem ay cok heyecanlıyım :KK66::KK66::KK66:

cnm yaa çok güzel bi duygu haftaya sende göreceksin muhteşem bişey eller kollar nasıl insana benzemiş bi an herşeyi unuttum onu seyrederken. Inşallah sende öyle mutlu geleceksin cnmmm

X