2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

amann allahım bu ne güzel bi bebekk teyzede aynı benım teyzemden
o kafadaki sac aynı resım var hehehe

canımm bişe sorcam
sen sölemişdin galiba ilk bebekden son sebebsiz kısırlık
oldu diye merak ettım maruz gör
ama sendemı esındemı yanı nasıl anlammadım :44::44:

canım ikimizdende kaynaklandı yani ben düşük yaptım 4 sene önce hastanenin adını vermeyim ankaranın en büyük kadın hastanesi 4,5 aylık oldugu içi önce dogum yaptım sonra kürtaja aldılar nasıl kazıdılarsa rahimi inceltmiler u bende kaynaklandı eşimde ankilozan spondilit hastası oda 3 senedir ilaç alıyo kendi dru ilaçlada bişe olmaz diyo ama spermleri düştü anlıcan 4 senedir debekldeim olamdı abi sene önce peşpeşe 2 aşlama oldum olmadı artık son çare tüp bebek dedik aslına bakarsam geçen sene buzamanlar başladımda bu grip çıktıya ondan korktum yarıda bırkatım nasip buseneymiş rabbim inşallah tamamına erdirirde yoksa yıkılırım

benım resımemı dıon bacım bebek benım eger bana baktysan profıle hahahaha

senınkıne bakdım tabi datlımm
cok güüzelmişin yaa bebeklıgın ayrı simdiki halın ayrı bi güzel

hanımın ciftligini izlıyorum
dunde fatma gul vardı saat 10 da bitti ondan dedim

ölle deme yıkılırım ne demek var yine bak allahım vermiş
yine verir hiç olmayanlar var ..
kötü seyler düsünmee sakın hep iyi düşün iyi olsun
allahım kötülükleri uzak tutsun bebegini kucagına aldıgın günü göstersin inşallah

poyraz,,,,,,,,,,, yakamozz nerdesınızz yaa yavas olun dedikde susun demedikk
eşim gelcek zatennn

bende cıkdım benımkide geldi
öpüyorum hepınızıı hafta sonu giremem nete merak etmeyin
hepınızı cok sevıyorummmm

anladım druma bugün narı sordum burda yazmıştı arkadaşlar nar düşük yapıyor diye drda aşırı olamamak kaydıyla herşeyden yiyebilirsin dedi onda da başka vitamin var ya dedi napıyım ekşili ekşili ayyyyyyyyyyy yesemmi

kızzzlllaaaaaaaaaaaaaarrrrrr kaçtınız mı
bebekpoyraz son durum nee gidiyomusunuz yemeğe? :92:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…