2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

zonguldak bacım hava cok soguk

ay maşallah maşallah inşallah bizlerde hep böyle güzel haberlerle geliriz kime benziyceğini bende merak ediyorum ama ben babasına benzesin istiyorum bana benzemesin niyeyse tanıştıgımızdan beri öyle derim bi oğlumuz olsun sana benzesin diye oda agzı kulaklarında gülüyo tabi :)) inşallah kıvır kıvır şekermi şeker bi kızın olur ama kızın varmış bu defakide erkek olsun annesiiii

6+5 te ben cok kotuydum yaaa ay darısı sana su mıden duzelsın offf yıne kusyorumda hap ıyı gelıo
bana fayda etmedi inş. bundan sonra yararı olur ya mahfediyo beni bulantılar

ayy imrendim vallahi ben razıyım kilo almaya ya bulantım geçsin başka bişy istemiyorum böyle herşeyden tiksinerek aç aç oturmak daha kötüüü

keşke bende doymasam bende bişy yiyemiyorum ne iştah var nede bulantım bitiyo akşam azalıyo ama çok şükür
ahh ahh bulantılarr yemek yiyemıyorum diye aglıyodum ben
tabak önumde hahahah nası aglıyorum ama
eşimde şokdanoldu diyo dedım midem bulanıyo yiyemıyorummm
karnım ac yemek istiyorum ama nerde yiyemıyorum
şimdi şşimdi ahh şimdi yakın bufalo olmasam iyi
sabah bulantıları harıc bulantı yok

düzelcek düzelcek gececek hepsi ama ben bulantım varkende ac yatamadım
cunku mide agrısı fena yapıyo bulantıdan daha zor
hem aclık daha cok bulantı yapıyo
ha bu arada daha öncede yazdım tuzlu leblebi yiyin mide asitini alıyor bulantıya iyi geliyo makarna oldu haslama aaayyyyyyyy

kız kötü mötü de benım oglus olursa babaya benzesinnnnnnnnn

hayırlısı eli ayagı düzgün saglıklı sıhhatli olsunda kız erkek farketmez benim için ama tabi kaynanam için bunu diyemem eşimde bekliyodur heralde erkek olsundemiyo ama bakalım 2 ay sonra belli olsur kızımda pek böle degildi eşim bunda başka yada bu biraz zor olduya belkide ondan çok ilgileniyo dra berebar gidiyoz kızıma sorarsan o asla erkek istemiyor kız olsun da başka istemem diyo aralarında çok yaş farkı olacakkızım 8 yaşında dogana kadar 9 olur

adam 2 cm bebegi kendine benzetti yaa valla ciddi ciddi hahah

Son düzenleme:
ben suysam o ateşşşşşruhu var ruhuma eşşgriler hep düşmanım kırmızılar bana kardes:81:

canımm bişe sorcam
sen sölemişdin galiba ilk bebekden son sebebsiz kısırlık
oldu diye merak ettım maruz gör
ama sendemı esındemı yanı nasıl anlammadım :44::44:

kız kötü mötü de benım oglus olursa babaya benzesinnnnnnnnn
benimde benimde yakışıklı bi oğlum olsun yakışıklı kocama benzesin :)))

adam 2 cm bebegi kendine benzetti yaa valla ciddi ciddi hahah

hiç sorma pek ukaladır kendileri bu konularda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…