2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

aman onlar ıyı olsun comili bebekını gordu sukur kalp atıslarını gokyuzude misafirlikte aksama gelecek :97:

bencede herkes iyi olsunda geldiklerinde sohbet ederiz nasılsa geçmişi okudum comely nin herşey yolundaymış şükür gökyüzü de iyi geziyo he kocişle yemek akraba ziyareti benimde gidecek kimse yok ya taşındık buraya kimseleride tanımıyorum bi yere gittiğimde yok zaten bulantıdan giemem de akşam biraz iyi oluyorum annem olsaydı keşke yanımda ösledimmm onları keşke daha fazla kalabilseydim yada birce gibi benim annemde gelebilseydi yalnız kalmak çok sıkıcı izdivaç bile izliyorum siz düşünün halimi

bende özledım memleketı adanamı annemı ama sukur gıdecez bır aksılk cıkmazssa bayrama yada bayram sonu bende kımseyı tanıom kı kımseye gıttıgım yok offf cok sıkıcı ne kadar guzel :81:

bende özledım memleketı adanamı annemı ama sukur gıdecez bır aksılk cıkmazssa bayrama yada bayram sonu bende kımseyı tanıom kı kımseye gıttıgım yok offf cok sıkıcı ne kadar guzel :81:

şeytan diyo çık gez dolaş sinir et onu ay nereye gideceksem bi yeride bilmiyorum ancak çarşıya çıkar alışveriş yaparım onada kızmaz zaten ama yalnız çıktıgım için sinir olabilir ay geçen noldu anlatmazsam çatlarım çarşıdan geliyorum bi tane salak yanımda yürüyo sanki beraber yürüyomuşuz gibi farkedince tedirgin oldum hızlı yürümeye başladım oda hızlandı baktım olmuyo yavaşladım önüme geçsin diye oda yavaşladı bi ara önüme geçti tamam kurtuldum deyip karşıya geçtim apartmana gircem arkamdan geliyomuş meğerse farketmedim önümde gidiyodu gitti sandım merdivenlerden çıkarken birisi arkadan pardon bakarmısınız demezmi döndüm kaşlarımı çatıp ne var dedim biraz konuşabilirmiyiz diyo ilkokul çocugu sanki hiçbişy demedim yüzüğü gösterdim mal gibi bakıyo suratıma sesimi yükselterek evliyim dedim sert bi tavırla oda rezil oldu pardon dedi gitti hiçmi bakmazsın be adam parmağına ne manyaklar var ayrıca ilkokul çocugu gibi yolda gördüğün kızla tanışmak istemek neyin nesi hey Allahım

aman evlı olunca sarkan yokmu bacım ipsiz cok dısarda bır arada ben ısten gelıom nısanlıyım bızım karsı apartmandan 5 katlı subaylar oturyo bak sımdı hahaha bunlar ıkı kere benı sormus eerkek kardesım bunu duymusmu yok ıstıkametını degıstr angutlar senı sormus dedı esım hakkarıde ozaman nısanlıyım aman dedım ne olcak yıne aynı ıstıkamet bak aksam sa 5 cıvarları anam 2 kattan bır koca kagıt dustu onume baktım salagın bırı guluo actım tel yazmıs bende esımı aradım telı verdım gerısı allah bılıoide oda asker bende hep askerler buluo salak gıbı bırınde takıldım kaldım ıste askumla evlendım

kızlarrrr ben geldimm cok özledım hepınızıııı aksama kadar aklımdaydınızz:79::79:

canım adam ne yapsın bilse böle olay cıkcak
dermı sana yemege gidelim diye
bak düşünceli adammıs ben bu aksam dısardayız demesem
benım öcüzzz asla aklına gelıp sölemezzz
kimsede yazmıyo yaw gökyüzü comely de yok diğer kızlarda pek suskun bugün onlarındamı morali bozuk acep hepimiz kötüyüz bugün zaten
geldım geldımmmm

dengesiz pislik böle heriflere sinir oluyorum terbiyesizler insan bakar bi
evlimi deil mi adam olsa zaten öle arkandan gelmez
ayy bide utanmadan bakarmısınız diyo ver bana öldüriyim ben onu

hgggggggggggg cnmmmmmmmmmmmmm

hala böle gerizekalılar varmı ya
bende bugün dra gittim 9+3 olduk çok iyi dedi herşey normalmiş 2 hafta sonra gel taramaları yapalım dedi her dra gittigimde aklım çıkıyo kötü bir haber alıcam diye şükür iyide rahatladım drdan sonra kızm kaynanam beraber gitmiştik ordan kızılaya gittik gezdikakşama kadar havada güzeldi benim saçlar kıvırcık kızımınki düz dr inşallah bununki kıvırcık olur diyo inşallah dedim umutluyum buseferki bana benzicak kızım aynı baba ve babanne

ohhhh iyi yapmısınnn az bile yapmısın heheheh
hgggggggggggg cnmmmmmmmmmmmmm

hoşş bulddummmm canımmmmm :92:

cok sevındım canımm allah kucagına aldıgın günleride gösterir inşallah
evet hava cok güzeldi sıcakdı ben mont giymişim
pişdim pişdimmm

niee susdunuz yaa ben makarna yapıyorum
ya ben doymuyorum doymuyorumm
yakında evide yicemm offf napcam ben yaaa

secemce cok sevındım cnm hayırlı olsun ınsallah ya bıse dıcem burası buz gıbı dogal gaz acık

burda hava dengesız ya bi soguk bi sıcak
bazen donuyoruz bazen pişiyoruz dedım ya soguk diye
kabanla cıkdım anam yandım yandım
ama eve yenı geldım ev soguk yaa üüşüdüm aksamları soguk oluyo

iyi yapmışsın :)) benim başıma çok geliyo öyle olaylar valla bi ara oturup ağlıyodum o yüzden çekiyomuyum gerizekalıları diye otogarda bilet aldıgım adam bile biletten numaramı alıp aramıştı bende firmanın müdürünü arayıp şikayet etmiştim işten attılar hala mesaj atmaya devam ediyodu evli oldugumu bilmesime ragmen, ben ne tanıyorum ne yüzünü hatırlıyorum ne kim oldugunu biliyorum açmış ben otogardaki bilet aldıgınız çocuk çok etkilendim sizden diyo gerizekalı ya numarayı benimkine verdim sen uğraş dedim oda kızdı arar aramaz niye vermedin diye bende seni biliyorum başını belaya sokma diye vermedim ben hallederim diye düşünmüştüm ama uzattı artık dedim o andan sonra ne mesaj geldi ne arama artık ne yaptı çocuga bilmiyorum tarsusa gitmesin diye zor tutmuştum delirmişti nasıl yapar böyle bişey diye salak çok vallahi

al öldür kız haketmişti zaten ya bekar olsada yapılırmı öyle ben sapık diyorum öylelerine o günden sonra tek çıkmamaya çalışıyorum içine düşecek gibi bakıyo burdakiler korkuyorum vallahi bazen

niee susdunuz yaa ben makarna yapıyorum
ya ben doymuyorum doymuyorumm
yakında evide yicemm offf napcam ben yaaa

valla bır yıyen ben degılm oh ıcım rahatladı su bulantılar azldıkca sankı hıncımı alıyorum bugun koca bır tabak borek yedım ayran ıctım sonra fındık yedın bır tabak anam azda degıl sonra tatlı gozum hala yemekte

secemce cok sevındım cnm hayırlı olsun ınsallah ya bıse dıcem burası buz gıbı dogal gaz acık

canım sen nerdesinki ona bakarsan bizdede gaz yanıyo ama öglen sıcaktı hava
gökyüzü iyi yiyon valla ben akşamları karnım gurulduyarak uyuyorum 5yada6 daakşam 1 tabak yemek zor yiyom o yeyiş yatıyom korkumdan agzıma su bile almıyorum ya bide arkadaşlar ben süt içemiyorum daha dogrusu sıvı tüketemiyorum midemden çıkartacagım diye az yiyom bırakıyorum dr zorla kendini bişekilde sıvı al dedi ama şu zaman geçsinde inşallah içerim birde tatlı yiyemiyorum aldıgım an çıkıyor çok severdim tatlıyı geçen kızımla eşim profiterolü çok sever yaptım 1 tane zor yedim ne olacaksam

aman aldırmayın böle sapıklara bunlar temızlenmez öldürdükce cogalıyolar

yaaa sen ne diyosun ben ne yedım hatırlamıyorum bile ne görsem
ögütücü gibi ögütüyorummm ayyy bana neler oluyo bölee
off veremıcem kiloları yaa bu saate makarna yapıyorum
hemde ben yaa bennn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…