2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

canım sen nerdesinki ona bakarsan bizdede gaz yanıyo ama öglen sıcaktı hava
gökyüzü iyi yiyon valla ben akşamları karnım gurulduyarak uyuyorum 5yada6 daakşam 1 tabak yemek zor yiyom o yeyiş yatıyom korkumdan agzıma su bile almıyorum ya bide arkadaşlar ben süt içemiyorum daha dogrusu sıvı tüketemiyorum midemden çıkartacagım diye az yiyom bırakıyorum dr zorla kendini bişekilde sıvı al dedi ama şu zaman geçsinde inşallah içerim birde tatlı yiyemiyorum aldıgım an çıkıyor çok severdim tatlıyı geçen kızımla eşim profiterolü çok sever yaptım 1 tane zor yedim ne olacaksam

zonguldak bacım hava cok soguk

hala böle gerizekalılar varmı ya
bende bugün dra gittim 9+3 olduk çok iyi dedi herşey normalmiş 2 hafta sonra gel taramaları yapalım dedi her dra gittigimde aklım çıkıyo kötü bir haber alıcam diye şükür iyide rahatladım drdan sonra kızm kaynanam beraber gitmiştik ordan kızılaya gittik gezdikakşama kadar havada güzeldi benim saçlar kıvırcık kızımınki düz dr inşallah bununki kıvırcık olur diyo inşallah dedim umutluyum buseferki bana benzicak kızım aynı baba ve babanne :KK64::KK64:

ay maşallah maşallah inşallah bizlerde hep böyle güzel haberlerle geliriz :nazar: kime benziyceğini bende merak ediyorum ama ben babasına benzesin istiyorum bana benzemesin niyeyse tanıştıgımızdan beri öyle derim bi oğlumuz olsun sana benzesin diye oda agzı kulaklarında gülüyo tabi :)) inşallah kıvır kıvır şekermi şeker bi kızın olur ama kızın varmış bu defakide erkek olsun annesiiii

6+5 te ben cok kotuydum yaaa ay darısı sana su mıden duzelsın offf yıne kusyorumda hap ıyı gelıo
bana fayda etmedi inş. bundan sonra yararı olur ya mahfediyo beni bulantılar
aman aldırmayın böle sapıklara bunlar temızlenmez öldürdükce cogalıyolar
:KK47::KK47::KK37:

yaaa sen ne diyosun ben ne yedım hatırlamıyorum bile ne görsem
ögütücü gibi ögütüyorummm ayyy bana neler oluyo bölee
off veremıcem kiloları yaa bu saate makarna yapıyorum
hemde ben yaa bennn :KK14::KK14:

ayy imrendim vallahi ben razıyım kilo almaya ya bulantım geçsin başka bişy istemiyorum böyle herşeyden tiksinerek aç aç oturmak daha kötüüü :KK37:

keşke bende doymasam bende bişy yiyemiyorum ne iştah var nede bulantım bitiyo akşam azalıyo ama çok şükür
ahh ahh bulantılarr yemek yiyemıyorum diye aglıyodum ben
tabak önumde hahahah :KK52:nası aglıyorum ama
eşimde şokda:KK53:noldu diyo dedım midem bulanıyo yiyemıyorummm
karnım ac yemek istiyorum ama nerde yiyemıyorum
şimdi şşimdi ahh şimdi yakın bufalo olmasam iyi:KK14:
sabah bulantıları harıc bulantı yok :nazar:
canım sen nerdesinki ona bakarsan bizdede gaz yanıyo ama öglen sıcaktı hava
gökyüzü iyi yiyon valla ben akşamları karnım gurulduyarak uyuyorum 5yada6 daakşam 1 tabak yemek zor yiyom o yeyiş yatıyom korkumdan agzıma su bile almıyorum ya bide arkadaşlar ben süt içemiyorum daha dogrusu sıvı tüketemiyorum midemden çıkartacagım diye az yiyom bırakıyorum dr zorla kendini bişekilde sıvı al dedi ama şu zaman geçsinde inşallah içerim birde tatlı yiyemiyorum aldıgım an çıkıyor çok severdim tatlıyı geçen kızımla eşim profiterolü çok sever yaptım 1 tane zor yedim ne olacaksam

düzelcek düzelcek gececek hepsi ama ben bulantım varkende ac yatamadım
cunku mide agrısı fena yapıyo bulantıdan daha zor
hem aclık daha cok bulantı yapıyo
ha bu arada daha öncede yazdım tuzlu leblebi yiyin mide asitini alıyor bulantıya iyi geliyo makarna oldu haslama aaayyyyyyyy

ay maşallah maşallah inşallah bizlerde hep böyle güzel haberlerle geliriz :nazar: kime benziyceğini bende merak ediyorum ama ben babasına benzesin istiyorum bana benzemesin niyeyse tanıştıgımızdan beri öyle derim bi oğlumuz olsun sana benzesin diye oda agzı kulaklarında gülüyo tabi :)) inşallah kıvır kıvır şekermi şeker bi kızın olur ama kızın varmış bu defakide erkek olsun annesiiii

kız kötü mötü de benım oglus olursa babaya benzesinnnnnnnnn:KK69:

hayırlısı eli ayagı düzgün saglıklı sıhhatli olsunda kız erkek farketmez benim için ama tabi kaynanam için bunu diyemem eşimde bekliyodur heralde erkek olsundemiyo ama bakalım 2 ay sonra belli olsur kızımda pek böle degildi eşim bunda başka yada bu biraz zor olduya belkide ondan çok ilgileniyo dra berebar gidiyoz kızıma sorarsan o asla erkek istemiyor kız olsun da başka istemem diyo aralarında çok yaş farkı olacakkızım 8 yaşında dogana kadar 9 olur

adam 2 cm bebegi kendine benzetti yaa valla ciddi ciddi hahah:KK52::KK52:

Son düzenleme:
hayırlısı eli ayagı düzgün saglıklı sıhhatli olsunda kız erkek farketmez benim için ama tabi kaynanam için bunu diyemem eşimde bekliyodur heralde erkek olsundemiyo ama bakalım 2 ay sonra belli olsur kızımda pek böle degildi eşim bunda başka yada bu biraz zor olduya belkide ondan çok ilgileniyo dra berebar gidiyoz kızıma sorarsan o asla erkek istemiyor kız olsun da başka istemem diyo aralarında çok yaş farkı olacakkızım 8 yaşında dogana kadar 9 olur

canımm bişe sorcam
sen sölemişdin galiba ilk bebekden son sebebsiz kısırlık
oldu diye merak ettım maruz gör:KK69:
ama sendemı esındemı yanı nasıl anlammadım :44::44:

ahh ahh bulantılarr yemek yiyemıyorum diye aglıyodum ben
tabak önumde hahahah :KK52:nası aglıyorum ama
eşimde şokda:KK53:noldu diyo dedım midem bulanıyo yiyemıyorummm
karnım ac yemek istiyorum ama nerde yiyemıyorum
şimdi şşimdi ahh şimdi yakın bufalo olmasam iyi:KK14:
sabah bulantıları harıc bulantı yok :nazar:

oy hiç olmaz inşallah benimde geçsin amaaaa :KK14:
düzelcek düzelcek gececek hepsi ama ben bulantım varkende ac yatamadım
cunku mide agrısı fena yapıyo bulantıdan daha zor
hem aclık daha cok bulantı yapıyo
ha bu arada daha öncede yazdım tuzlu leblebi yiyin mide asitini alıyor bulantıya iyi geliyo makarna oldu haslama aaayyyyyyyy

kız kötü mötü de benım oglus olursa babaya benzesinnnnnnnnn:KK69:
benimde benimde yakışıklı bi oğlum olsun yakışıklı kocama benzesin :)))

adam 2 cm bebegi kendine benzetti yaa valla ciddi ciddi hahah:KK52::KK52:

hiç sorma pek ukaladır kendileri bu konularda :KK1:

X