2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

hadi yaaa allahtan bayramda adanaya gıtcem memlekete gıt dedı bana 1 hafta sora tekrar gıtcem dr a ozaman bıse cıkarma olumsuz umarım

kanama olmadığı sürece bir şey demez herhalde. benim kanama olunca yolculuk yasak dedi direkt. yorma kendini bayrama kadar sakın

bebekpoyraz kız çok tatlı yerim ben o memişleri yaaaa maşallah sana bebişinde sana benzesin kesinlikle

inssss inşşş kuzucum ya hep gulsun ama hıc aglamasın benım gıbı erken yasta da babsız kalmasın inşşş benım gulucuklerım yuzume gızlendı 9 yasından sonra allah kımseye yasatmasın ay gozlerım doldu

ay herseye aglar oldum cocuk gorsem aglıom bebek gorsem aglıom yaslı gorsem aglıom offffffffffffffffffff:85:

ya bak yaaaaaaa kız dellendirdin bugun sen beni heee. deme öğle şeyler. açma bu konuları allah korusun hep gülün ailece inşallah

hadi kocan gelir şimdi şiş gözlerlemi karşılıycan hem. kalk giyin süslen makyaj yap.. iyce delirsin herif sana :))))))))

kızlar kocasınınkuzusu hiç gelmedi bugün haberi olan varmı dün yazdımı bişey işi falan vardı da ben mi kaçırdım

ay herseye aglar oldum cocuk gorsem aglıom bebek gorsem aglıom yaslı gorsem aglıom offffffffffffffffffff:85:

ayy beni de ağlatacaksın senin de bebeğinin de yüzü hep gülsün inşallah bundan sonra. bak o şanslı ki senin gibi zıpır bir annesi var. canı hiç sıkılmaz
her şeye ağlaman da normal, ah şu hormonlar :))

hadi yaaa allahtan bayramda adanaya gıtcem memlekete gıt dedı bana 1 hafta sora tekrar gıtcem dr a ozaman bıse cıkarma olumsuz umarım

canım bende rahimde kanlı bölgeler gördüğü için dinlen dedi daha kalp atışı falan duymadığımız için henüz. o yüzden. sana git dediyse sorun olcağını sanmam. inşallah gidersin rahat rahat..ben de eşimin memleketine gidecektik bu bayram ama gidemiyorum üzüldüm ya. kayınvalidemi seviyorum güzel vakit geçiriyoruz onlarla maşallah diyeyim :) eşim gidecek büyük ihtimal benim de annem veya kardeşim gelecek..

ah canım benim kıyamam yaa (

birceeeee ikizler nasılllll

hadi bakalım ne guzel annen gelsın yada kardesın ben gıtcegım ıcın sorun yok

Inşallah gidersin bebişim özlemini giderirsin anacığınla. Sen adanalısın ama zonguldaktasın değilmi. Allah sabır versin yaa zor . Ama bebiş olunca kendi işine gücüne düşer pek fazla üzülmezsin..

Bende yarın sabah gidicem çok heyecanlıyım yaa... korku var neden bilmiyorum o yüzden sabah ilk randevuyu aldım . bi görsem büyümüş halini inşallahhhhhh

bebekpoyraz, birce3535, bluebottle, hayaletorka, simal06, Yakamozzz33

HİŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ GİTTİNİZMİ

bilmiyorumki canım, inşallah iyilerdir. geçen cmt kalp atışlarını duyduk, iyilerdi. haftaya tekrar gideceğiz. sürekli yatıyorum onlara bir şey olmasın diye.

ayy ne tatlı annesi sen yat ki onlar büyüsün :)
kanama falan mı vardı canım? bende lekelenme olayı vardı çok azaldı ama rahim içinde kanlı yerler gördü doktor. bana da yat dedi. progestanı 2 katına çıkardı bugün bi de iğne yedik, haftaya tekrar gidicem karndan kalp atışını göremezse alttan bakacak. ben hiç alttan ultrasona girmedim bu arada.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…