2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar nasılsınız geçmişe bakılırsa sinirler gergin herkez kocalarla bozuk anlaşılan neyse yapacak bişey yok onlarıda olduğu gibi kabul etmeyi yeni yeni öğreneceğiz galiba

vala ben 3 aylık evlıyım kocam ıyı allah var ama bazende cıleden cıkarıoooooo belkı bana geldıklerı gıbı bazende ona gelıyorlar

hmm dur bi prospektüsünü okuyım o zaman ne bilim doktor öyle deyince bende zarar verebilir sandım
selam kızlar nasılsınız geçmişe bakılırsa sinirler gergin herkez kocalarla bozuk anlaşılan neyse yapacak bişey yok onlarıda olduğu gibi kabul etmeyi yeni yeni öğreneceğiz galiba

selammm ay evet hepimiz kavgalıyız bugün başta ben

kızlar ben henüz doktora gitmedimhaftaya çarşamba randevum var çok heyecan yaptım ya bir an önce çarşamba gelsede gitsem sizce kalp atşını duyarmıyız

karsı komsum yaslılar sabah sabah her sabah balık yapıyolar kurtarın benıııııııııııı ölücemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm kokudan sımdııı

ay allah yardımcın olsun dün akşam komşum da balık yapmış bir tabak bana
getirdi tabaktaki kokusuna bile dayanmadım

kızlar ben henüz doktora gitmedimhaftaya çarşamba randevum var çok heyecan yaptım ya bir an önce çarşamba gelsede gitsem sizce kalp atşını duyarmıyız
bence duyarsın canım 6 artı 1 de duydum ben sende duyarsın inş.
bazen dıom su kocaya ınat kpss ye gırıp devam edım saglıkcılıga

et kız ne güzel mesleğin olur işte ay benim çok uykum var ben yatıyorum biraz kızlar akşama görüşürüzzz

slm benimde 7+1 de duyuldu 10 gün önce gitmiştim kesenin içini görememişti çok üzülmüştüm inşlallah erken diye gözükmemiştir diye dua ettim çok şükür allah öyleymiş duyarsın sende hayırlısıyla merak etme

ben bu dokuz ayı nasıl geçircem bilmiyorum eve gidiyorum direk yatıyorum tüm gün bişey yiyemiyorum midem bulanıyo tüm yiceklerden ayrıca çok fazla halsizim ayakta duramıyorum ne yapcam bu halsizliğin geçmesi için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…