2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ay en bu kocayla papaz olcam dıyorum mıdem kotu hıc mı ınanmıon ya ben ne yapım karakola gel ozaman dıo allahım bıletımı alıp gıdecem adanayaaaaaaaaaaa cok kötüyümmmmmmmmmmmm:KK50::85:

canım yaa dikkat et kendine ne yapmak gerekiyormuş acaba diye sormasını bekliyorsun demi. hahaha daha çokkkk beklersin..:KK9:

sabah sabah balıkmı yenir laf arasında söyle arkadaşım her gün her gün
onlarımı çekicen zaten mideler kalkmaya yer arıyo

evi kapatıo toz olmasın dıe tum gun evı kapalı allahım yemek pısıo yumurta yapılıo allahım ıgrenc bır koku yaaaaaaaa dayanamıcam adanaya gıtcem ben :KK25:

ben bu dokuz ayı nasıl geçircem bilmiyorum eve gidiyorum direk yatıyorum tüm gün bişey yiyemiyorum midem bulanıyo tüm yiceklerden ayrıca çok fazla halsizim ayakta duramıyorum ne yapcam bu halsizliğin geçmesi için

merak etme hamileliğin en zevkli dönemine yaklaşıyoruz 4-7. aylar inanın kızlar harika geçmişti benim inşallah bunda da öğle geçiririm. moralinizi yüksek tutun ve kesinlikle kendinizi dinlemeyin benim dün çok midem bulandı gözlerimi kapatarak yemek yedim ilk defa

canım yaa dikkat et kendine ne yapmak gerekiyormuş acaba diye sormasını bekliyorsun demi. hahaha daha çokkkk beklersin..:KK9:

bana dıo gel karakola ıhlamur ıcırım dıo sankı ben askerım yada arkadasıyım evde ıhlamur yok dımııııııııııııııı gerızekalıııııııııııııı :KK25::KK14:

bana dıo gel karakola ıhlamur ıcırım dıo sankı ben askerım yada arkadasıyım evde ıhlamur yok dımııııııııııııııı gerızekalıııııııııııııı :KK25::KK14:

ama sende yaa demiş ya adamcağız daha ne yapsın dayak istiyosun heeeee :KK22: elinden gelen şu anda bunu söylemek izin alıp sanamı baksın evde .. nazlanma kız sende :))
ay bende birden saf değiştirdsim.. niye ama niye bi sor kocam aradı şimdi nasılsın diyee:))) bendeki sinir bu kadarmış demek. aslında kolay biri sayılmama ama hormon dengesiz ya şu dönemlerde ona bağlıyorum.. sende uzatma boşverrr

Kızlar bebeğe koncak isim hakkında hiç eşinizle kavga ediyormusunuz bızım daha cocugun cınsıyetı bellı deıl ama edıyoz benım canımız cok sıkıyo yaaa çok geriliyorum nerde iğrenç isim var onları bulup söylüyo bana yaaaaaaaaaaaa:2::KK5:sinirden ağlattı benı ee tabi hamileliğinde vermıs oldugu bi duygusallık varrr tanıyamıyorum kendımı :KK14::KK22:

Kızlar bebeğe koncak isim hakkında hiç eşinizle kavga ediyormusunuz bızım daha cocugun cınsıyetı bellı deıl ama edıyoz benım canımız cok sıkıyo yaaa çok geriliyorum nerde iğrenç isim var onları bulup söylüyo bana yaaaaaaaaaaaa:2::KK5:sinirden ağlattı benı ee tabi hamileliğinde vermıs oldugu bi duygusallık varrr tanıyamıyorum kendımı :KK14::KK22:

yok allahtan onu bırlıkte kararlastırdık kız olursa kumsal erkek olursa poyraz efe bak bıraz rahatladım sımdı demkkı ıkımızın ortak yanları var :93::KK3:

benım arkadasın esıde annesının ısmını koymus ayseye fatmaya habıbeye razı olun kızın adı gelıoooooooooooooooooooooooooo vasvıyeeeeeeeeeeee

Kizlar keseyi bebisimi kalp atslarini hepsini gordum. 1'5 aylik olmus test verdi 5 tane 65 tl tuttu :KK43: 30 da muayine sabah sabah 95 tl bayldm :KK70:

merhaba kızlar, ben geldim.

doktora gittim bebişimin kesesi büyümüş çokşükür. 5 haftalık görünüyor dedi, normalde 6 haftalık olması lazım demek ki geç döllenme. ancak rahim içinde kanlı yerler gördü, istirahat vercem dedi, ben zaten bu hafta rapor almıştım dedim iyi yapmışsın dedi, 1 hafta daha raporluyum. haftasonu tiyatro yok, bayramda memlekete gitmek de yok. yatıp dinlenicekmişim. haftaya kontrol var tekrar..işte böyle kızlar..

eşlerinizi çok önemsemeyin yani susmalarını çok önemsemeyin. erkekler ah canıımm kıyamaaamm demezler. yani öyle diyenini duymadım. bulantılar için kraker faan tavsiye ediyolar deniyor musunuz?

merhaba kızlar, ben geldim.

doktora gittim bebişimin kesesi büyümüş çokşükür. 5 haftalık görünüyor dedi, normalde 6 haftalık olması lazım demek ki geç döllenme. ancak rahim içinde kanlı yerler gördü, istirahat vercem dedi, ben zaten bu hafta rapor almıştım dedim iyi yapmışsın dedi, 1 hafta daha raporluyum. haftasonu tiyatro yok, bayramda memlekete gitmek de yok. yatıp dinlenicekmişim. haftaya kontrol var tekrar..işte böyle kızlar..

eşlerinizi çok önemsemeyin yani susmalarını çok önemsemeyin. erkekler ah canıımm kıyamaaamm demezler. yani öyle diyenini duymadım. bulantılar için kraker faan tavsiye ediyolar deniyor musunuz?

bana asla kar etmıoooooooooo kraker evde beklıo

herkese yapıyorlar bu testleri baya hıv den tut sarılık troit idrar kan herşey senden kan aldılar sonucunu vermedilermi doktorunda dır belki

canım aldım dr bıse yok normal dedı ıyı barı bayaa vardı on ıkı on uc seye bakılmıstı kanım dusuktu bıde demırım

X