2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

gökyüzü canım benim çok saol yaa banada çamlıca erdeme git dediler ama baktım orası çakmak erdeme göre küçük bi hastane 2 3 tane doktoru var sadece

bacummmmmmmmm gec kalma ha bak ayrıca benıde gordunmu o ruyadaaaaaaaa

yaa yakamoz kaç yıllık evlisin sen ???? ben 10.yıla giricem artık çözdüm bu erkekleri o yüzden uğraşmıyyorum artık onları anlamaya. boşuna ağlama aynı şey dün benim başıma geldi akşam 4 den sonra bir mide bulantısı akşam eve gittim tiksinerek yemek yiyorum eşime anlatıyorum susuyor sadeece. bende sinir oldum sustum. bu cinslerin hepsi aynı. bunların hmurunda odunluk var biraz. boşverrrrrrrrrrrrrr

alla alla benımkıde aynı acaba uzunyulerını susarakmı bellı etyolar ama cok gıcık olyorum sabah kustum bende eve geldı bende benım ıcın gelyo sandım msj atmıstım silah kılıfını degıstı gıttı bende gerızekalı dedım ıcımden bazen sınır olyorum tamam anladım ıslerı bıraz agır streslı ama olmaz kı konusmıcam onla

2 yıl olcak canım ay sinir etti beni o kadar şey anlatıyorum çok kötüyüm ölüyorum midem çok fena bulanıyor çok zor geçiyor napcam böyle filan diyorum susuyor ya :84: niye susuyorsun insan bi destek olur diyorum yine susuyor anlayamıyorum bazen bu adamı zaten sinirlerim bozuk şu bulantılara bide o öyle yapınca saydım sayıştırdım bende manyak herif deli etti beni sabah sabah ruhunda odunluk var erkeklerin anlamaya çalışmak kabahat zaten

Benmkide beni Yanlz brakti abisi alms arabyi diye otobsle gec klrmis ise

ben susunca daha çok sinir oluyorum niye susuyosun bişy söylesene diyorum dinliyorum diyor anladık dinliyorsunda iki çift laf et duvarla mı konuşuyorum dedim bende susmasın ya en azından ne hissediyosa onu söylesin çok sinir bozucu oluyor öyle

evet ,işte hepsi aynı boşuna sinir olmayın beklentilerinizi düşürün. fazla bişey beklemeyin. bazem inanılmaz anlayışlıdır bazende mal gibi susarlar. Evet bunlardaki tepki susarak belli oluyor fazla kibar olamıyorlar..

aynen aynen bazen o kadar anlayışlı oluyorki bu adamın hakkını ödeyemem diyorum bazende böyle mallaşıyor ya susuncada insan kendini yalnız hissediyo hiç destek olmuyor diye düşünüyorum bende o zaman ama ne anlar agzından kelpetenle bi cümle çektim yalnızmı bırakıyorum ben seni diyor hala hey Allahım vallahi artık anlaşılmayı beklemiycem

doktora gidicek arkadaşalrdan güzel haberler bekliyoruz

duyarsın inşallah canım ki yüksek ihtimalle duyarsın . doktor benide 7+2 de çağırdı o zaman dinlicez inşallah

güzel haberlerle gelirsiniz inşallah kızlar

ay ınsallah hadı bakım hayırlısı haber ver bıze

canım ya kıyamam bulantın 3 ay devam eder artık bana doktor ilaç vermişti bulantın olursa diye benimde bulantım olmadı kullanmadım sende ilaç alsan.ay hiç sorma bende akşam kavga ettim eşimle çok sinirlerim bozuldu çok ağladım sonrada korktum bebişime bişeyu olacak diye çok kaygısız vurdum duymaz bu herifler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…