2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar dün hepimzde bişeyler olmuş ne iş anlamadım..
dün tülleri yıkadım akşam asıyormuşda sofrayı toplamışda bide bana diyorki daha napıyım elif ne kadar anlayışsızsın:)) ya dedim helal olsun sana diycek lafım yok sanki bunlar benim görevimde beyefendi lütfedip yaptı uyuzzzzzzzzzzzzz

bugün tam 9. hafta veda günü :KK43:(
:KK14:allahim aldigi gibi en kisa zamanda yeniden verir ins canim su mubarek gün hürmetine ins dua edicem sana canim

seydaaaaaaaaaaaaaaaaaammmm gördüm bebişini yaa çok tatlı yaa :))) maşallah maşallah.. ben de istiyorum ben de :)))))
gördünmü teyzesi kuzumu ins seninde böyle resimlerini görürüz canim neden olmasin allahim hayirla versin hepimize ins

dün rüyamda denize gitmişiz ama kadınlar plajina herkes var butun kk orda bizim kızlarda var
sende varsınn denıze giriyoruz piknik yapıyoruz
ama bizim göbekler böle 9 aylık kocamann
hiç erkek yok sadece kadınlar sen avatara resim koymussun ya
aynısını gördum yakamoz o senmişin valla bildigin konusdum he
heheh o kadar artık etkılenıyorum sabahda içimden gecırıyorum gidiyım anlatıyım
özellikle dıyorum yakamoza anlatıyım senı gördum ya birebir
hayirdir ins canim gercekten hepimizin göbüsleri büyür ins rüyandaki gibi,:KK28: ayy ne güzel olur :KK3:

kızlar dün hepimzde bişeyler olmuş ne iş anlamadım..
dün tülleri yıkadım akşam asıyormuşda sofrayı toplamışda bide bana diyorki daha napıyım elif ne kadar anlayışsızsın:)) ya dedim helal olsun sana diycek lafım yok sanki bunlar benim görevimde beyefendi lütfedip yaptı uyuzzzzzzzzzzzzz

hele dun ne oldu bana bagrıyo cagrıyo iş yapma esra benı cıleden cıkarma ben yaparım dıyorum bırak dıyorum sonra yemege oturduk sonra dedıgı laf su unutmusun su getırmısın sınırden gulme tuttu sonra hıc seslenmedım getırdım ya yavas otursanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dıe bagıryo allahım dedım azraıl olsam gırtlaklarım :KK1::KK57:

canım ya kıyamam bulantın 3 ay devam eder artık bana doktor ilaç vermişti bulantın olursa diye benimde bulantım olmadı kullanmadım sende ilaç alsan.ay hiç sorma bende akşam kavga ettim eşimle çok sinirlerim bozuldu çok ağladım sonrada korktum bebişime bişeyu olacak diye çok kaygısız vurdum duymaz bu herifler:KK57:

canım teşekkür ederim destegin için :KK70: doktor ilaç verdi canım dramamine diye bi ilaç verdi ama hiç faydası olmadı bana ya bugün işe giderken aldım evdeyken sonuçta ilaç zarar verir diye almıyodum en azından işte bulanmasın dedim yok çıkmadan kaç defa kustum yolda devam etti bulantı daha etkisini göstermemiştir dedim kaç saat geçti hala etki metki yok :KK9: dozajı düşük ondanmıki :26: ama doktor buna bile mecbur kalmazsan içme demişti gebelere veriyoruz ama sonuçta ilaç kimse garantisini veremez deyince bende mecbur kalmazsam almıyorum ...Ay yaramı deşme kaygısızmı değilmi onu bile bilmiyorum sesi üzgün geliyordu ama azcık konuş destek ver dimi az şey çekmiyoruz beyefendiler de rahat oh :KK9:

canım teşekkür ederim destegin için :KK70: doktor ilaç verdi canım dramamine diye bi ilaç verdi ama hiç faydası olmadı bana ya bugün işe giderken aldım evdeyken sonuçta ilaç zarar verir diye almıyodum en azından işte bulanmasın dedim yok çıkmadan kaç defa kustum yolda devam etti bulantı daha etkisini göstermemiştir dedim kaç saat geçti hala etki metki yok :KK9: dozajı düşük ondanmıki :26: ama doktor buna bile mecbur kalmazsan içme demişti gebelere veriyoruz ama sonuçta ilaç kimse garantisini veremez deyince bende mecbur kalmazsam almıyorum ...Ay yaramı deşme kaygısızmı değilmi onu bile bilmiyorum sesi üzgün geliyordu ama azcık konuş destek ver dimi az şey çekmiyoruz beyefendiler de rahat oh :KK9:

aaaaaaaaaaaa benım ılacın aynısı bacım hem sabah hem aksam ac karnına alyorum artı vıtamın ıcınde folık asıt var rahat olyorum ya ama yınede kusyorum

hele dun ne oldu bana bagrıyo cagrıyo iş yapma esra benı cıleden cıkarma ben yaparım dıyorum bırak dıyorum sonra yemege oturduk sonra dedıgı laf su unutmusun su getırmısın sınırden gulme tuttu sonra hıc seslenmedım getırdım ya yavas otursanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dıe bagıryo allahım dedım azraıl olsam gırtlaklarım :KK1::KK57:

tabi tabi bak benim eşimi tarif ediyorsun sanki birde nasıl bir sahiplenme duygusu var bebekleri. sanki kendi taşıyor..

ya neyse yaa sinirlenmeyelim sabah sabah bu versiyonlar böyle geride verilmez elimizde patladı işte:)))))))))))))))))) yinede allah razı olsun başımızdan eksik etmesinnn

hemen etkı etmıo zaten yakamozzz bıde o ılac bulantı hapının en dusuk gramı olan hapmıs bıse olmaz rahatlıkla ıc dedı bana zorda kalmasam ıcmem ama ıcmesemde bıse yıyemem son 1 hafta zaten ya sonra gecicek umarım

aaaaaaaaaaaa benım ılacın aynısı bacım hem sabah hem aksam ac karnına alyorum artı vıtamın ıcınde folık asıt var rahat olyorum ya ama yınede kusyorum
ay bende yaa hiç geçirmedi ilaç almama ragmen kusuyorum çabuk geçse bari ya çok kötü bu bulantılar :KK43:(
tabi tabi bak benim eşimi tarif ediyorsun sanki birde nasıl bir sahiplenme duygusu var bebekleri. sanki kendi taşıyor..

ya neyse yaa sinirlenmeyelim sabah sabah bu versiyonlar böyle geride verilmez elimizde patladı işte:)))))))))))))))))) yinede allah razı olsun başımızdan eksik etmesinnn

evet ya anasına paket yapıp göndermek lazım kıcık nolcak :63: banane hep iyi olsun öyle bi iyi bi mal istemem ben :KK9:

hemen etkı etmıo zaten yakamozzz bıde o ılac bulantı hapının en dusuk gramı olan hapmıs bıse olmaz rahatlıkla ıc dedı bana zorda kalmasam ıcmem ama ıcmesemde bıse yıyemem son 1 hafta zaten ya sonra gecicek umarım

ne kadar sonra etki ediyo sana canım ? ay 3 aydan önce geçmez ya gökyüzü 11 haftalık onun bile bulantısı varsa biz yandık daha çekecez gibi görünüyo

ne kadar sonra etki ediyo sana canım ? Ay 3 aydan önce geçmez ya gökyüzü 11 haftalık onun bile bulantısı varsa biz yandık daha çekecez gibi görünüyo

bulantılar 16 .ci haftaya kadar sürermiş kızlar benım daha bulantım hıc olmadı 8.cı haftamdayım ınsallah bundan sonra da olmaz diyorum .... Bulantısı olanlarada allah yardımcıları olsun dıyorum gercekten zordur onlar acısından ..

facede dolaşırken güzel bi yazı buldum;

Kimseyi değiştiremezsin hayatta.
Ve kimse için de değişmemelisin.
Kimliğini kayb...ettiğin an yaşamını çöpe attın demektir. İstemediğin sürece hiçbirşey için ödün vermeyeceksin hayatta.
Gün gelir verecek bir şeyin kalmaz çünkü. Her şeyi sen istediğin için yapacaksın, başkası senden istediği için değil.
Ve sen, sen olarak kaldığın sürece senin yanında olanlar da mutlu olacaktır.
Bırak hayatına eşlik etmek isteyenler gelsin seninle.Yolun bitimine kadar gelmeleri şart değil. Herkesin gidebileceği biryol vardır.
Sen yeter ki yanında yer ayırmayı bil.
Ne sen kimse için mecburi istikametsin, ne de bir başkası senin için…
Seninle gelmek isteyenleri yanına al. Belki beraber daha çok şey katabilirsiniz bu hayata.
Yanındaki seni mutlu ettiği sürece kalsın hayatında, zorlama kendini.
Hayat rahat insanlarla güzel.
Ve hayat hak ettiği gibi yaşandığında güzel...

bulantılar 16 .ci haftaya kadar sürermiş kızlar benım daha bulantım hıc olmadı 8.cı haftamdayım ınsallah bundan sonra da olmaz diyorum .... Bulantısı olanlarada allah yardımcıları olsun dıyorum gercekten zordur onlar acısından ..

ay ne şanslısın ben bulantıdan ayakta durammıyorum bazen işi bırakacam bu yüzden :KK43: valla bıktım ben şimdiden bi an önce bitse çok iyi olacak :KK50:

facede dolaşırken güzel bi yazı buldum;

Kimseyi değiştiremezsin hayatta.
Ve kimse için de değişmemelisin.
Kimliğini kayb...ettiğin an yaşamını çöpe attın demektir. İstemediğin sürece hiçbirşey için ödün vermeyeceksin hayatta.
Gün gelir verecek bir şeyin kalmaz çünkü. Her şeyi sen istediğin için yapacaksın, başkası senden istediği için değil.
Ve sen, sen olarak kaldığın sürece senin yanında olanlar da mutlu olacaktır.
Bırak hayatına eşlik etmek isteyenler gelsin seninle.Yolun bitimine kadar gelmeleri şart değil. Herkesin gidebileceği biryol vardır.
Sen yeter ki yanında yer ayırmayı bil.
Ne sen kimse için mecburi istikametsin, ne de bir başkası senin için…
Seninle gelmek isteyenleri yanına al. Belki beraber daha çok şey katabilirsiniz bu hayata.
Yanındaki seni mutlu ettiği sürece kalsın hayatında, zorlama kendini.
Hayat rahat insanlarla güzel.
Ve hayat hak ettiği gibi yaşandığında güzel...

hapı 4 un cu ısıste bellı ettı kuzum

aboo çokmuş :)) o zaman bi iki gün aldıktan sonra etki edecek :KK50:

bacım sabah aksam ac karnına aldıktan sonra ıkı gun olyo zaten hemen tesır etyo ya valla bıse olmaz dr lar bıse oılsa verırlermı nıe vermıdon aspırın vermıolar antıbıyotık bak bıde ıcını oku endıkasyonları yazar gebeler rahatca kullanabılır dıo az cok tıp bılgım var salak gıbı bıraktım okuluda

selam kızlar nasılsınız geçmişe bakılırsa sinirler gergin herkez kocalarla bozuk anlaşılan neyse yapacak bişey yok onlarıda olduğu gibi kabul etmeyi yeni yeni öğreneceğiz galiba

karsı komsum yaslılar sabah sabah her sabah balık yapıyolar kurtarın benıııııııııııı ölücemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm kokudan sımdııı:KK14::KK14:

X