2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

comely çınarda sibel hanımamı gdiiysoun bende ilk doğumunda ona gittim memnundum ama şimdi hemen altına trkan saylan tıp merkezi açıldı bedava kadın doğum testlerde öle bide oarya bak sitersen çok ilgilid oktoru

Kızlar aklınız varsa testlerınızı devlet hastanesınde yaptırın kadın dogum hastanelerınde yanı en azından sıgorta karsılıyo bosuna parada vermıs olmazsınız ben oyle yaptım ıyıkıde yapmısım bu arada renklı ultrasona gırceksınız 20.ci haftanızdan sonra ozeller onada yuklu para alıyolar 50 ıla 100 arası hıc gerek yok ben onada kadın dogum hastanesıne gıtcem hıc para almıyorlar ve ozelden hıc bır farkı yok guzelde ılgılenıyorlar ama tabıykı dogumum ozelde olcak kendı doktorumda

Yine otobusteyim offf acliktan oldum anneme gidiyorum annm sofrayi kurmus beni bkliyor cnm annemm

canım aldım dr bıse yok normal dedı ıyı barı bayaa vardı on ıkı on uc seye bakılmıstı kanım dusuktu bıde demırım

e tamam işte o testler bunlar..:) bende de kan ve demir eksik bu gittiğimde ilaç vericek öyle dedi. ben kızımda 9 ay demir ilacı içtim sanki hiç iiçmemiş gibisin dedi dr. okadar yani kansızım :))

hayırlı olsun allah nazardan saklasın
ne testıbu bendende kan aldı oda bu testı mı kapsıo kızlar anlamadım

hamileliğin başında yapılan testler demişti doktor kan verdim idrar tahlili falan yaptı
ama kan tahlilinde nelere baktı inan bilmyiorum sonuç kağıtları yok bende doktor telefonda söyledi çünkü sonuçları

kesinlikle katılıyorum ve bende senin gibi yapıyorum hem özelde hem devlette muayene oluyorum 2li testlerim var 11.haftada devlet çağırdı beni perinatolojiye:)) gerek yok özele o kadar paralar bayılmaya hem devlet daha güvenli

doğru diyosun aslında ama işte devlet hastanelerinde uzun sürüyo git kan ver sonuç al kendi doktoruna götür bir kerede bitmiyo çalışınca sorun oluyo maalesef

aynen cnm en dogrusu bencede benımde 2 lı taramam olcak bayramdan sonra devlete gıtcem ordan aldıgım sonucları dr mada gosterebılcem ozeller 2 lı taramaya 70 tl dıyor ne gerek var sıgortam var bı işe yarasın yanı dr lara yedırcegım parayı bebişimin açıklarını kapatırım beşiğini alırım vsss.....

e tamam işte o testler bunlar..:) bende de kan ve demir eksik bu gittiğimde ilaç vericek öyle dedi. ben kızımda 9 ay demir ilacı içtim sanki hiç iiçmemiş gibisin dedi dr. okadar yani kansızım :))

3 ayına yakın demır ve kan ılacı vercem dedı valla bende ozelde yaptrdım ama para almadılar askerıyeyle anlasmalıymıs acaba ondanmı para odemedık sadece 10 mly aldılar ayrıca serumda ıcınde tahlılde

canım merak etme geç döllenme öalmuştuur:)) hayırlı olsuun:)

doğru diyosun aslında ama işte devlet hastanelerinde uzun sürüyo git kan ver sonuç al kendi doktoruna götür bir kerede bitmiyo çalışınca sorun oluyo maalesef

canım bende çalısıyorum hemde eşimle aynı yerde calısıyoruz benımde ızın alma sıkıntım cok oluyo bende ozel dr la devlet hastanesıne gıtcegım gunu aynı gune denk getırıyorum en azında 1 gunde butun işlerımı bıtırıyorum tesk sonuclarımıda alıyorum aynı gun ıyı oluyo

evet cnm kan ılacı verıyorlar bebekğe daha cok kan gıtmeye basladıgı ıcın anne adayı kansız kalıyormus o nedenler kan ılacına baslatıyorlar ama o donem baş ağrılarımız olcak kızlar haberınız olsun

ne güzel bu imkandan yararlanabilmen zor bile olsa

askeriye olduğu için almamıştır cnm aman almasın ne güzel işte

Kızlar kızım olursa duru oğlum olursa ege nasıl sizce
ege nin açılımı benim eşimin kızımın baş harflerimiz
elif
gökhan
eylül

gurbet o kadar acıki.. Ne varsa içimde.. hepsi bana yabancı hepsi baska bıcımde... ne bır arzumm ne emelım yaralanmıs bır elim...ben gurbette degılm gurbet benım içimde ... memleketımıde cok ozledım bırazda onun hastasıyım herseyden hıncımı alyorum sankı :84:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…