2011 Gelinleri Hangi Otelde Balayı..

kızlar ben deliye döndüm hiç durmadan otel bakıyorum ets jolly bugun anı tura basladım yok yani hepsını ezberledım ama hepsının bır kaç hatası cıkıyor vazgecıyorum daha bulamadım yani bakınyorum bu yuzden kafayı yemezsem ıyı cunku daha gelınlık kına ve bı yıgın daha yapmadıgım iş var ama hangı bırını yapıcam bılemıyorum neyse :)
otel secemedım antalyada bır yerdüşünüyorum, bulunca haber edıcem umarım bulurum.

aynı fikirdeyim...yokk yer bulamıyorum bulduğum çok pahalı..düğün 17 temmuzda..en pahalı dönem tth nashira iyi gözüküyor ama kötü yorumlar varr..kafayı yicem...hangi yere baktıysam vazgeçiyorum..netin başında oturuyorum ruhum daralıyo artık...offff off..bi de nişanlım askerde..onun onayı alamayınca daha da zor..sonraya bıraksam pahalı olcak...valla herşey boş...nashiraya giderde pişman olursam çok üzülcem...offf off....

kızlar baktıkça emin olun kafa karışıklığından başka bişey olmuyor.bence bu kadar da büyütmeyin bu olayı.seçenekleri en aza indirin ve fikir sorun.siteden siteye gezdikçe otel sayıları fazlalaşıyor.ben şahsen yorumlara çok fazla takılmadım.çünkü en son listemde 3 otel kalmıştı.zaten belirlediğim özelliklere sahip otellerdi son kalanlar.onlar arasında seçim yaptım.
yani öle büyütmeyin çok fazla.daha çok iş var yapacak

canım geçen sezon ben nashira'ya bi çok misafir gönderdim ve hiç şikayet almadım.
Recep ivedik 1in çekildiği otel orası
memnun kalırsınız bence,fiyatıda uygundur.

aynen katılıyorum sana canım. baktıkça boğuluyor insan gercekten. aman su otel daha mı iyi. aman su otele gideceğime 3 kurus fazla veriyin iyisi olsun derken bir baktık ki limitimiz nerde biz nerde dolanıyoruz:))

kendimize geldik ve seçtik bi tane sonunda. en süper otellerden bile şikayet olduğuna göre mukemmeli bulmak cok zor. o yuzden cok takılmayın derim:))

bu arada 5-10 eylul club corinthia tekirovadayız, inşallah...

bikbik sonunda senin oteli mi seçicem nedir
ben de granada yı düşündüm dün, limak limra da güzel gibi ama aklım maxx royalda kaldı o da cok kalabalık ve yogun, ve daha bakacağım milyon tane otel var liste yaptım
ve diğer sitelerden şikayetleri arastırınca hepsınden öğ geliyor yani her otele berbat denmiş hepsinde berbat özellıklerden bahsedilmiş. o yüzden seçim artık imkanısz benim için :) kabus oldu yani hani alayım şu beşini degerlendıreyım demıstım geçen hafta
ama o 5 inden vazgectım sımdi yenilere bakıyorum vakit de kalmadı indirim de bitecek ve yapacak bir yıgın da iş var ohooo... yavaşım yavaş.

nasıl yani bitmişmiii...bi orayı beğenmiştim onda da yer yoksa....üff yaaa....aradın mı ets tura mı sordun cevap ver ışılcım yaa....((2:

adam eve giden bir arkadaşımvar gecen sene balayı için süpper dedi oraya gidicez sanırım jolly tur da şuan indirim var 225 tl yazıyo 2 ağustos gibi tarihimiz bizim 30 temmuz düğün mecburen böle oldu yazdıklarınızn hepsine baktım adam eve son kararım olacak sanırım:) ayrıca angellar tercih ederseniz size eslik ediolarmış bilginize:93:

arkadaşlar birşey sorcam biz tayin için geçen haziranda nikah yaptık ama düğünümüz temmuz 2011 de. bazı otellerin sitelerinde balayı çiftini işaretlediğimizde o tarihin belgelendirilmesi gerektiğini gördük.bu durumda bizimkinin üstünden 1 sene geçmiş oluyo yani nikah tarihinin nasıl olcak bu iş anlamadım :S

canım rezervasyon yaptırırken düğün daveyetin varsa ondaki tarihi gir.
otele giriştede yine davetiye yanında olsun ama evlenme cüzdanını gösterme.evde unuttuk dersiniz.
çünkü balayı paketlerinden son 1 ay içinde evlenmiş çiftler yararlanabiliyor.
yinede gittiğin otelin insiyatifine kalmış bişey canım.

1- Rixos Sungate

2- Silence Beach Resort ( 29 mayıs 4 haziran lüks göl evleri 1618-TL )

3- Concorde De Luxe Resort

otelleri arasında kaldım karar veremiyorum (((

bu otellerde kalanlar var mı yardım lütfen

1- Rixos Sungate

2- Silence Beach Resort ( 29 mayıs 4 haziran lüks göl evleri 1618-TL )

3- Concorde De Luxe Resort

otelleri arasında kaldım karar veremiyorum (((

bu otellerde kalanlar var mı yardım lütfen

bu üçünün arasında kalırsan kesinlikle Rixosu tercih etmelisin.Hizmet ve konfor olarak diğer tesislerden çok daha üst düzeydedir.
Kesinlikle diğerleriyle aynı ayarde değildir canım

Rixos Lares'te kaldım Nisan 2010 'da çok beğenmiştim. Rixoslar genel iyi oluyor ama bu otellerde kalan var mı onuda merak ediyorum

PGS WORLD PALACE HOTEL Kemer/kiriş valla rezervasyonu yaptırdık rahatladım tarihi temmuz diye girince fiyatlar hemen 2 katına çıkıyo hem ii olsun hem temiz olsun hem uygun olsun hepsi bir arada olmuyo bide şu var ucuz etin yahnisi ekşi olur ben bunu yaşadım ve gördüm sizede kolay gelsin kızlarr

teşekkür ederim sanırım başka çaremiz yok :)

anıturla pgs world
etsturla royal wings hotel

bu ikisi muhteşem kızlar, biz ya bunlardan birine karar vericez bu hafta ya da başka bakıcaz yakın olan bir yer.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…