2011 Gelinleri Hangi Otelde Balayı..

ewet tranfer olayı da önemli bir detay. tur şirketleri belirli ücret katşılığı yapıyormuş. araştırıken öğrendim bende:)
ay yok otobüsle biter mi yol bir de sıcak olacak zaten, bende korkuyorum uçaktan ama korkunun ecele faydası yok:)[/QUOTE]
en son nişanlımla uçağa bindiğimde kollarını parçalamıştım korkudan yine yanı şey olacak ama napim ki bu arada 9 değil km 90inşallah kolaylıkla halledebilirsiniz,bizim romantizm bitti,tam aşkımla biraz yakınlaşıyoruz,benim aklıma hemen aaa aşkım perdelere güneşlik almalıyız,sonra kombiye dolap yaptırmalıyız ....diyorum herşey bitiyor:)napalım haziranda bol bol romantizm yaparız artık

canım biz 18-23 temmuz arasında kalıyoruz.evet müsayitr olursa deniz manzaralı veriliyor olabilir.ama temmuz ayı en pahalı dönem çünkü en yoğun dönem o yüzden.kaldıki 3 günden sonrası sıkıyor.ben balkona bayılırım.aradada 120-130 arasında i fark vardı işte o yüzden sigortası falan filan derken 2000 lirayı buldu düz hesap.üstelik temmuzda 45 derece gösteriyor.sabah erken çıkarsan ewallahta eğer öğleye doğru çıkarsam geberirim bu yüzden odada kalmak daha mantıklı:))))

en son nişanlımla uçağa bindiğimde kollarını parçalamıştım korkudan yine yanı şey olacak ama napim ki bu arada 9 değil km 90inşallah kolaylıkla halledebilirsiniz,bizim romantizm bitti,tam aşkımla biraz yakınlaşıyoruz,benim aklıma hemen aaa aşkım perdelere güneşlik almalıyız,sonra kombiye dolap yaptırmalıyız ....diyorum herşey bitiyor:)napalım haziranda bol bol romantizm yaparız artık[/QUOTE]

biz birlikte ilk kez bineceğiz uçağa, kardeşim anlatıyor enişte ablamla uçak yolculuğu pek tekin olmaz diye ama nişanlım hallederiz diyor.canım başına gelecekleri daha tam olarak bilmiyor:)
her nişanlı çiftte oluyor demekki aynı şeyler:)
ceylin balayının sözlük anlamı: nişanlılık sürecinde evlilik hazırlıklarıyla uğraşırken kaybolan romantizmi geri çağırma/canlandırma tatili değil miydi:)

cnm tebrikler bizimde düğün tarihimiz 5 haziran 6-10 haziran dada calista luxury resort belekte balayımızı geçireceğiz. 4 gece için 1536tl verdik nakit. 31 ocaktan snr ki fiyatı ise 1920 tl olmuş inşallah hepimiz için herşey çok güzel olurr..

kızlar, balayımızı bugün belirledik ve aldık.. Belek'teki Limak Atlantis Hotele gidiyoruz :76: 26 haziranda gidiyoruz 5 gece kalacağız.. bir an önce gelsin hazirann

biz birlikte ilk kez bineceğiz uçağa, kardeşim anlatıyor enişte ablamla uçak yolculuğu pek tekin olmaz diye ama nişanlım hallederiz diyor.canım başına gelecekleri daha tam olarak bilmiyor:)
her nişanlı çiftte oluyor demekki aynı şeyler:)
ceylin balayının sözlük anlamı: nişanlılık sürecinde evlilik hazırlıklarıyla uğraşırken kaybolan romantizmi geri çağırma/canlandırma tatili değil miydi:)[/QUOTE]
ayyy ilk kezmi bineceksiniz,umarım kokrmazsın ben ,uçakta bambaşka bir kişilik oluyorum,nişanlıma bağrıyorum ,çağrıyorum napim kendimde olmuyorumki,haziranda tek beni ürküten uçak başka birşey yok.
Neyse biz haftasonu evililik fuarına ordan istinyeye gitiik,çok romantiktik,balayını beklemiyoruz

ayyy ilk kezmi bineceksiniz,umarım kokrmazsın ben ,uçakta bambaşka bir kişilik oluyorum,nişanlıma bağrıyorum ,çağrıyorum napim kendimde olmuyorumki,haziranda tek beni ürküten uçak başka birşey yok.
Neyse biz haftasonu evililik fuarına ordan istinyeye gitiik,çok romantiktik,balayını beklemiyoruz
[/QUOTE]

ceylin birlikte ilk k
ez bineceğiz uçağa bakalım ne olacak, çok merak ediyorum bende:)
evlilik fuarına bizde gittik ama çok beğenmedim ben. gelinliğimi fuarda görüp hallederim diye düşünüyordum ama biraz hayal kırıklığı oldu. balayı için birkaç farklı otel alternatifi bulduk fuarda şimdi onları inceliyoruz. biz karar verene kadar erken rezervasyon indirim falan kalmayacak sanırım:)))

kızlar benimde düğünüm 28 temmuzda olacak.balayı için önerilerinizi öğrenebilir miyim?daha karar vermedik ama alanyaya gitmeyi düşünüyoruz.

kızlar benimde düğünüm 28 temmuzda olacak.balayı için önerilerinizi öğrenebilir miyim?daha karar vermedik ama alanyaya gitmeyi düşünüyoruz.

canım hayırlı olsun:)
bizde alanya düşünmüştük ilk önce ama vazgeçtik, aklmda kalanlar;
mukarnas spa otel
delphin hotel
hotel long beach

bu kadar hatırlayabildim canım 2 yıl once aydınbey hotel e gitmiştik, tavsiye etmem yemekleri çok kötüydü:)

inşallah istediğin gibi biryer bulabilirsin

hangi tur şirketi ile ve ne kadar ücrete ayarladığınızı öğrenebilir miyim acaba?

jolly turla ayarladık cnm. 2500 lira uçak+transfer+otel ücreti.26haziran pazar giriş yapıp 1 temmuz cuma cıkacağız..eğer düşünüyorsan limak otellerini öneririm.derin araştırmalar sonucu karar verdik. Limak otelleri 4 tane..daha önce balayına giden 2 arkadaşımında cok memnun dönmesi,zincir otel olması, belekte olması,deluxe otel uhd olması,kendine ait kumsalı olması ve denızın taşlı olmaması,gece disco canlı müzik flm bol eğlenceli olması benim için önemliydi..bu sebeplerle limakı tercih ettik cnm.

cnm zevkler ve renkler tartışılmaz ama benim fikrim alanyaya gitmeyin derim.ben lisedeyken ailemle alanyaya tatile gittim.beyaz tenli olduğumdan saat 16 dan önce kesinlikle dışarı cıkamadım.cok dıkkatlı olmama rağmen omuzlarım yara oldu.hava coook sıcak ve aşırı nemli oluşundan daha da sıcak hissettiriyor.dısarı cıkınca hamama girmiş gibi hissettim ben..bir de havaalanından alanya ya gitmek için epey bir yol gitmen gerekiyor cnm bunuda eklemek istedim.

kızlar bizde voyage bellek randevu aldık 5 gece gidenler memnun ayrılmışlar 5 gece 1430 lira ediyo ama düğünüzmüzden bir gün sonra gidicez ilk günümüz evimizde geçicek:)

hayırlı olsun bizde voyage sorguna gidiyoruz hemde aynı tarihde :)) 7gece kalıcaz:))) inş çok güzel geçer herkesin balayı... :))

arkadaslar bana bi yardim edin nereye gidelim bilmiyoruz inanin bakmadim otel kalmadi ama arastirdimda sikayet.com diye bi site buldum otelerin sikayetleri liste halinde :) sonrasi malum kararsiz kaldim nereyi tavsiye ediyosunuz

25 31 temmuz arasi 2 kisi 1550tl romantik deniz gunes hersey dahil eglenebilecegiz bi ortam

oyle bi otel biliyosaniz her teklife açigim ...

biz de henüz karar vermedik ama alva donna oteli çok beğendim ben
20-24 haziran ultra herşey dahil kara manzaralı olda 1.308, deniz manzaralı oda 1.379 tl. anı turun sitesinden bakabilirsin.

kızlar barut otellerine giden varmı aranızda ya da bu otelleri araştıran.
antalyada 4-5 tane farklı oteli var.
netten biraz baktım ets tur yapıyor rezervasyonu, fiyatı 5 yıldızlı otellere göre daha düşük. bu otellere giden, konaklayan ya da bilgisi olanların yorumlarını bekliyorum. ya da hangisi balayı için daha uygundur. yorumlarınız için şimdidien teşekkür ederim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…