2011 Gelinleri Hangi Otelde Balayı..

canım çok sevindim karar vermene.umarım memnun kalırsın :80:
bende samimi söylüyorum seçtiklerinin içinden en iyisi Kervansaray Laraydı zaten.
İnşallah güzel bir balayı olur sizin için. :80:

İnşallah canım çok sağol çok yardımcı oldun gerçekten
oh be buda bitti sonunda artık tamamen gelinlik olayına girişebilirim :90:

biz de bugün bir hevesle alva donnayı iptal ettik ve maxx royala terfi ettik tabi bunun sonucu olarak da 4 geceye düşürdük tatili ,aranızda maxx royal'a gidicek olan var mı baska?

ben varım:) 24-29 Temmuz için rezervasyon yaptırdık. sizin ne zaman?
bizim de verdiğimiz paraya içimiz acıdı ama çok güzel geçecek inşallah bir daha tatil için bu kadar yüksek stadandartlarda bir tesise zor gideriz, balayında yapacağımızı yapalım dedik:)
zaten tesis adını duyurduktan sonra astronomik rakamlara ulaşacaktır diye düşünüyorum.

öncelikle cok tebrik ederim cnm,mutluluklar dilerim
evet aynı fikirdeyim,7 yıldızlı bir otelmiş zaten:)
hayatımda görüp görebileceğim en lüks otel galibabizde 19-23 temmuz ordayız biz cıkıcaz siz giriceksiniz anlaşılan...
bize bir süprizleri olduklarını söylediler ets calısanları meraktan da kudurcam yani size söylediler mi böyle bişey?bir de çiftleri arayıp özel isteklerini soruyolarmıs sen bişey düşündü mü bu konuda?benim aklıma hiçbir şey gelmiyor :97:

merhaba bizde rixos sungate üzerinde çok düşündük ama bugün ETS Tur'a gidip

RİXOS LARES LARA'YA rezervasyon yaptırdık. 5 gece 6 gün umarım güzel geçer balayımız :)

canim bizde dün rixos larese rezervasyon yaptirdik :)) 5 gece 6 gün :) siz hangi tarihlerde gidiyorsunuZ??

maxx royalı ben de isterdım kızlar ama düğün gelınlık eve cıkıcaz derken bır yıgın masraf o yuzden maxx royal alamadık zaten sırf otel teras bölümü 2300 ucak masrafı da 2700 yok altından kaklamazdık sızlere ıyı tatıller :)

slm kızlar bizde 11-17 temmuz arası maxx royaldeyiz.. şu telefonla arayıp çiftlerin isteklerini soruyorlar yaa aklınıza bişey gelirse paylaşın çünkü bende ne isteyeceğimi bilemiyorum... umarım hepimizin balayı çok güzel geçer...

kızlar bizde cristal admirale rezervasyonumuzu yaptırdık.bilen duyan varmı..ben çok beğendim.ultra herşey dahil konseptinde eylülde 6 gece 7gün 1250ye çok uygun geldi bana.olanak ve aktiviteleride çok iyi.bi bakın derim ben..

marcan2003, happzhr,
odada bir müzik çalarda sizin için özel olan bir şarkının cd'sinin hazır bulunması olabilir mesela. ilk anda aklıma gelen bu oldu. değişik şeyler düşünülebilir tabii, ama ne kadarını yaparlar bilinmez:) balayı paketine zaten dahil miydi hatırlamıyorum, değilse ilk sabah kahvaltı odaya istenebilir. bunun dışında akşam için jakuzinin sıcak suyla, köpükle doldurulup hazır edilmesi istenebilir...:)
ilk aklıma gelenler bunlar..

bızde bugun crystal admırala rezervasyon yaptırdık eylul ayı ıcın :) bakalım nasıl bır otel cıkıcak cok heyecanlı :)

merhabalar . bende haziran 2011 geliniyim.. Jolly turdan balayı otelimizi Adam & Eve ollarak ayarladık.. Uçak biletlerimizi de erkenden aldık.. çok uygun fiyata geldi.. :93:

umarım hepimizi güzel bir balayı geçiririz.
Balayından gelince de oteller hakkında yorumlarımızı yaparız.

Yeni balayı yapacaklar için iyi olur ne dersiniz :)

kızlar bizde club voyage'a rezervasyon yaptırdık
deluxe oda'da 6gün 5 gece

Selam kızlar
benim 23 temmuzda düğünüm var 24ünde çıkıcaz balayına
en fazla 6 gün kalıcaz belkide 5 gün fazla kalamayız çünkü ramazan giricek

ben bu konularda çok bilgisizim

antalya istiyoruz kemer,side,belek olabilir,denize yakın,güzel bi yer olmalı

önerebileceğiniz oteller var mı? kafam çok karışıkk

gizo9 bu mevsimde alanya tarafıda olabilir.
fantasia de luxe otele bak. yaw hem bütçene uygun hemde beğendiğin oteller için mutlaka turların int sitelerine bak

bızde bugun crystal admırala rezervasyon yaptırdık eylul ayı ıcın :) bakalım nasıl bır otel cıkıcak cok heyecanlı :)

bizde eylülde ordayızz ben oteli çok beğendim..jollyturdan yaptırdık biz.inşallahh güzel geçerr..

Hepinizden önce ben gidecem crystal admiral otele

Henüz rezervasyon yaptırmadık ama düşünüyoruz biz de.
Bizim düğün Nisanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…