2011 Gelinleri Hangi Otelde Balayı..

biz de henüz karar vermedik ama alva donna oteli çok beğendim ben
20-24 haziran ultra herşey dahil kara manzaralı olda 1.308, deniz manzaralı oda 1.379 tl. anı turun sitesinden bakabilirsin.

alva donna simdi baktim gerçekten harika ultra hersey dahil fiyat da uygun

granada da çok guzel alva donna daha çok sey sunuyo sanki

evet ikiside çok uygun bi balayi için ama bilmiyorum her sene yaz tatiline antalyaya gidiyoruz çok seviyorum ama balayi için degisik bisey istiyodum gonlumde bodrum vardi ama orasida çok harekletli diyolar
ama bodrumun fotolarina bakiyorum muazam bi denizi ter temiz harika koylar ne bilim tam romantizmin dogrunda gibi

giden goren bilen varsa ne dusunuyosunuz ????

canım hayırlı olsun:)
bizde alanya düşünmüştük ilk önce ama vazgeçtik, aklmda kalanlar;
mukarnas spa otel
delphin hotel
hotel long beach

bu kadar hatırlayabildim canım 2 yıl once aydınbey hotel e gitmiştik, tavsiye etmem yemekleri çok kötüydü:)

inşallah istediğin gibi biryer bulabilirsin

teşekkür ederim canım

cnm zevkler ve renkler tartışılmaz ama benim fikrim alanyaya gitmeyin derim.ben lisedeyken ailemle alanyaya tatile gittim.beyaz tenli olduğumdan saat 16 dan önce kesinlikle dışarı cıkamadım.cok dıkkatlı olmama rağmen omuzlarım yara oldu.hava coook sıcak ve aşırı nemli oluşundan daha da sıcak hissettiriyor.dısarı cıkınca hamama girmiş gibi hissettim ben..bir de havaalanından alanya ya gitmek için epey bir yol gitmen gerekiyor cnm bunuda eklemek istedim.

teşekkür ederim canım bende bundan birkaç yıl önce gitmiştim ailemle alanyaya.ben alanyayı antalyadan daha çok beğendim.daha karar vermedik ama bakacaz işte.

alva donna simdi baktim gerçekten harika ultra hersey dahil fiyat da uygun

granada da çok guzel alva donna daha çok sey sunuyo sanki

evet ikiside çok uygun bi balayi için ama bilmiyorum her sene yaz tatiline antalyaya gidiyoruz çok seviyorum ama balayi için degisik bisey istiyodum gonlumde bodrum vardi ama orasida çok harekletli diyolar
ama bodrumun fotolarina bakiyorum muazam bi denizi ter temiz harika koylar ne bilim tam romantizmin dogrunda gibi

giden goren bilen varsa ne dusunuyosunuz ????

her sene antalyaya gidiyorsan bu sene balayı için bodrumu seçebilirsin.bizim orda evimiz var ve genelde oteller şehir dışındadır.yani bodrumun koylarındadır.sessiz sakin.istediğin zaman gece bodruma inebilirsin.bodruma giden tatilciler gece sabaha kadar eğlenir sonra gündüz öğleye kadar yatarlar.sonra denize girerler.evet çok hareketli bir ilçe ama kafa dinleyecek balayını muhteşem bir şekilde geçirecek oteller yok değil.bodrumda macig life oteli tavsiye edebilirim sana. 5 yıldızlı ve apart şeklinde odaları var açık büfe, denizi çok güzel ve temiz.biraz soğuktur ama idare edeceksin artık.

kızlar barut otellerine giden varmı aranızda ya da bu otelleri araştıran.
antalyada 4-5 tane farklı oteli var.
netten biraz baktım ets tur yapıyor rezervasyonu, fiyatı 5 yıldızlı otellere göre daha düşük. bu otellere giden, konaklayan ya da bilgisi olanların yorumlarını bekliyorum. ya da hangisi balayı için daha uygundur. yorumlarınız için şimdidien teşekkür ederim...

Barut otellerinin işletmesi çok iyidir.
Hatta müşteri memnuniyetine bakarsan %100 olan nadir otellerdendir.
Barut Hemera uygun olabilir canım :KK34:

Dünyanın en iyi 100 oteli

Dünyanın büyük tur operatörlerinden TUI’nin yaptığı misafir memnuniyeti anket çalışması sonucu, dünyanın en iyi 100 oteli arasında 17 Türk oteli yer aldı.

Yetiş’in verdiği bilgiye göre, dünyanın en iyi 100 oteli arasına giren Türk otellerinin adları şöyle:

“Amara Beach Resort (Side-Antalya),
Barut Club Hotel Hemera (Side-Antalya),
Barut Hotel Lara Resort Spa & Suites (Lara-Antalya),
Cornelia de Luxe Resort (Belek-Antalya),
Gloria Serenity Resort (Belek-Antalya),
Hotel Delphin Deluxe Resort (Alanya-Antalya),
Hotel Delphin Palace (Lara-Antalya),
Hotel Marmaris Park (İçmeler-Marmaris-Mugla),
Hotel Melas Resort (Side-Antalya),
Hotel Papillon Ayscha (Belek-Antalya),
Hotel Papillon Zeugma (Belek-Antalya),
Hotel Yetkin (Alanya-Antalya),
Iber Otel Sarigerme Park (Sarigerme-Muğla),
Magıc Lıfe Kemer Imperial (Kemer-Antalya),
Robınson Club (Çamyuva-Kemer),
Antalya Robınson Club Nobilis (Belek-Antalya),
Robınson Club Pamfılya (Side-Antalya)”

kızlar geçen seneden alıntı bir haber :KK34: fikir olabilir.
Dnyann en iyi 100 oteli

Barut otellerinin işletmesi çok iyidir.
Hatta müşteri memnuniyetine bakarsan %100 olan nadir otellerdendir.
Barut Hemera uygun olabilir canım :KK34:

teşekkür ederim. barut otellerinden fiyatı en uygun olanı cennet ama orası biraz daha orta yaş kesimine hitab ediyormuş. kemer labadayı önerdi ets tur.
dediğin gibi internetteki pekçok şikayet sitesinde aradım o kadar az ki memnuniyetsiz ayrılanlar şaşırdım...
en iyi 100 otel arasında da barutun oteli var içim rahatladı açıkçası:)

teşekkür ederim. barut otellerinden fiyatı en uygun olanı cennet ama orası biraz daha orta yaş kesimine hitab ediyormuş. kemer labadayı önerdi ets tur.
dediğin gibi internetteki pekçok şikayet sitesinde aradım o kadar az ki memnuniyetsiz ayrılanlar şaşırdım...
en iyi 100 otel arasında da barutun oteli var içim rahatladı açıkçası:)

Barut Cennet biraz sakindir.Animasyonu falan yok tam kafa dinlemek için uygun :KK34:

her sene antalyaya gidiyorsan bu sene balayı için bodrumu seçebilirsin.bizim orda evimiz var ve genelde oteller şehir dışındadır.yani bodrumun koylarındadır.sessiz sakin.istediğin zaman gece bodruma inebilirsin.bodruma giden tatilciler gece sabaha kadar eğlenir sonra gündüz öğleye kadar yatarlar.sonra denize girerler.evet çok hareketli bir ilçe ama kafa dinleyecek balayını muhteşem bir şekilde geçirecek oteller yok değil.bodrumda macig life oteli tavsiye edebilirim sana. 5 yıldızlı ve apart şeklinde odaları var açık büfe, denizi çok güzel ve temiz.biraz soğuktur ama idare edeceksin artık.

evet gonlumden geçen bodrum hiç gitmedim ve google den fotolara bakiyorum ve harika bi deniz muhtesem bi ortam
hemen bakiyorum o otele
antalyada konsept olarak oteller mutis bodrumda ise antalya daki kadar degil ama ortam çok farkli
bilmiyorum yani halla kararsizim

Barut Cennet biraz sakindir.Animasyonu falan yok tam kafa dinlemek için uygun :KK34:

canım yanlış hatırlamıyorsam sen tur şirketindeydin dimi.
barut cennet pek uygun değil sanırım balayı için ne dersin. iki otel varmış karşılıklı ve havuz falan küçükmüş hiç eğlence de yok.
Barut Hemera yı da beğendim. burayı düşünüyorum şimdilik...

canım yanlış hatırlamıyorsam sen tur şirketindeydin dimi.
barut cennet pek uygun değil sanırım balayı için ne dersin. iki otel varmış karşılıklı ve havuz falan küçükmüş hiç eğlence de yok.
Barut Hemera yı da beğendim. burayı düşünüyorum şimdilik...

Evet hizmeti falan iyidir ama mekan olarak küçüktür,eğer sessiz sakin bi yer isterseniz kafa dinlemek için o zaman uygun olur.Nasıl bi balayı istediğinize bağlı birazda canım :KK34:
Ama Hemera mekan olarak daha büyük,bence orayı tercih edin.daha çok aktivitesi falan var.:79:

Evet hizmeti falan iyidir ama mekan olarak küçüktür,eğer sessiz sakin bi yer isterseniz kafa dinlemek için o zaman uygun olur.Nasıl bi balayı istediğinize bağlı birazda canım :KK34:
Ama Hemera mekan olarak daha büyük,bence orayı tercih edin.daha çok aktivitesi falan var.:79:

teşekkür edeim canım. hemerayı çok beğendim nişanlımda bakacak otele o da beğenirse balayı yerimiz netleşmiş olacak:)

Kızlar merhaba, ben de sitede yeniyim. balayı için yurtdışı düşünüyorum. egzotik seçenekler maldivler, bora bora gibi. Bu tür seçenekleri olan başka birileri daha varsa iletişime geçersek çok süper olur:KK3:

Kızlar bizde hala karar veremedik seçeneklerimiz de Voyage Torba veya Voyage Türkbükü var. Bodrum düşünüyoruz. Gidenler gidecekler var mı bu otellere. Biraz sakinlik istiyoruz biz. O yüzden villa tarzı yerler istiyoruz.Ya kafayı yiyeceğim yaa yardım edin :KK43:

kızlar merhaba forumu uzun zamandır inceliyordum fakat aktif olarak katılımda bulunmamıştım.yardımınıza ihtiyacım var.biz de 19 temmuz 26 temmuz arası balayı düşünüyoruz fakat bütçemiz 2000 tl ile kısıtlı bu bütçeye göre önerebileceğiniz güzel oteller var mı?yardımcı olursanız sevinirim:)):18:

bende size bir otel tavsiye etmek isterim harika bi oteldi mumlar şampanyalar herşey harikaydı tth nashira ets tur harika bi yer mayıs ayında gitmiştim ama müthişti

X