2011 Gelinleri Hangi Otelde Balayı..

biz rixos sungate teydik 10 gün oldu geleli otelden ayrılmak istemedik hiç.odaların büük çoğunluğu deniz+ havuz manzaralı bizimki öyleydi.rixosun sitesinde buraya geldikten sonra keşke diyeceğiniz tek sey 'düğünümü burada yapmamış olmak' yazıyodu.gercekten kusursuz...

ne güzel atheyecim, senin adına sevindim, biz Maxx Royal'e gidicez inşallah, umarım biz de çok memnun kalarak döneriz :)

16 Temmuz'da düğünümüz 17 Temmuz'da Allah nasip ederse Belek Siam Elegance'ta olacağız.
3 ay evvelden yaptırdık rezervasyonumuzu.:KK55:

herkese merhaba. bizde geçen yaz evlendik balayında Silence Beach Resort' u tercih ettik. göl evlerinde kaldık.. herşey çok güzeldi gölevlerinde balkondan havuza atlıyorduk kendi şezlonglarımız vardı..yemekleri de çok güzeldi.. dönüş zamanı geldiğinde eşimde bende gitmek istemedik tatili 10 güne çıkardık.. ets den almıştık..bu yılda voyage sorgun' a gideceğiz bakalım nasıl ...

merhaba,

Sanırım tatilinizi yaptınız? Voyage Belek'te yaptıysanız biarz bilgi verebilirmisiniz otel hakkında? Bizde Voyage düşünüyoruzda.

teşekkürler,

Hayır çok pahalı geldi bize gitmedik :KK55: eylülde belki gidicez.
Fantasia De Luxe Otele gittik Ultra herşey dahildi mükemmel bi oteldi :KK24:

sevgili maxx royalde çalışan ve balayına oraya gidecek olan arkadaşım,benmde çok hoşuma gitti orası ama çok tuzlu gibi geldi... :S kasım da kısmetse balayı bizim,fiyatlar nasıl canlarım?

sevgili maxx royalde çalışan ve balayına oraya gidecek olan arkadaşım,benmde çok hoşuma gitti orası ama çok tuzlu gibi geldi... :S kasım da kısmetse balayı bizim,fiyatlar nasıl canlarım?

biz eylülde gidicez kısmetse, 2 kişi 5 gece 6 gün 3600 TL'ye geldi. diğerlerine göre pahalı kalıyo evet :/

ama kasımdaki fiyatlar daha uygun olur tabi ki.

hmm..tahmin ettiğim gibi...saol canm cvp için:KK66: kasım da daha uygun oluyo ama henüz belli olmamış fiyatlar...kimisi de kapalı oluyomuş zaten...inşallah iyi eğlenirsiniz güzelim:KK66: iyi tatiller şimdiden:KK66:

bodrum golden beach resort a gittik..:KK24: herşey dahil deniz havuz süperdi.. :KK66:erken rezerve olduğu için çokta uygun oldu bize.. bana kalsa ordan hiç çıkmazdım ama iznimiz azdı:KK59:

maxx royal'den 2 gün evvel döndük, keşke daha uzun süre kalabilseydik. otelde hizmet müthiş, yiyecek içecekler çok lezzetli ve 1. kalite, odamız ise muhteşemdi (105 m2 corner suit'te kaldık, bütün duvarlar full camdı, inanılmaz bir manzarası vardı). tuzlu olmasa seneye de kesinlikle gitmek isterdim! gerçi ocak ayında rezervasyon yaptırdığımız için nerdeyse yarı yarıya maloldu ama gene de tuzlu tabi :S

maxx royal'den 2 gün evvel döndük, keşke daha uzun süre kalabilseydik. otelde hizmet müthiş, yiyecek içecekler çok lezzetli ve 1. kalite, odamız ise muhteşemdi (105 m2 corner suit'te kaldık, bütün duvarlar full camdı, inanılmaz bir manzarası vardı). tuzlu olmasa seneye de kesinlikle gitmek isterdim! gerçi ocak ayında rezervasyon yaptırdığımız için nerdeyse yarı yarıya maloldu ama gene de tuzlu tabi :S

:) çok mutlu oldum canım mesajını okuyunca, biz de eylülde gidicez kısmetse, böyle güzel yorumlar okuyunca çok seviniyorum ve sabırsızlanıyorummm :21:

Son düzenleme:
fashionrose
Bizde ekimde kıbrıs mercure otel balayı yapıcaz inşallah. Heyecanla gün sayıyorum...

bizde ekim sonunda balayına gidicez de kıbrıs mercure düşünüyoruz acaba fiyatlar nasıl ?

Biz haziranda granada lux spadaydık,otel 0 deniz manzaralıydı ,odalar harikaydı ,oda içi hep aynaydı,çok memnun kaldık yemekler hizmet çok ii di

fashionrose
Bizde ekimde kıbrıs mercure otel balayı yapıcaz inşallah. Heyecanla gün sayıyorum...

bizde ekim sonunda balayına gidicez de kıbrıs mercure düşünüyoruz acaba fiyatlar nasıl ?

Canım, büyük rezervasyon şirketleri güvenilir tabi ama biraz yüksek fiyat veriyorlar, istersen bir de burdan göz atın, ben de yeni keşfettim...

Balayı tatil planı yapanlara bu siteyi tavsiye ederim.

www.birdolutatil.com

X