2011 Gelinleri Hangi Otelde Balayı..

Susesi De Luxe Resort Spa&Golf
Rixos Sungate Hotel
yada voyoge otelleri
sizce hangisi güzel arkadaşlar yada önerebileceğiniz farklı balayı otelleri var mı benim baktıkça artık kafam karıştı karar veremiyorum

Rixos Sungate Hotel
yada voyoge otelleri
sizce hangisi güzel arkadaşlar yada önerebileceğiniz farklı balayı otelleri var mı benim baktıkça artık kafam karıştı karar veremiyorum

yazdığın otellerin hepsi kaliteli ve çok güzel oteller. fiyat olarak hangisi uygunsa ona git bence.

Ben balayına Rixos Sungate'ye gidiyorum.

Rixos Sungate Hotel
yada voyoge otelleri

ayırdığın bütçeye göre karar vermem daha doğru olur bence
bütçen uygunsa voyage sorgunu tek geçerim...

Kızlar bende hala balayı ayarlıyamayan gruptanım :KK43:
çok araştırma yaptım ve en son listemi 4 e düşürdüm sizinde yazdıklarınız sayesinde
bu 4 otel için bana yardımcı olun bu hsonu artık bitireyim şu balayı işini :)
evimin eşyaları hazırlandı bi balayı hazır deil :)
neyse otellerim şunlar:
-tth nashira
-alva donna
-limak arcadia
-spice otel
* bunlar arasından en çok hangisini önerirsiniz... çoğunluk alva donnaya gidiyo benim gönlümden ondan ya aslında ama diğer otellere gidipte memnun kalanlarınız varsa lütfen yardım etsin :)

cnm kafanı karıstırmak gibi olmasın ama eğer bütcen müsaitse
amara wing i tavsiye ederim altın puanlı ve 2010 un en iyi otelleri arasında,
aynı zamanda amara wing uluslararası bir sitede kemerde 116 otel arasında 1.sırada
yine aynı sekilde barut larayı da öneririm o da antalyadaki 223 otel arasında 3.sırada ve ödüllü otellerden...
biz alva donna yı tuttuk fakat okuduğum yorumlardan dolayı içime sinmedi bir türlü bütcem biraz daha müsait olsa amara wing i tutucam,onun yerine barut larayı düşünüyoruz bizde geç kalmadan yarın iptal ettiricez.

cnm kafanı karıstırmak gibi olmasın ama eğer bütcen müsaitse
amara wing i tavsiye ederim altın puanlı ve 2010 un en iyi otelleri arasında,
aynı zamanda amara wing uluslararası bir sitede kemerde 116 otel arasında 1.sırada
yine aynı sekilde barut larayı da öneririm o da antalyadaki 223 otel arasında 3.sırada ve ödüllü otellerden...
biz alva donna yı tuttuk fakat okuduğum yorumlardan dolayı içime sinmedi bir türlü bütcem biraz daha müsait olsa amara wing i tutucam,onun yerine barut larayı düşünüyoruz bizde geç kalmadan yarın iptal ettiricez.

amara wingte arkadaşım geçen sene balayındaydı çok memnun kalmıştı banada önerdi ama seninde dediğin gibi bütçe meselesi malesef :KK43: bizde 1500 en fazla 1600 ayırdık ama amara 2000 liraları buluyor ama barut laraya bakabilirim hemen.teşekkür ederim canım.

Hayret forumda bizden başka granadaya giden yok halbuki,yılbaşında bülent ersoy bayramdada gülşen falan çıkmış dandik bir otel diil yani,neden düşünmüyorsunuz kızlar merak ettim:nazar:

Hayret forumda bizden başka granadaya giden yok halbuki,yılbaşında bülent ersoy bayramdada gülşen falan çıkmış dandik bir otel diil yani,neden düşünmüyorsunuz kızlar merak ettim:nazar:

cnm ben istiyordum aslında ilk basta alva donnayla granada arasında kalmıstım hatta ama granada alanya tarafında kalıyor biz izmirden arabayla gidicez yol iyice uzuyor hem de tesis cok kalabalık oluyormus 1500 kişi fln sezlong buamıyormussun cok sorun oluyormus fln malum bizim gidiceğimiz tarihta doluluk oranı en fazla oluyor o yüzden tercih etmedik biz es gectik.ama dedğin gibi çok gzl bir otel ben kumdan tiksiniyorum üstüme yapışmasına fln deli oluyorum o yuzden benm için daha iyiydi plaj olmaması ama dedğim sebepler var işte:KK66:

bizde sonunda karar verdik gibi bişey ..

Büyük Anadolu Didim Resort Hotel bi aksilik çıkmazsa orası olacak sanırım... ooff bizim kadar kararsız bi çift varmıdır hiç bi işimizi halledemedık 1 bucuk aydır balayı derdine düştük :KK43::KK43:

biz de bugün bir hevesle alva donnayı iptal ettik ve maxx royala terfi ettik tabi bunun sonucu olarak da 4 geceye düşürdük tatili ,aranızda maxx royal'a gidicek olan var mı baska?

tabi sadece düşürmek de kalmadı cnm keske öyle olsa 600 daha verdik üstüne 2600 oldu:KK43:acıkcası benim içim acıdı verirken...:KK19:
ama bu sefer de her zaman benim gönlümün olmasını düşünen nişanlımın gönlü oldu...umarım verdiğimiz parayı hakeder yoksa içime oturur yani...
alva donna için ise sonradan telefon aldık neden iptal ettirmek istediğimizi sordular ve yorumlara takılmamızı bu sene ve gecen sene cok çift gönderdiklerini 3000 kişi gidiyorsa 20 sinin kötü yorum yaptığını ,kendi kuzenlerini bile oraya göndermiş olduğunu söyledi bayan,doğru da aslında ama benim huyum kurusun!:KK4:
evet bende dediğin gibi aquaparka bayıldım ya ordan cıkmam heralde:KK61:

tabi sadece düşürmek de kalmadı cnm keske öyle olsa 600 daha verdik üstüne 2600 oldu:KK43:acıkcası benim içim acıdı verirken...:KK19:
ama bu sefer de her zaman benim gönlümün olmasını düşünen nişanlımın gönlü oldu...umarım verdiğimiz parayı hakeder yoksa içime oturur yani...
alva donna için ise sonradan telefon aldık neden iptal ettirmek istediğimizi sordular ve yorumlara takılmamızı bu sene ve gecen sene cok çift gönderdiklerini 3000 kişi gidiyorsa 20 sinin kötü yorum yaptığını ,kendi kuzenlerini bile oraya göndermiş olduğunu söyledi bayan,doğru da aslında ama benim huyum kurusun!:KK4:
evet bende dediğin gibi aquaparka bayıldım ya ordan cıkmam heralde:KK61:

bence de çıkılmaz ki şimdiden mutluluklar diliyorum

biz de bugün bir hevesle alva donnayı iptal ettik ve maxx royala terfi ettik tabi bunun sonucu olarak da 4 geceye düşürdük tatili ,aranızda maxx royal'a gidicek olan var mı baska?

için rahat olsun canım alva donna'nın standartından çok çok daha yüksek bir otel olacak.Bence çok iyi bir karar almışsınız değiştermekle.
Ets'de çalıştığım için ordan biliyorum.Mayıs ayında misafir almaya başlamadan önce ets çalışanlarını ağırlayacak :KK9:

merhaba bizde rixos sungate üzerinde çok düşündük ama bugün ETS Tur'a gidip

RİXOS LARES LARA'YA rezervasyon yaptırdık. 5 gece 6 gün umarım güzel geçer balayımız :)

Bizde Eylül'de geç kalmış balayımıza gideceğiz.Aslında Hillside Beach Club'ı çok istemiştik ama daha içine kapanık bir yer ve merkeze uzaklığı sebebiyle otele kapanıp kalmak istemediğimiz için Delphin Deluxe Resort'u seçtik.Genel olarak herkes iyi yorumlarda bulunmuş ama bakalaım artık.

için rahat olsun canım alva donna'nın standartından çok çok daha yüksek bir otel olacak.Bence çok iyi bir karar almışsınız değiştermekle.
Ets'de çalıştığım için ordan biliyorum.Mayıs ayında misafir almaya başlamadan önce ets çalışanlarını ağırlayacak :KK9:

teşekkür ederim cnm,bana da ordan döndükten sonra bir bildirim yaparsan cok sevinirim:)):KK34:
bir de bu alacartelar hakkında bir bilgin var mı servis ücretli diyorlar ne kadar oluyor tahmini?
ve ayrıca balayı çiftine özel olarak ayrı ayrı bizi arayıp ne istediklerimizi soracaklarmış ne isteyebilirm ki bilmiyorum :97:var mı fikri olan? :kk77:

Bizde Voyage Belek'ten vazgeçmek zorunda kaldık malesef, bütçemizi çok fazla aştı, başka zaman artık inşallah :90:

Biz Havaalanına ve şehir merkezine yakın bir yer istediğimiz için ve belirli bir bütçe olduğu için Kervansaray Lara'ya karar verdik ve rezervasyonu yaptık sonunda :KK69:

ETS'de yakınımız çalışıyor çok övdü özellikle gençler için ve balayı çiftleri için.
Bakalım inşallah övdükleri gibidir :90:

Bu arada ameliee canım sanada çok teşekkür ederim yardımların için :KK71:

Hepimizin balayı çok güzel geçer inşallah :KK66:

teşekkür ederim cnm,bana da ordan döndükten sonra bir bildirim yaparsan cok sevinirim:)):KK34:
bir de bu alacartelar hakkında bir bilgin var mı servis ücretli diyorlar ne kadar oluyor tahmini?
ve ayrıca balayı çiftine özel olarak ayrı ayrı bizi arayıp ne istediklerimizi soracaklarmış ne isteyebilirm ki bilmiyorum :97:var mı fikri olan? :kk77:

canım kişibaşı 15 € alınıyor ala cartelar için.
ama inan açık büfesi ala carte bile gerek bırakmaz.hem sıcak hem soğuktan ikişer açık büfe yapıcaklar,yoğunluk olmasın diye.
Sabah kahvaltısında mesala ekmek büfesi yok.Sen masana oturduğunda bütün ekmek çeşitlerinden oluşan sıcak ekmek sepeti geliyo masana.Çayını bile porselen bardakta altında ısıtıcısıyla getiriyolar.
o derece bişey olucak yani. :82:
gidersem yazarım mutlaka.inşallah memnun kalırsınız :KK34:

Bizde Voyage Belek'ten vazgeçmek zorunda kaldık malesef, bütçemizi çok fazla aştı, başka zaman artık inşallah :90:

Biz Havaalanına ve şehir merkezine yakın bir yer istediğimiz için ve belirli bir bütçe olduğu için Kervansaray Lara'ya karar verdik ve rezervasyonu yaptık sonunda :KK69:

ETS'de yakınımız çalışıyor çok övdü özellikle gençler için ve balayı çiftleri için.
Bakalım inşallah övdükleri gibidir :90:

Bu arada ameliee canım sanada çok teşekkür ederim yardımların için :KK71:

Hepimizin balayı çok güzel geçer inşallah :KK66:

canım çok sevindim karar vermene.umarım memnun kalırsın :80:
bende samimi söylüyorum seçtiklerinin içinden en iyisi Kervansaray Laraydı zaten.
İnşallah güzel bir balayı olur sizin için. :80:

X