2010 Ocak melekleri gelmeye başladı canlar

ya unutuluyor mu gerçekten daha şimdi şaşkınlıkla bakıyordum karnıma hareket ettikçe yamuluyor şişiyor iniyor falan içimde bir canlı taşımanın mucizesini düşünüyordum çok duygusal anlar bunlar.
ama bebeğimi kucağıma almayı o kadar çok istiyorum ki...

aslında unutmakta değilde onu hissetmek bambaşka. düşünmek insana o hazzı vermiyor. ve ne kadar gözlerini kapatıp öyle o anı hissetmeye çalışmak ııııı olmuyor. o bambaşka yaaa...

canım çok haklısın hamilelik çok güzel bi duygu senağlama rabbim herkese yaşatsın hepimizede yavrularımızı sağlıcakla kucaklamak etsin rabbim :Saruboceq:

selam arkadaşlar ben geldmm. kızım 5 gün oldu hastaneden çıkalı evdeyiz suan.herşey yolunda.çok zor bir yolculuktu ama atlattık sonunda.kızıım suan 2 kil oldu çok küçük ama dare ediyoruz mecbren.

selam arkadaşlar ben geldmm. kızım 5 gün oldu hastaneden çıkalı evdeyiz suan.herşey yolunda.çok zor bir yolculuktu ama atlattık sonunda.kızıım suan 2 kil oldu çok küçük ama dare ediyoruz mecbren.

Masallah ne güzel öyle hizli büyür ki o, e simdiden sonra is basliyor aslinda, Uyutuyor mu seni? Hülye sen bizden öndesin Tavsiyelerini deneyimlerini bekliyoruz artik.

yavruum kıyamam ben ona maşallah
sana da kocaman maşallah

hulyaeyup evinize dönmenize çok sevindimopuyorumnanaktan
İnşallah daha güzel günler sizi bekliyo
Kızını gördük facebookta, maşallah ona
Bize tavsiyelerin var mı, anlat bakalım

ruzgar, öğretmenim..
allah analı babalı büyütsün bebişlerinizi.. darısı başımıza artık, sağlıkla alırız inşallah kucaklarımıza melekleri..

salı günü dr. a gittik
2020 gr olmuşuz
hastaneden çıkarken tartılmıştı 1910 du 4 günde iyi dedi dr. zaten 10-15 günde anca doğum kilolarına ulaşıyorlar dedi

işitme ve göz için ünv. hastanesine kağıt yazdı göz 4. haftada işitme 4. ayda yapılacakmış
aşısı için 2 killoyu biraz geçmeleri gerekiyor bir dahai gelişine olur dedi
devit 3 başladık bugün onu gündüzleri içecek bir tane daha verdi prematüre bu kız bunuda akşamları verirsin dedi vitamin onun adını bilmiyorum babası alacak bugün
kalça ultasonunada bakılsın dedi normal de 2 aylıkken falan balkılıyor ama makat gelişi olanlarda erken bakıyoruz dedi
çok şükür ondada bşey çıkmadı

dr. dan geldik bir güzel de yıkandık bizim kız eve geldiğinden beri ilk defa ağladı tuvaleti var yapamadı kabız değil olabildiğince cıvık bi başlası grisi gelecek ama olmuyordu o arada ilk defa ağladı babası ilk defa duydu ağlamasını ama banyo yapmak hoşuna gitti yine zaten 2. ye yıkandık

2-3 saatte bir acxıkıyor gece bi kalkıyorum
doyur gaz çıkar alt temizle yatır hıçkırık tutar tekjrar doyur gaz çıkar göğümü sağ derken bi 3-4 sa uyanık oluyyorum

emmesi braz daha iyi göğüs kalkanı almıştım bugün onnunla denedik çok daha iyiydi şimdi koynumda gaz çıkartıyorız

hülyagözünaydın canım darıusı esmeralda ve öğretmenime inş.

gözün aydın canım.
2 kiloya küçük deme bacım olan var olmayan var. akannehir
biz gün itibariyle 1600 gr'lık parmak bebeğimize bakıp ahh 2000 gr olsa da büyüse diyoruz. kaydirigubbakcemile3

gözünaydın rüzgarcım.
kocaman olmuşsunuz maşallah size.
ben de bugün ilk ağlamasını duydum rop testinde (göz kontrolü). ciyak ciyak bağırdı, o ses neresinden çıktı bilmem. delikafadulden

Allah bir daha hiçbirimizi bebeklerimizden ayrı koymasın inşallah..:Saruboceq:

Ne güzel liste de yenilenmis. Aman saglikli olsunlar da hepsi büyür ne de olsa maasallah..

Liste kabardikca insan heyecanlaniyor

ayy gozlerım doldu yemın ederım hepınıza duacıyım
bebişleri yakından gormek cok guzel olsa gerek..
aglayacagım sımdı valla..
hepinizi cooook opuyorum bebıslerı de uzaktan kokluyorum..
darısı basımıza..
sımıdlık usgye talım edıyoruz..kaydirigubbakcemile3

maşallah maşallah maşallah meleklerimize darısı bizlerin bşına sağlıkla huzurla inşllah sağlıkla meleklerimizi kucağımıza almayı nsip et ya rabbim aceleci meleklerimize sağlıklı uzun bir ömür ver inşallah

selam arkadaslar cok kısa bir sureligine girebildim hemen yaniniza geldim tabiki:)))

evettt ben hala hastanedeyim ben iyiyim ama oglum biraz ortama gec adapte oldugundan hala kuvozde..cigerlerinde biraz sorun var
bir de sarilik olduk gerci %90 bebekte goruluyormus.

kısaca ozetlemek gerekirse;c.tesi suyum geldi ben soka girdim tabi hic beklemiyordum.hemen hastaneye gittik ama o kadar aptallaştim ki ne giyecegimi bile bilemedim.
rahmim tamamiyle kapalı oldugundan doktorum normal dogum icin 2 gun hastanede yatirip acilma olursa pazatresi suni sanci verebileceini soyledi.ben bunu istemedim cunku tamamiyle kapali diye... bir cok deneyim okudum/duydum.epidualle sezaryen oldum.Allaha cok sukur cok rahat ettim.yani sandigimdan daha kolay oldu...

bu arada arkadaslar hemen sunu tavsiye edim;kullan at kilotlar acayip kullanişli yuksek bel olmasida super dikişlere gelmiyor.
bizim daha ne kadar burda kalacagim belli değil.hepinize ck tesekkur ederim arada okudugum guzel dilek ve dualariniz icin...

öğretmenim ohh sonunda güzel haberlerin geldi
bebişinde cıkacak en yakın zamanda insallah
analı babalı büyüsün oğlusun
darısı bizlere

öğretmenim: allah analı babalı buyutsun derler maşallah bebeğine en yakın zamanda cıkarsınız inşallah
kendıne ıyı bak kokla yavrunu bızım ıcınopuyorumnanaktan

maşallah canım...biz de senden haber bekliyorduk böyle iyi haberler almak bizi rahatlatıyor.kızıznın resmini gördüm facebook ta ne kadar güzel bir bebek maşallah...kız olduğu her halinden belli.Allah nazarlardan saklasın.(maşallah herkesin bebeğine de...)
maşallah canım evinize de çıkmışsınız.oh....böyle böyle büyüyecek annesi...çocuk büyütmek zor iş tabiiiama büyüyünce de diyorsun bunları ben mi, doğurdum diye...sağlığı da yerindeymiş maşallah.artık yavaş yavaş büyüyecek ...o büyüdükçe sen rahat edeceksin canım...
senden de haber çıkmadığı için çok meraklanmıştık canım..iyi olmana sevindim...kaç haftalık doğdu bebeğin?ciğerlerinde sorun olması şeker yüzünden mi acaba?neyse inş.atlatacaksınız bu günleri de....güle güle büyüt sen de bebeğini....

hadi gözünaydın canım. zoru atlattın sende.
bebeğinin haftası büyük bir an önce toparlar merak etme. sarılık da doktorunun dediği gibi gerçekten çoğu bebekte görülüyor hatta bizim doktorlar keşke her bebek sadece sarılık olsa başka sorunu olmasa diyorlar.

geçmiş olsun, bir an önce bebişinle birlikte eve gidersin inşallah canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…